FutisForum2 - JalkapalloFutisForum2 - Jalkapallo
19.09.2017 klo 18:23:28 *
Tervetuloa, Vieras. Haluatko rekisteröityä?
Aktivointiviesti saamatta? Unohtuiko salasana?

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
Uutiset: UPA846-koodilla $10 alennus iHerbiin!
 
Yhteys ylläpitoon: ff2 ät futisforum2 piste org
Sivuja: 1 [2] 3 ... 6
 
Kirjoittaja Aihe: Nähdyt ottelut 2016  (Luettu 24410 kertaa)
0 jäsentä ja 1 vieras katselee tätä aihetta.
ackaz

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: Barbapapat


Vastaus #25 : 13.01.2016 klo 21:27:17

Suomen Cup
5.1. Tolsa - NuPS 0-11 (Esport Arena)
Jack the Ripper

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: IF Gnistan, Jokerit FC, Oakland Raiders


Vastaus #26 : 16.01.2016 klo 00:52:43

Ketään tuskin edelleenkään kiinnostaa matsit, jotka katselen muuten kuin paikan päältä.

Harjoitusottelut

15.1. Gnistan - EsPa 2-2 @ Talin halli
23.1. Klubi-04 - Gnistan 2-4 @ Saharan tekonurmi
29.1. NuPS - Gnistan 3-4 @ Nummelan halli
5.2. Gnistan-Honka 1-2 @ Talin halli
21.2. FC Viikingit - Gnistan 0-0 @ Pallomylly
4.3. Gnistan - FC Viikingit 2-0 @ Talin halli
5.3. Jokerit FC - Korso United 1-2 @ Tikkurilan urheilupuisto
18.3. Kiffen - Gnistan 0-4 @ Talin halli
1.4. Gnistan - FC Espoo 1-0 @ Talin halli
9.4. Klubi 04 - Gnistan 1-1 @ Pallokenttä 6
16.4. NJS - Gnistan 3-1 @ Klaukkalan tekonurmi
26.4. Honka - Gnistan 3-2 @ Tapiolan tekonurmi

Suomen Cup 2016

23.1. Jokerit FC - SUMU77 2-1 rp @ Talin halli
31.1. Gnistan Ogeli - Gnistan/2 4-2 @ Fair Pay Areena
19.2. Jokerit FC - Töölön Vesa 0-0 @ Talin Halli
12.3. MPS Atletico Malmi - Gnistan 1-0 @ Tapanilan tekonurmi

Suomen Cup 2017

8.8. Pato - Gnistan 0-3 @ Tervakosken urheilukenttä
20.8. PEF - Jokerit FC 0-2 @ Kartanon tekonurmi

Veikkausliiga

26.5. HJK - HIFK 2-1 @ Sonera Stadion
10.8. HIFK - HJK 0-0 @ Sonera Stadion

Kakkonen

4.5. Futura - Gnistan 3-3 @ Porvoon tekonurmi
5.5. KäPa - SC KuFu -98 1-2 @ Oulunkylän urheilupuisto
8.5. Gnistan - FC Vaajakoski 4-3 @ Oulunkylän urheilupuisto
15.5. MP - Gnistan 1-2 @ Mikkelin urheilupuisto
20.5. KäPa - Sudet 2-1(1. puoliaika) @ Oulunkylän urheilupuisto
21.5. MPS - Gnistan 0-5 @ Tapanilan nurmi
27.5. Gnistan - JäPS 2-1 @ Oulunkylän urheilupuisto
2.6. MPS - JäPS 1-1 @ Tapanilan nurmi
4.6. KuFu-98 - Gnistan 0-1 @ Rauhalahden kenttä
5.6. KäPa - FC Vaajakoski 2-2 @ Oulunkylän urheilupuisto
10.6. Gnistan - PEPO 1-0 @ Oulunkylän urheilupuisto
19.6. KäPa - Gnistan 2-0 @ Oulunkylän urheilupuisto
28.6. Gnistan - FC Lahti Akatemia 1-2 @ Oulunkylän urheilupuisto
3.7. Gnistan - Sudet 2-0 @ Oulunkylän urheilupuisto
17.7. Kultsu FC - Gnistan 0-1 @ Joutsenon keskuskenttä
24.7. FC Vaajakoski - Gnistan 2-0 @ Vaajakosken liikuntapuisto
30.7. Gnistan - MP 2-1 @ Oulunkylän urheilupuisto
31.7. KäPa - Futura 2-0 @ Oulunkylän urheilupuisto
5.8. Gnistan - MPS 2-0 @ Oulunkylän urheilupuisto
14.8. KäPa - Kultsu FC 0-1 @ Oulunkylän urheilupuisto
21.8. Gnistan - KuFu-98 2-1 @ Oulunkylän urheilupuisto
25.8. PEPO - Gnistan 2-3 @ Kimpisen urheilukeskus
26.8. KäPa - MP 3-2 @ @ Oulunkylän urheilupuisto
30.8. Gnistan - KäPa 3-0 @ Oulunkylän urheilupuisto

Kolmonen

13.5. PuiU - Reipas 0-3 @ Koudan nurmi
20.5. PuiU - MPS Atletico Malmi 0-2 @ Koudan nurmi

Vitonen

25.4. Jokerit FC - MPS/4 2-0 @ Kontulan tekonurmi
25.5. Jokerit FC - HDS/Mondial 2-0 @ Myllypuron tekonurmi
30.5. RoU - Jokerit FC 2-5 @ Myllypuron tekonurmi
8.6. Jokerit FC - AC Stoppi/FK Torni 2-3 @ Pallomylly
29.6. Jokerit FC - FC POHU/Hurjin 0-1 @ Kontulan tekonurmi
29.8. HDS/Mondial - Jokerit FC 2-3 @ Talin halli
1.9. AC Balls - Jokerit FC 1-7 @ Koudan tekonurmi
« Viimeksi muokattu: 01.09.2016 klo 23:08:38 kirjoittanut Jack the Ripper »
Erikeeper20

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Atletico Malmi + Akatemia


Vastaus #27 : 16.01.2016 klo 01:55:46

Listaan pelkästään paikan päällä nähdyt:

Veikkausliiga (1)

23.10. HJK - SJK @ Sonera Stadium

Ykkönen, B-pojat (1)

11.08. PK-35 - PJK/NoPS YJ @ Pukinmäen nurmi

Kakkonen (4)

21.05. MPS - Gnistan @ Tapanilan nurmi
28.06. EsPa - FC Åland @ Matinkylän tekonurmi 1
30.08. Gnistan - KäPa @ Mustapekka Areena
01.10. MPS - KäPa @ Pukinmäen nurmi

Kakkonen, A-pojat (1)

02.10. MPS - TiPS @ Tapulin tekonurmi

Kolmonen (9)

23.04. FC Legirus Inter - CLE @ Legirus Arena
13.05. PuiU - Reipas @ Puistolan nurmi
14.05. FC Legirus Inter - RiPS @ Legirus Arena
29.06. NJS -Töölön Taisto @ Klaukkalan nurmi
16.08. NJS - FC Legirus Inter @ Klaukkalan nurmi
20.08. Töölön Taisto - CLE @ Pallokenttä 6
02.09. PuiU - NJS @ Puistolan nurmi
17.09. Masku - Peimari Utd @ Taponkedon nurmi
21.09. Reipas - FC Legirus Inter @ Kisapuiston nurmi

Nelonen (5)

28.09. FC POHU - ToTe @ Talin halli
11.10. FC POHU - SAPA @ Pallokenttä 6
11.10. ToTe - FC FINNKURD @ Pallokenttä 6
12.10. EBK - FC Korso United @ Keski-Espoon tekonurmi 1
19.10. FC POHU - FC Korso United @ Pallokenttä 6

Vitonen (4)

12.05. SUMU - FC Viikingit/S.C.P @ Jakomäen hiekka
17.08. FC Hieho - FC Viikingit/S.C.P @ Aava Areena
24.08. FC KaKe - SUMU @ Aava Areena
05.10. KäPa/NoLe - FC Viikingit/S.C.P @ Kontulan tekonurmi

Kutonen (1)

10.09. FC Villisiat - HiHi @ Elimäen nurmi

Suomen Cup (2)

19.02. Jokerit FC - Vesa @ Talin halli
13.03. Vesa - FC Legirus Inter @ Talin halli

Regions' Cup (1)

24.09. FC Legirus Inter - NJS @ Tehtaan kenttä

Harjoitusottelut (1)

15.01. Gnistan - EsPa @ Talin halli

Yhteensä 30 ottelua

2015: 32 ottelua paikan päällä
2014: 26 ottelua paikan päällä
2013: 36 ottelua paikan päällä
2012: 24 ottelua paikan päällä
2011: 73 ottelua paikan päällä
« Viimeksi muokattu: 23.10.2016 klo 21:32:44 kirjoittanut Erikeeper20 »
Silvennoinen

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Marco de Wit


Vastaus #28 : 16.01.2016 klo 22:35:09

1. NuPS B-HJK B 1-2 16.1. Hong Kong Areena (Nummela), harjoitusottelu
2. Sumu/SOB-LPS 1-3 17.1. Talin jalkapallohalli (Helsinki), Suomen Cup 1. kierros
3. HJK-Infonet 1-0 22.1. Talin jalkapallohalli (Helsinki), Harjoitusottelu
4. LPS-HPS 31.1. 2-1 Pallokenttä 6 (Helsinki), Suomen Cup 2. kierros
5. PK-35 Vantaa-FC Lahti 2.2. 2-1 Myyrmäen jalkapallohalli (Vantaa), Liigacup
6. HJK-FC Lahti 5.2. 1-1 Talin jalkapallohalli (Helsinki), Liigacup
7. HJK-HIFK 9.2. 3-3 Talin jalkapallohalli (Helsinki), Liigacup
8. 1860 München-Fortuna Düsseldorf 27.2. 3-2 Allianz Arena (München), 2. Bundesliga
9. Kickers Offenbach-SV Elvesberg 29.3. 1-1 Sparta-Bank Hessen Stadion (Offenbach), Regionalliga
10. HJK-MIFK 2.4. 2-0 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
11. HJK-VPS 8.4. 3-1 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
12. HJK-SJK 18.4. 2-1 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
13. MIFK-HJK 24.4. 0-0 Wiklof Holding Areena (Maarianhamina), Veikkausliiga
14. PS Kemi-HJK 29.4. 1-0 Raatin Stadion (Oulu), Veikkausliiga
15. HJK-VJS 3.5. 3-0 Sonera Stadium (Helsinki), B-pojat Ykkönen
16. HJK-Ilves 4.5. 5-1 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
17. PK-35 Vantaa-HJK 1-2 7.5. ISS-Stadion (Vantaa), Veikkausliiga
18. HJK-Inter 3-1 16.5. Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
19. LPS-EIF 2-1 20.5. Laajasalon Urheilupuisto (Helsinki), Kolmonen
20. HJK-HIV 2-1 26.5. Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
21. Kups-HJK 0-0 29.5. Savon Sanomat Areena (Kuopio), Veikkausliiga
22. HJK-RoPs 1-1 12.6. Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
23. SJK-HJK 2-3 18.6. OmaSp Stadion (Seinäjoki), Veikkausliiga
24. HJK-FK Atalantas 1-1 7.7. Sonera Stadium (Helsinki), Uefa Europa League
25. HJK-PS Kemi 2-0 10.7. Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
26. Ilves-HJK 1-0 17.7. Tammelan Stadion (Tampere), Veikkausliiga
27. HJK-Beroe Stara Zagora 1-0 21.7. Sonera Stadium (Helsinki), Uefa Europa League
28. HJK-PK-35 Vantaa 4-2 24.7. Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
29. IFK Göteborg-HJK 1-2 28.7. Gamla Ullevi (Göteborg), Uefa Europa League
30. HJK-IFK Göteborg 0-2 4.8. Sonera Stadium (Helsinki), Uefa Europa League
31. Klubi 04-Honka 1-0 6.8. Sonera Stadium (Helsinki), Kakkonen
32. HJK-lahi 7.8. 2-2 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
33. HIV-HJK 10.8. 0-0 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
34. HJK-KuPS 15.8. 2-3 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
35. VPS-HJK 21.8. 0-0 Elisa Stadion (Vaasa), Veikkausliiga
36. HJK-PK-35 Vantaa 24.8. 2-0 Sonera Stadium (Helsinki), Veikkausliiga
37. LPS-FC ALPC 26.8. 2-2 Laajasalon Urheilupuisto (Helsinki), Veikkausliiga
38. PS Kemi-HJK 9.9. 0-2 Sauvosaaren kenttä (Kemi), Veikkausliiga
39. HJK-Lahti 12.9. 1-4 Sonera Stadium(Helsinki), Veikkausliiga
40. FC Inter-HJK 16.9. 3-2 Veritas Stadion (Turku), Veikkausliiga
41. HJK-RoPS 21.9. 2-1 Sonera Stadium(Helsinki), Veikkausliiga
42. HJK-SJK 24.9. 1-1 (6-7 rp.) Ratina (Tampere), Suomen Cup
43. hiv-HJK 30.9. 2-1 Sonera Stadium(Helsinki), Veikkausliiga
44. LPS-NuPS 8.10. 2-4 Laajasalon urheilupuisto (Helsinki), Kolmonen
45. HJK-MIFK 14.10. 1-1 Sonera Stadium(Helsinki), Veikkausliiga
46. Ilves-HJK 17.10. 1-3 Tammelan Stadion (Tampere), Veikkausliiga
47. HJK-SJK 23.10. 0-0 Sonera Stadium(Helsinki), Veikkausliiga

Paikkakunnittain:
Nummela: 1
Helsinki: 31
Vantaa: 2
München: 1
Offenbach: 1
Maarianhamina: 1
Oulu: 1
Kuopio: 1
Seinäjoki: 1
Tampere: 3
Göteborg: 1
Vaasa: 1
Kemi: 1
Turku: 1

Kilpailuittain:
Harjoitusottelut: 2
Suomen cup: 3
Liigacup: 3
2. Bundesliga: 1
Regionalliga: 1
Veikkausliiga: 28
B-pojat Ykkönen: 1
Kolmonen: 3
Uefa Europa League: 4
Kakkonen: 1

Maalit yhteensä: 132
« Viimeksi muokattu: 17.12.2016 klo 14:55:49 kirjoittanut Silvennoinen »
tamme auto

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: El Salvador


Vastaus #29 : 17.01.2016 klo 16:25:22

1. 16.1 Legirus Inter - JäPS 0-5  Legirus Arena
2. 21.1 HJK - Infonet 1-0. Talin Jalkapallohalli
3. 30.1 PS Kemi - Ilves 1-0 Junko Halli
4. 31.1 HJK - IFK Marienham 1-0  Talin Jalkapallohalli
5. 9.2 HJK - HIFK 3-3 Talin Jalkapallohalli
6. 13.2 PK 35 - HJK 1-1 Myyrmäen Jalkapallohalli
7. 18.2 FC Inter - HJK 2-2 Javenture Arena
8. 18.2 Legirus Inter - LPS 8-0 Legirus Arena
9. 25.2 HJK - Kalju FC 0-0 Talin Jalkapallohalli
10. 6.3 Djurgården - Hammarby 1-3 Tele2 arena
11. 11.3 Korso United - JJK 0-5 Tikkurilan Urheilupuisto
12. 12.3 MPS/Atletico Malmi - Gnistan 1-0 Tapanilan tekonurmi
13. 19.3 Honka Akatemia - HJK 1-3 Tapiolan Urheilupuisto
14. 2.4 HJK - IFK Marienham 2-0 Sonera Stadion
15. 8.4 HJK - VPS 3-1 Sonera Stadion
16. 9.4 PK-35 - HIFK 0-2 Myyrmäen Jalkapallostadion
17 14.4 RoPS - HJK 2-2 Rovaniemen Keskuskenttä
18. 17.4 PK-35 - VPS 0-2 Myyrmäen Jalkapallostadion
19. 18.4 HJK- SJK 2-0 Sonera Stadion
20. 21.4 AC Kajaani - HJK 1-5 Kajaanin Liikuntapuisto
21. 24.4 IFK Marienham - HJK 0-0 Wiklöf Holding Arena
22. 29.4 PS Kemi - HJK 1-0 Raatin Stadion
23. 4.5 HJK - Ilves 5-1 Sonera Stadion
24. 7.5 PK-35 - HJK 1-2 Myyrmäen Jalkapallostadion
25. 8.5 Korso United - POHU/Simpsons 6-0 Havukosken Tekonurmi
26. 16.5 HJK - FC Inter 3-1 Sonera Stadion
27. 19.5 HJK - FC Honka 2-2 Pallokenttä, naisten liiga
28. 26.5 HJK - HIFK 2-1 Sonera Stadion
29. 29.5 KuPS - HJK 0-0 Savon Sanomat Arena
30. 30.5  FC POHU/Susijengi - FC Suokki 1-1 Lassilan hiekkakentttä
31. 9.6 VPS - HJK 3-0 hietalahti
32. 15.6 KuPS - HJK 1-4 Suomen CUP väinölänniemi
33. 18.6 SJK - HJK 2-3 OmaSPareena
34. 23.6 fc lahti - HJK 0-3 hiihtostadion
35. 30.6 Atlantas - HJK 0-2 Klaipeda
36. 3.7 BK-46 - Klubi 04 3-1 Karjaa
37. 7.7 HJK - Atlantas 1-1 Sonera Stadion
38. 10.7 HJK - PS Kemi 2-0 Sonera Stadion
39. 16.7 TIPS - HJK 1-4 tikkurilan up
40. 17.7 ILVES - HJK 1-0 tammela
41. 21.7 HJK - Beroe 1-0 sonera stadion
42. 24.7 HJK - PK 35 4-2 sonera stadion
43. 4.8 HJK - ifk goteborg 0-2 sonera stadion
44. 7.8 HJK - lahti 2-2 sonera stadion
45. 10.8 HJK - hifk 0-0 sonera stadion
46. 15.8 HJK - KUPS 2-3 sonera stadion
47. 16.8 NoPS - Klubi-04 0-3 Nokia
48. 21.8 VPS - HJK 0-0 hietalahti
49. 28.8 HJK - KuPS 1-0 sonera stadion
50. 9.9 PS Kemi - HJK 0-2 sauvosaari
51. 10.9 AC Oulu - Jazz 2-2 raatin stadion
52. 12.9 HJK - FC Lahti 1-4 sonera stadion
53. 16.9 FC Inter - HJK 3-2 sonera stadion
54. 21.9 HJK - RoPS  2-1 sonera stadion
55. 24.9 SJK - HJK 1-1 ratinan stadion
56. 30.9 HIFK - HJK 2-1 sonera stadion
57. 1.10 EsPa - Klubi 04 matinkylän urheilupuisto
58. 4.10 AFC Wimbleton - Plymouth kingsmeadow
59. 5.10 Islanti - Skotlanti 2-0 Landsbanka Deildin
60. 6.10 Islanti - Suomi 3-2 Laugardalsvöllur
61. HJK - Åland united 6-1 sonera stadium
62. HJK - Finnkrull 6-0 sonera staduim
63 14.10 HJK - IFK Marienham 1-1 sonera stadion
64. 14.10 Ilves - HJK 1-3 tammelan stadium
65. 15.10 Dulwich - Hamlet - Harlow Town 3-1 dulwich stadium
66. 16.10 CORK City - ­­­­HJK u19 1-0 turnees cross stadium
67. 17.10 Gnistan - MuSA 0-0 pikkupekka stadium
68. 18.10 HJK - SJK 0-0 sonera stadion
69. 29.10 Inter - TPS 2-0 veritas stadion
« Viimeksi muokattu: 03.11.2016 klo 10:29:07 kirjoittanut tamme auto »
Mosambik

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Tampere Utd, Kuusysi, Everton


Vastaus #30 : 17.01.2016 klo 23:11:05

Paikan päällä nähtynä.

2015 74 ottelua
2014 33 ottelua
2013 28 ottelua
2012 27 ottelua
2011 35 ottelua
2010 43 ottelua
2009 42 ottelua

01. 17.01 NePa-Härmä, Suomen Cup - 2.kierros
02. 24.01 Tampere Utd-Atlantis FC, Harjoitusottelu
03. 30.01 Tampere Utd-TP-T, Suomen Cup - 2.kierros
04. 07.02 Tampere Utd-JIlves, Harjoitusottelu
05. 20.02 HJS-Tampere Utd, Suomen Cup - 3.kierros
06. 28.02 Tampere Utd-NoPS, Harjoitusottelu
07. 06.03 Tampere Utd-TPS, 4.kierros
08. 13.03 Tampere Utd-FC Blackbird, Harjoitusottelu
09. 17.03 Tampere Utd/2-FC LaPro, Harjoitusottelu
10. 19.03 SJK-FC Lahti, Liiga Cup - Finaali

11. 02.04 Tampere Utd A-jun.-Tampere Utd/3, Harjoitusottelu
12. 05.04 Ilves XI-Tampere Utd, Harjoitusottelu
13. 09.04 Inter Turku-FC Lahti, Veikkausliiga
14. 15.04 PS-44-Tampere Utd, Kolmonen
15. 17.04 FC LaPro-Tampere Utd/3, Harjoitusottelu
16. 18.04 FC Lahti-HIFK, Veikkausliiga
17. 22.04 Ilves-Kissat-TP-T, Kolmonen
18. 23.04 Tampere Utd-Pallo-Iirot, Kolmonen
19. 24.04 Tampere Utd/3-FC Rellu, Kutonen
20. 25.04 Tampere Utd/2-PJK/2, Vitonen

21. 27.04 Härmä-Tampere Utd, Kolmonen
22. 28.04 TaPa/2-Tampere Utd/3, Kutonen
23. 07.05 Tampere Utd-Ilves/2, Kolmonen
24. 11.05 TKT-Tampere Utd, Kolmonen
25. 15.05 Tampere Utd-Härmä, Regions Cup
26. 19.05 Tampere Utd-Loiske, Kolmonen
27. 25.05 Ilves-FC Lahti, Veikkausliiga
28. 28.05 EuPa-Tampere Utd, Kolmonen
29. 28.05 Inter Turku-PS Kemi, Veikkausliiga
30. 29.05 Hammarby-Gefle, Allsvenskan

31. 04.06 Legirus Inter-TiPS, Kolmonen
32. 05.06 Tampere Utd-Sisu-Pallo, Regions Cup
33. 09.06 Ilves-KuPS, Veikkausliiga
34. 19.06 TPV-Atlantis FC, Kakkonen
35. 22.06 Ilves-Kissat-Tampere Utd, Kolmonen
36. 29.06 FC Lahti-PS Kemi, Veikkausliiga
37. 01.07 NoPS-Ilves-Kissat, Kolmonen
38. 03.07 TahVe-Sopu, Vitonen
39. 03.07 Tampere Utd-TP-T, Kolmonen
40. 20.07 FC Lahti Akatemia-PEPO, Kakkonen

41. 24.07 Hammarby-AIK, Allsvenskan
42. 29.07 Pallo-Iirot-Tampere Utd, Kolmonen
43. 31.07 FC Lahti-IFK Mariehamn, Veikkausliiga
44. 01.08 Nopsa-SalReipas, Nelonen
45. 03.08 Naseva-FC Vantaa/Tumu, Vitonen
46. 04.08 Tampere Utd-Härmä, Kolmonen
47. 07.08 Tampere Utd-PJK, Kolmonen
48. 10.08 Ilves 2-Tampere Utd, Kolmonen
49. 18.08 TP-T-Pallo-Iirot, Kolmonen
50. 20.08 Tampere Utd-TKT, Kolmonen

51. 25.08 Loiske-Tampere Utd, Kolmonen
52. 01.09 Tampere Utd-EuPa, Kolmonen
53. 05.09 Suomi-Kosovo, MM-karsinta
54. 07.09 OPedot-Nopsa, Nelonen
55. 15.09 NoPS-Tampere Utd, Kolmonen
56. 21.09 Reipas-Legirus Inter, Kolmonen
57. 24.09 Tampere Utd-Ilves-Kissat, Kolmonen
58. 26.09 FC Lahti-HIFK, Veikkausliiga
59. 27.09 NoPS-Loiske, Kolmonen
60. 01.10 TP-T-Tampere Utd, Kolmonen

61. 05.10 Islanti-Skotlanti, U21 EM-karsinta
62. 06.10 Islanti-Suomi, MM-Karsinta
63. 09.10 Suomi-Kroatia, MM-Karsinta
64. 17.10 FC Lahti-IFK Mariehamn, Veikkausliiga
65. 11.12 Tampere United-TPV/2, Harjoitusottelu
66. 17.12 TP-T-Tampere United, Harjoitusottelu
« Viimeksi muokattu: 18.12.2016 klo 00:15:08 kirjoittanut Mosambik »
Tuhoaja

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: Meidän Maajoukkueet, HJK, ACH


Vastaus #31 : 17.01.2016 klo 23:16:27

Taas mennään! Listalle päätyvät vain paikan päällä nähdyt matsit.

1. 17.1. SUMU/Sob - LPS 1-3. SC, Talin halli.
2. 22.1. HJK - Infonet 1-0. Harjoitusottelu, Talin halli.
3. 29.1. HIFK - PK-35 0-3. LC, Talin halli.
4. 31.1. HJK - IFK Mariehamn 1-0. LC, Talin halli.
5. 31.1. LPS - HPS 2-1. SC, Töölö PK 6.

6. 9.2. HJK - HIFK 3-3. LC, Talin halli.

7. 2.3. Manchester United - Watford 1-0. Premier League, Old Trafford.
8. 12.3. MPS/Atletico Malmi - Gnistan 1-0. SC, Tapanila TN.
9. 12.3. Kontu - KäPa 1-4. SC, Talin halli.
10. 22.3. KäPa - Inter 0-2. SC, Fair Pay Areena.
11. 26.3. PK-35 - HIFK 2-1 ja. SC, Myyrmäen jalkapallostadion.

12. 2.4. HJK - IFK Mariehamn 2-0. VL, Sonera Stadium.
13. 8.4. HJK - VPS 3-1. VL, Sonera Stadium.
14. 18.4. HJK - SJK 2-1. VL, Sonera Stadium.
15. 28.4. Ponnistus - Ellas 4-0. Nelonen, Braku.

16. 3.5. Kiffen - Viikingit 2-1. Kakkonen, Bollis.
17. 7.5. PK-35 - HJK 1-2. VL, Myyrmäen jalkapallostadion.
18. 17.5. FC FINNKURD - Zenith 5-1. Nelonen, Ala-Malmin nurmi.
19. 19.5. Ponnistus - FC POHU 1-2. Nelonen, Kumpulan nurmi.
20. 21.5. MPS - Gnistan 0-5. Kakkonen, Tapanilan nurmi.
21. 21.5. Kiffen - FC Åland 1-1. Kakkonen, Bollis.
22. 24.5. Ponnistajat - Honka/Akatemia 1-0. Kolmonen, Ala-Malmin nurmi.
23. 26.5. HJK - HIFK 2-1. VL, Sonera Stadium.

24. 2.6. Ponnistus - Gnistan/Ogeli 1-6. Nelonen, Kumpulan nurmi.
25. 3.6. Kiffen - SalPa 2-3. Kakkonen, Bollis.
26. 10.6. Gnistan - PEPO 1-0. Kakkonen, Mustapekka Areena.
27. 12.6. HJK - RoPS 1-1. VL, Sonera Stadium.
28. 19.6. KäPa - Gnistan 2-0. Kakkonen, Mustapekka Areena.
29. 22.6. Ponnistus - HIFK/3 2-1. Nelonen, Braku.
30. 30.6. Kiffen/2 - Ponnistus 4-1. Nelonen, Braku.

31. 3.7. Gnistan - Sudet 2-0. Kakkonen, Mustapekka Areena.
32. 7.7. HJK - FK Atlantas 1-1. UEL karsinta, Sonera Stadium
33. 8.7. Kiffen - FC Espoo 3-1. Kakkonen, Bollis.
34. 10.7. GrIFK - JJK 0-1. Ykkönen, Kauniaisten urheilupuisto.
35. 21.7. HJK - PFC Beroe Stara Zagora 1-0. UEL karsinta, Sonera Stadium.
36. 24.7. HJK - PK-35 4-2. VL, Sonera Stadium.

37. 4.8. HJK - IFK Göteborg 0-2. UEL karsinta, Sonera Stadium.
38. 7.8. HJK - FC Lahti 2-2. VL, Sonera Stadium.
39. 10.8. HIFK - HJK 0-0. VL, Sonera Stadium.
40. 15.8. HJK - KuPS 2-3. VL, Sonera Stadium.
41. 16.8. Ponnistajat - SexyPöxyt 1-0. Kolmonen, Ala-Malmin nurmi.
42. 18.8. MPS/Atletico Malmi - PuiU 5-0. Kolmonen, Pukinmäen nurmi
43. 23.8. Ponnistajat - MPS/Old Stars 1-0. Kolmonen, Ala-Malmin nurmi.
44. 24.8. HJK - PK-35 2-0. VL, Sonera Stadium.
45. 27.8. MPS/ Atletico Malmi - Töölön Taisto 3-3. Kolmonen, Pukinmäen nurmi.

46. 5.9. Suomi - Kosovo 1-1. MM-karsinta, Veritas stadion.
47. 21.9. HJK - RoPS 2-1. VL, Sonera Stadium.
48. 30.9. HIFK - HJK 2-1. VL, Sonera Stadium.

49. 6.10. Islanti - Suomi 3-2. MM-karsinta, Laugardalsvöllur.
50. 9.9. Suomi - Kroatia 0-1. MM-karsinta, Ratina.
51. 14.9. HJK - IFK Mariehamn 1-1. VL, Sonera Stadium.


2015: 61 ottelua paikan päällä
2014: 68 ottelua paikan päällä
« Viimeksi muokattu: 15.10.2016 klo 18:50:33 kirjoittanut Tuhoaja »
maakato

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Farak


Vastaus #32 : 17.01.2016 klo 23:21:19

Homma saatu taas aloilleen.

1. La 16.1. 17:15 SUMU - PPJ 0-1 @ Talin Jalkapallohalli (Suomen Cup)
2. La 16.1. 19:00 FC Aztecas - FC KontU 1-3 @ Talin Jalkapallohalli (Suomen Cup)
3. Su 17.1. 20:15 SUMU/Sob - LPS 1-3 @ Talin Jalkapallohalli (Suomen Cup)
4. Pe 22.1. 17:15 HJK - FC Infonet 1-0 @ Talin Jalkapallohalli (harjoitusottelu)
5. Su 24.1. 20:00 HJK/Laajasalo - MPS Atletico/Malmi 1-8 @ Talin Jalkapallohalli (Suomen Cup)
6. Su 31.1. 12:15 HJK - IFK Marienhamn 1-0 @ Talin Jalkapallohalli (Liigacup)

7. Pe 5.2. 17:00 HJK - FC Lahti 1-1 @ Talin Jalkapallohalli (Liigacup)
8. La 6.2. 11:30 Klubi-04 - JäPS 2-1 @ PERI-kenttä (harjoitusottelu)
9. Ti 9.2. 17:00 HJK - HIFK 3-3 @ Talin Jalkapallohalli (Liigacup)
10. La 13.2. 15:00 PK-35 Vantaa - HJK 1-1 @ Myyrmäen Jalkapallohalli (Liigacup)
11. To 18.2. 15:00 FC Inter - HJK 2-2 @ Javenture-Areena (Liigacup)
12. Pe 19.2. 20:00 ADO den Haag - PEC Zwolle 0-2 @ Kyocera Stadium (Eredivisie)
13. La 20.2. 18:30 AZ Alkmaar - FC Groningen 4-1 @ AFAS Stadion (Eredivisie)
14. Su 21.2. 14:30 Ajax - Excelsior 2-0 @ Amsterdam ArenA (Eredivisie)
15. To 25.2. 14:00 HJK - Nõmme Kalju 0-0 @ Talin Jalkapallohalli (harjoitusottelu)

16. Pe 4.3 14:00 FC Honka - PK-35 Vantaa 0-1 @ Esport Areena (harjoitusottelu)
17. Pe 11.3. 20:00 FC Korso United - JJK 0-5 @ Tikkurilan tekonurmi (Suomen Cup)
18. La 12.3. 20:00 FC KontU - KäPa 1-5 @ Talin Jalkapallohalli (Suomen Cup)
19. Su 13.3. 18:45 LoPa - FC Honka 0-5 @ Kisakallion tekonurmi (Suomen Cup)
20. La 19.3. 14:00 FC Honka Akatemia - HJK 1-3 @ Tapiolan tekonurmi (Suomen Cup)
21. To 24.3. 19:00 Viro - Norja 0-0 @ A. Le coq Arena (harjoitusottelu)
22. La 26.3. 15:00 Legirius Inter - IFK Mariehamn 1-3 jo. @ Legirius-Areena (Suomen Cup)

23. Pe 1.4. 20:00 MPS Atletico/Malmi - FC Lahti 0-6 @ Fair Pay Areena (Suomen Cup)
24. La 2.4. 14:00 HJK - IFK Mariehamn 2-0 @ Sonera (Liiga)
25. La 2.4. 17:00 PK-35 Vantaa - RoPS 3-4 @ Myyrmäen Jalkapallostadion (Liiga)
26. Pe 15.4. 18:30 GrIFK - FC Honka 1-0 @ Kauniaisten keskuskenttä (harjoitusottelu)
27. Ma 18.4. 18:30 HJK - SJK 2-1 @ Sonera (Liiga)
28. La 23.4. 14:00 LPS - FC Hik 7-1 @ Laajasalon tekonurmi (Kolmonen)
29. Su 24.4. 16:30 IFK Mariehamn - HJK 0-0 @ Wiklöf Holding Arena (Liiga)
30. Pe 29.4. 18:30 PS Kemi - HJK 1-0 @ Raatin Stadion (Liiga)

31. Ke 4.5. 18:30 HJK - Ilves 5-1 @ Sonera (Liiga)
32. Pe 6.5. 18:00 Töölön Vesa - Töölön Taisto 0-3 @ Pallokenttä 6 (Kolmonen)
33. La 7.5. 16:00 PK-35 Vantaa - HJK 1-2 @ Myyrmäen Jalkapallostadion (Liiga)
34. Ke 11.5. 18:30 HJK naiset - PK-35 Vantaa naiset 0-0 @ Pallokenttä (N-liiga)
35. Pe 13.5. 18:30 SC Riverball - PK-37 1-1 @ Jouppilanvuoren tekonurmi (Kolmonen)
36. La 14.5. 17:00 JIPPO - FC Blackbird 1-0 @ Mehtimäen tekonurmi (Kolmonen)
37. Ma 16.5. 18:30 HJK - FC Inter 2-0 @ Sonera (Liiga)
38. Ke 18.5. 19:30 HPS - PK-35 4-0 @ Heeros Areena (Kolmonen)
39. Pe 20.5. 18:30 FC Lahti - HJK 1-2 @ Kisapuisto (Liiga)
40. To 26.5. 18:30 HJK - HIFK 2-1 @ Sonera Stadium (Liiga)
41. La 28.5. 16:00 GrIFK - Haka 2-1 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Ykkönen)
42. Ma 30.5. 20:00 FC Hieho - PuiU 0-2 @ Puistolan nurmi (Regions Cup)

43. Ke 1.6. 20:00 PPJ - LoPa 0-0 @ Väinämöisen kenttä (Kolmonen)
44. Pe 3.6. 18:00 MPS/Old Boys - SexyPöxyt 1-7 @ Siltämäen nurmi (Kolmonen)
45. Su 5.6. 18:30 GrIFK - FC Jazz 1-1 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Ykkönen)
46. Pe 10.6. 18:30 LoPa - NuPS 1-3 @ Harjun Kenttä (Kolmonen)
47. La 11.6. 12:00 IHK/OMV - PK-35 4-3 @ Itä-Hakkilan tekonurmi (Kolmonen)
48. Su 12.6. 13:30 HJK - RoPS 1-1 @ Sonera Stadium (Liiga)
49. Pe 17.6. 18:30 LoPa - TuPS 3-2 @ Harjun Kenttä (Kolmonen)
50. La 18.6. 13:30 SJK - HJK 2-3 @ OmaSP Stadion (Liiga)
51. Su 19.6. 18:30 FC KontU - SalPa 1-5 @ Kontulan nurmi (Kakkonen)
52. To 23.6. 18:30 FC Lahti - HJK 0-3 @ Lahden Stadion (Suomen Cup)
53. Ti 28.6. 16:30 EsPa - FC Åland 1-0 @ Matinkylän tekonurmi (Kakkonen)

54. To 7.7. 19:00 HJK - FK Atlantas 1-1 @ Sonera Stadium (Eurooppa-Liiga)
55. Pe 8.7. 18:30 Kiffen - FC Espoo 3-1 @ Pallokenttä (Kakkonen)
56. La 9.7. 16:00 Klubi-04 - EsPa 1-1 @ Sonera Stadium (Kakkonen)
57. Su 10.7. 17:00 HJK - PS Kemi 2-0 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
58. Ma 11.7. 18:30 EIF - KTP 3-2 @ Tammisaaren Keskuskenttä (Ykkönen)
59. Su 17.7. 18:30 Ilves - HJK 1-0 @ Tammelan Stadion (Veikkausliiga)
60. To 21.7. 19:00 HJK - Beroe Stara Zagora 1-0 @ Sonera Stadium (Eurooppa-Liiga)
61. Su 24.7. 18:30 HJK - PK-35 Vantaa 4-2 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
62. Ke 27.7. 18:30 Klubi-04 - Atlantis 1-0 @ Sonera Stadium (Kakkonen)
63. La 30.7. 13:30 SC Riverball - FC Blackbird 1-2 @ Rantakylän nurmi (Kolmonen)
64. Su 31.7. 18:30 Warkaus JK - JIPPO 1-2 @ Varkauden Keskuskenttä (Kolmonen)

65. To 4.8. 19:00 HJK - IFK Göteborg 0-2 @ Sonera Stadium (Eurooppa-Liiga)
66. Pe 5.8. 18:30 Suomi U17 - Kypros U17 1-1 (rp. 4-5) @ Hyvinkään Keskuskenttä (PM-kisat)
67. La 6.8. 19:00 Klubi-04 - FC Honka 1-0 @ Sonera Stadium (Kakkonen)
68. Ke 10.8. 18:30 HIFK - HJK 0-0 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
69. Ma 15.8. 18:30 HJK - KuPS 2-3 @ Soner Stadium (Veikkausliiga)
70. La 20.8. 15:00 FC KontU - FC Åland 1-0 @ Myllypuron nurmi (Kakkonen)
71. Ti 23.8. 18:30 PK-35 Vantaa N - Benfica N 1-2 @ Myyrmäen Jalkapallostadion (Naisten Mestarien Liiga)
72. Ke 24.8. 18:30 HJK - PK-35 Vantaa 2-0 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
73. Pe 26.8. 18:00 NuPS - LoPa 2-0 @ Uimahallin nurmi, Nummela (Kolmonen)
74. Su 28.8. 18:30 HJK - KuPS 1-0 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)

75. La 3.9. 16:00 FC Honka - BK-46 5-1 @ Tapiolan Urheilupuisto (Kakkonen)
76. Ma 5.9. 21:45 Suomi - Kosovo 1-1 @ Veritas Stadion (MM-karsinnat)
77. La 10.9. 13:00 FC Infonet - Sillmäe Kalev 4-2 @ Lasnamae Staadion (Meistriliiga)
78. La 10.9. 16:00 FC Flora - Nõmme Kalju 1-1 @ A. Le Coq Areena (Meistriliiga)
79. Ma 12.9. 18:30 HJK - FC Lahti 1-4 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
80. Pe 16.9. 18:30 FC Inter - HJK 3-2 @ Veritas Stadion (Veikkausliiga)
81. Su 18.9. 18:30 GrIFK - TPS 1-2 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Ykkönen)
82. Ke 21.9. 18:30 HJK - RoPS 2-1 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
83. La 24.9. 15:30 SJK - HJK 1-1 (rp. 7-6) @ Ratinan Stadion (Suomen Cup)
84. La 24.9. 19:00 TamU - Ilves-Kissat 2-2 @ Pyynikin Stadion (Kolmonen)
85. Ma 26.9. 20:00 GrIFK U23 - NuPS/3 1-3 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Kutonen)
86. Ke 28.9. 19:00 HJK U19 - Cork U19 0-0 @ Sonera Stadium (UEFA Youth League)
87. Pe 30.9. 18:30 HIFK - HJK 2-1 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)

88. Su 2.10. 18:30 GrIFK - Haka 1-0 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Ykkönen)
89. Pe 7.10. 18:30 Suomi U21 - Azerbaidžan U21 0-0 @ Sonera Stadium (U21 EM-karsinta)
90. La 8.10. 13:00 FC Honka Akatemia - PKKU 2-2 @ Tapiolan tekonurmi (Kolmonen)
91. Su 9.10. 19:00 Suomi - Kroatia 0-1 @ Ratinan Stadion (MM-karsinta)
92. Pe 14.10. 18:30 HJK - IFK Mariehamn 1-1 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
93. La 15.10. 14:00 Gnistan - MuSa 1-0 (rp. 4-3) @ Fair Pay Areena (Kakkonen, nousukarsinnat)
94. Su 16.10. 20:45 Chievo Verona - AC Milan 1-3 @ Stadio Marc'Antonio Bentegodi (Serie A)
95. Su 23.10. 15:00 HJK - SJK 0-0 @ Sonera Stadium (Veikkausliiga)
96. La 29.10. 17:00 FC Inter - TPS 2-0 @ Veritas Stadion (Veikkausliiga, nousukarsinnat)
« Viimeksi muokattu: 29.12.2016 klo 17:47:54 kirjoittanut maakato »
samperi

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: KTP


Vastaus #33 : 20.01.2016 klo 19:04:23

Veikkausliiga
13.8. PK-35 Vantaa - FC Lahti, 1-1, Myyrmäen jalkapallostadion, Vantaa
30.9. HIFK - HJK, 2-1, Sonera Stadium, Helsinki

Ykkönen
24.4. KTP - JJK, 1-1, Arto Tolsa -areena, Kotka
29.4. KTP - AC Oulu, 1-1, Arto Tolsa -areena, Kotka
4.5. GrIFK - KTP, 1-1, Kauniaisten keskuskenttä, Kauniainen
8.5. KTP - EIF, 1-2, Arto Tolsa -areena, Kotka
14.5. FC Jazz - KTP, 3-4, Porin stadion, Pori
20.5. TPS - KTP, 2-5, Paavo Nurmi -stadion, Turku
28.5. KTP - FF Jaro, 1-2, Arto Tolsa -areena, Kotka
12.6. KTP - Haka, 3-3, Arto Tolsa -areena, Kotka
18.6. JJK - KTP, 3-0, Harjun Stadion, Jyväskylä
2.7. KTP - GrIFK, 1-2, Arto Tolsa -areena, Kotka
11.7. EIF - KTP, 3-2, Tammisaaren keskuskenttä, Tammisaari
16.7. KTP - FC Jazz, 1-0, Arto Tolsa -areena, Kotka
3.8. KTP - FF Jaro, 1-1, Arto Tolsa -areena, Kotka
7.8. KTP - KPV, 5-3, Arto Tolsa -areena, Kotka
18.8. Haka - KTP, 2-2, Tehtaan kenttä, Valkeakoski
22.8. KTP - JJK, 5-0, Arto Tolsa -areena, Kotka
28.8. KTP - AC Oulu, 1-4, Arto Tolsa -areena, Kotka
4.9. GrIFK - KTP, 2-0, Kauniaisten keskuskenttä, Kauniainen
11.9. KTP - EIF, 0-1, Arto Tolsa -areena, Kotka

Kolmonen
15.6. HaPK - PeKa, 2-4, Haminan urheilukenttä, Hamina
6.8. PeKa - SavU, 1-0, Karhulan keskuskenttä, Kotka
9.9. PeKa - HaPK, 1-2, Karhulan keskuskenttä, Kotka

Kutonen
10.5. PeKa/KyPa - PeKa/A2, 1-1, Karhulan keskuskenttä, Kotka

Naiset
1.6. KTP - FC LaPa, 0-2, Arto Tolsa -areena, Kotka, Naisten Kolmonen
26.9. KoNa Mutsit - FC Pekattaret, 4-1, Aittakorven kenttä, Kotka

Juniorit
PeKa A1 - FC Viikingit, 0-4, Karhulan keskuskenttä, Kotka, A-poikien Ykkönen

Maaottelut
7.6. Suomi - Portugali, 0-0, Sonera Stadium, naisten EM-karsinta

Suomen Cup
29.1. PeKa - FC Peltirumpu, 3-2, Ruonalan urheiluhalli, Kotka
18.3. KTP - PK-35, 1-2, Arto Tolsa -areena, Kotka

Harjoitusottelut
20.1. KTP - KuPS, 1-4, Aviasport areena, Imatra
17.2. Honka - KTP, 3-0, Esport areena, Espoo
25.2. KTP - Klubi-04, 3-1, Ruonalan urheiluhalli, Kotka
12.3. FC Lahti - KTP, 1-1, Mukkulan tekonurmi, Lahti
24.3. KTP - EIF, 1-2, Arto Tolsa -areena, Kotka
8.4. KTP - Honka, 2-1, Arto Tolsa -areena, Kotka
14.4. KTP - Sudet, 5-0, Arto Tolsa -areena, Kotka
28.4. PeKa - Lahti Akatemia, 1-2, Karhulan keskuskenttä, Kotka

Nähdyt ottelut: 39
« Viimeksi muokattu: 02.10.2016 klo 21:50:35 kirjoittanut samperi »
Juse-

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: SJK


Vastaus #34 : 20.01.2016 klo 20:36:51

Harjoitusottelut
01. 16.01. FC Jazz - SJK Akatemia 1-2
02. 16.01. FC Lahti - Ilves 2-2 (rp. 3-2)
03. 23.01. SJK - JJK 1-1
05. 06.02. SJK Akatemia - PPT 0-2
13. 05.03. SJK Akatemia - VPS-j 4-0
73. 20.08. SJK Akatemia - Uni Papua FC 6-1
96. 17.12. SJK B - PK-35 B 2-4
97. 22.12. SJK - JJK 2-0

Suomen Cup 2016
04. 29.01. Apollo - Sundom IF 3-2
11. 19.02. Apollo - JBK 0-2
22. 19.04. KPV - Honka 1-2 jo.
23. 21.04. VPS - SJK 1-2
51. 23.06. Haka - SJK 1-6
84. 24.09. SJK - HJK 1-1 (7-6 rp.)

B-nuorten SM-karsinnat/SM-sarja
06. 07.02. SJK - JJK 1-1
09. 14.02. SJK - Ilves 1-0
12. 02.03. SJK - VIFK 7-0
16. 20.03. SJK - OLS 0-1
37. 21.05. SJK - KuPS 2-1
41. 29.05. SJK - FC Espoo 0-0
49. 19.06. SJK - HJK 0-1
55. 05.07. SJK - TPS 1-1
69. 13.08. SJK - Ilves 2-3
71. 17.08. SJK - KäPa 1-3
81. 18.09. SJK - OLS 1-0

Liigacup
07. 10.02. SJK - VPS 2-1
08. 13.02. SJK - PS Kemi 1-0
10. 16.02. SJK - Ilves 1-0
15. 19.03. SJK - FC Lahti 0-0 (3-4 rp.)

Regions' Cup
14. 18.03. SJK Akatemia - VetU 6-0
30. 04.05. VäVi - SJK Akatemia 0-7

Maaottelut
17. 29.03. Ruotsi M - Tshekki M 1-1
43. 03.06. Suomi N - Irlanti N 4-1
86. 30.09. Georgia U17 - Suomi U17 0-2
88. 09.10. Suomi M - Kroatia M 0-1

Veikkausliiga
18. 09.04. PS Kemi - SJK 0-2
19. 14.04. SJK - IFK Mariehamn 0-1
21. 18.04. HJK - SJK 2-1
26. 24.04. SJK - Ilves 0-2
27. 29.04. PK-35 Vantaa - SJK 0-0
29. 04.05. VPS - HIFK 3-1
31. 05.05. SJK - FC Inter 1-0
33. 13.05. Ilves - PK-35 Vantaa 2-0
34. 14.05. SJK - HIFK 2-1
38. 25.05. SJK - VPS 1-0
39. 26.05. HJK - HIFK 2-1
45. 09.06. SJK - PS Kemi 1-0
48. 18.06. SJK - HJK  2-3
52. 28.06. FC Inter - SJK 1-3
53. 02.07. Ilves - SJK 2-1
57. 08.07. SJK - PK-35 Vantaa 3-2
59. 17.07. Ilves - HJK 1-0
61. 23.07. SJK - FC Lahti 4-1
62. 24.07. Ilves - PS Kemi 1-1
64. 30.07. HIFK - SJK 1-1
66. 06.08. SJK - KuPS 1-0
67. 10.08. VPS - SJK 2-1
70. 13.08. SJK - RoPS 3-1
74. 20.08. SJK - Ilves 4-0
75. 27.08. HIFK - SJK
78. 09.09. SJK - FC Inter 1-0
80. 17.09. SJK - IFK Mariehamn 1-0
85. 28.09. SJK - KuPS 1-0
87. 01.10. PS Kemi - SJK 1-3
89. 14.10. SJK - FC Lahti 2-2
91. 17.10. SJK - PK-35 Vantaa 5-0
94. 23.10. HJK - SJK 0-0

B-tyttöjen SM-sarja
20. 16.04. SeMi - Pallokissat 1-3

Kolmonen
24. 22.04. Sisu-Pallo - Sporting 4-1
25. 23.04. SJK Akatemia - HBK 8-0
28. 30.04. SJK Akatemia - Sisu-Pallo 0-1
32. 06.05. VPS-j - SJK Akatemia 2-2
35. 15.05. SJK Akatemia - JBK 0-2
36. 20.05. Kiisto - SJK Akatemia 1-2
40. 27.05. SJK Akatemia - KPS 5-1
42. 30.05. Sisu-Pallo - KPV/Akatemia 3-2
46. 10.06. SJK Akatemia - FC Korsholm 4-1
47. 14.06. SJK Akatemia - Sundom IF 6-1
50. 21.06. SJK Akatemia - Esse IK 4-0
56. 07.07. SJK Akatemia - KPV/Akatemia 4-0
65. 05.08. JBK - SJK Akatemia 2-0
68. 12.08. SJK Akatemia - FC Kiisto 3-0
72. 18.08. KPS - SJK Akatemia 0-2
76. 28.08. SJK Akatemia - Sporting Kristina 3-4
79. 13.09. Sisu-Pallo - SJK Akatemia 1-0
83. 23.09. SJK Akatemia - FC Jukola 5-0

Ykkönen
44. 05.06. KPV - KTP 1-0
77. 01.09. AC Oulu - FF Jaro 0-3
93. 22.10. JJK - AC Oulu 2-1

Kakkonen
54. 03.07. Virkiä - MuSa 1-10

Mestarien liigan karsinta
58. 12.07. BATE Borisov - SJK 2-0
60. 19.07. SJK - BATE Borisov 2-2

Suomen Cup 2017
63. 27.07. SJK Akatemia - Närpes Kraft 1-0
82. 22.09. Apollo - PeFF 1-2
90. 15.10. SJK Akatemia - TP-47 2-1
92. 21.10. SJK Akatemia - FC Legirus Inter 0-1


Veikkausliigakarsinta
95. 26.10. TPS - FC Inter 0-0

Vuosi 2015 - 67 ottelua
Vuosi 2014 - 65 ottelua
Vuosi 2013 - 61 ottelua
Vuosi 2012 - 53 ottelua
Vuosi 2011 - 37 ottelua
« Viimeksi muokattu: 06.02.2017 klo 03:26:01 kirjoittanut Juse- »
Wagner

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Gnistan, HJK


Vastaus #35 : 22.01.2016 klo 21:36:06

Paikan päällä:
1. HJK - Infonet Tallinn 22.1
2. PK-35 Vantaa - HJK 13.2
3. Honka/Akatemia - HJK 19.3
4. HJK - IFK Mariehamn 2.4
5. HJK - SJK 18.4
6. HJK - Ilves 4.5
7. PK-35 Vantaa - HJK 7.5
8. HJK - FC Inter 16.5
9. HJK - RoPS 12.6
10. SJK - HJK 18.6
11. HJK - PS Kemi 10.7
12. HJK - Beroe Stara Zagora 21.7
13. HJK - PK-35 Vantaa 24.7
14. HJK - IFK Göteborg 4.8
15. HJK - FC Lahti 7.8
16. HIFK - HJK 10.8
17. HJK - RoPS 21.9
18. SJK - HJK 24.9
19. HIFK - HJK 30.9
20. HJK - MIFK 14.10
21. Gnistan - MuSa 15.10
22. Rakosmenti KSK - Honved FC 27.10

Streamit ja TV:
1. Puola - Suomi 26.3
2. HJK - HIFK 26.5
3. Ranska - Romania 10.6
4. Albania - Sveitsi 11.6
5. Wales - Slovakia 11.6
6. Englanti - Venäjä 11.6
7. Turkki - Kroatia 12.6
8. Saksa - Ukraina 12.6
9. Belgia - Italia 13.6
10. Itävalta - Unkari 14.6
11. Sveitsi - Ranska 19.6
12. Ruotsi - Belgia 22.6
13. Sveitsi - Puola 25.6
14. Wales - Pohjois-Irlanti 25.6
15. Kroatia - Portugali 25.6
16. Saksa - Slovakia 26.6
17. Unkari - Belgia 26.6
18. Englanti - Islanti 27.6
19. FK Atlantas Klaipeda - HJK 30.6
20. Saksa - Italia 2.7
21. Ranska - Islanti 3.7
22. Saksa - Ranska 7.7
23. Portugali - Ranska 10.7
24. Beroe Stara Zagora - HJK 14.7
25. Hammarby - AIK 24.7
26. IFK Göteborg - HJK 28.7
27. HJK - KuPS 15.8
28. Suomi - Kosovo 5.9
29. FC Inter - HJK 16.9
30. Tottenham - Manchester City 2.10
31. MuSa - Gnistan 8.10
32. Suomi - Kroatia 9.10
33. Chelsea - Bournemouth 23.12
34. Hull - Manchester City 23.12
35. Zamalek - Al-Ahly 29.12

2015
2014
2013
2012
« Viimeksi muokattu: 29.12.2016 klo 22:07:01 kirjoittanut Wagner »
Yerai

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: HJK


Vastaus #36 : 22.01.2016 klo 21:41:00

1. 22.1 HJK 1-0 Infonet, Harjoitusottelu
2. 31.1 HJK 1-0 IFK Mariehamn, Liigacup
3. 5.2 HJK 1-1 FC Lahti, Liigacup
4. 9.2 HJK 1-1 HIFK, Liigacup
« Viimeksi muokattu: 09.02.2016 klo 23:49:48 kirjoittanut Yerai »
Ofih

Poissa Poissa


Vastaus #37 : 22.01.2016 klo 21:52:00

1.    22.1  HJK                       - Infonet (Est)          1-0        Harjoitusottelu
2.    31.1  HJK                       - Mifk                       1-0        Liigacup
3.    5.2    HJK                       - lahti                      1-1        Liigacup
4.    9.2    HJK                       - ifk                         3-3        Liigacup
5.    25.2  HJK                       - Kalju (Est)             0-0       Harjoitusottelu
6.    19.3  Honka akatemia     - HJK                       1-3       Suomen Cup
7.    2.4    HJK                      - Mifk                       2-0        Veikkausliiga
8.    8.4    HJK                      - VPS                       3-1        Veikkausliiga
9.    18.4  HJK                      - SJK                        2-1       Veikkausliiga
10.  4.5    HJK                      - Ilves                      5-1        Veikkausliiga
11.  7.5    PK-35                   - HJK                        1-2       Veikkausliiga
12.  16.5  HJK                      - Inter                      3-1        Veikkausliiga
13.  20.5  lahti                      - HJK                       1-2        Veikkausliiga
14.  26.5  HJK                       - hifk                       2-1        Veikkausliiga
15.  29.5  Kups                     - HJK                        0-0       Veikkausliiga
16.  9.6   VPS                       - HJK                        3-0       Veikkausliiga
17.  12.6  HJK                       - Rops                      1-1        Veikkausliiga
18.  18.6  Sjk                        - HJK                       2-3        Veikkausliiga
19.  7.7    HJK                       - FK Atlantas             1-1        UEL
20.  10.7  HJK                       - PS Kemi                 2-0        Veikkausliiga
21.  17.7  Ilves                     - HJK                        1-0        Veikkausliiga
22.  21.7  HJK                       - Beroe                     1-0        UEL
23.  24.7  HJK                       - PK-35                    4-2         Veikkausliiga
24.  31.7  Inter                     - HJK                        0-0        Veikkausliiga
25.  4.8    HJK                      - ifk göteborg             0-2        UEL
26.  7.8    HJK                      - lahi                        2-2         Veikkausliiga
27.  10.8  hifk                      - HJK                        0-0         Veikkausliiga
28.  15.8  HJK                      - Kups                       2-3         Veikkausliiga
29.  21.8  VPS                      - HJK                        0-0         Veikkausliiga
30.  24.8  HJK                      - PK-35                     2-0         Veikkausliiga
31.  12.9  HJK                      - lahi                        1-4         Veikkausliiga
32.  16.9  Inter                     - HJK                        3-2         Veikkausliiga
33.  21.9  HJK                      - Rops                       2-1         Veikkausliiga
34.  24.9  Sjk                       - HJK                        2-1 rp     Suomen Cup
35.  28.9  HJK u-19               - Cork City u-19          0-0         Uefa Youth League
36.  30.9  hifk                      - HJK                         2-1         Veikkausliiga
37.  14.10 HJK                      - Mifk                       1-1         Veikkausliiga
38.  17.10 Ilves                     - HJK                        1-3         Veikkausliiga
39.  23.10 HJK                      - Sjk                         0-0         Veikkausliiga

2015: 40 ottelua
2014: 40 ottelua
2013: 32 ottelua
2012: 34 ottelua
2011: 22 ottelua
« Viimeksi muokattu: 14.12.2016 klo 01:25:59 kirjoittanut Ofih »
Kuisma

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: 261008


Vastaus #38 : 22.01.2016 klo 22:15:05

MM2018-karsinta (2)
5.9 Suomi - Kosovo
9.10 Suomi - Kroatia

Allsvenskan (1)
3.4 AIK - GIF Sundsvall

Liiga +karsinta (13)
18.4 Inter - KuPS
28.4 Inter - RoPS
21.5 Inter - Ilves
28.5 Inter - PS Kemi
28.6 Inter - SJK
4.7 Inter - VPS
10.8 Inter - PK-35 Vantaa
27.8 Inter - Ilves
12.9 Inter - HIFK
16.9 Inter - HJK
26.9 Inter - VPS
17.10 Inter - RoPS
29.10 Inter - TPS

Ykkönen (4)
29.5 TPS - Jazz
8.6 TPS - JJK
2.9 TPS - JJK
22.10 TPS - EIF

Kolmonen (2)
1.9 TPK - Wilpas
3.9 ÅIFK - JIK

Suomen Cup (3)
21.4 Inter - PK-35 Vantaa
29.9 ÅIFK - KaaPo
7.10 ÅIFK - P-Iirot

Liigacup (2)
22.1 Inter - PK-35 Vantaa
15.2 Inter - HIFK

Harjoitusottelut
4.3 Inter - TPS

Yht. 28

Aiemmat vuodet
2009: 14 ottelua
2010: 20 ottelua
2011: 26 ottelua
2012: 24 ottelua
2013: 18 ottelua
2014: 37 ottelua
2015: 48 ottelua
« Viimeksi muokattu: 24.05.2017 klo 01:50:53 kirjoittanut Kuisma »
keltamusta

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Honka, Huuhkajat, HIFK, Atletí


Vastaus #39 : 23.01.2016 klo 00:30:42

Maaottelut
5.9. Suomi-Kosovo
6.10. Islanti-Suomi
9.10. Suomi-Kroatia

Veikkausliiga
9.4. PK-35-HIFK
14.4. HIFK-Inter
25.4. HIFK-Kemi
28.4. HIFK-KuPS
9.5. HIFK-RoPS
16.5. HJK-Inter
19.5. HIFK-IFK M
26.5. HJK-HIFK
29.5. HIFK-Ilves
9.6. HIFK-PK-35
18.6. HIFK-Lahti
18.7. HIFK-VPS
30.7. HIFK-SJK
9.9. HIFK-VPS
16.9. HIFK-Kemi
20.9. PK-35-HIFK
30.9. HIFK-HJK
17.10. HIFK-KuPS

Kakkonen
5.6. Honka-Atlantis
3.7. Honka-Kiffen
31.7. Honka-SalPa
15.8. Honka-EsPa
3.9. Honka- BK-46
25.9. Kiffen-Honka

Kolmonen
25.5. PPJ-LPS

Suomen Cup
5.3. NuPS-HIFK

Liigacup
3.2. HIFK-IFK M
9.2. HJK-HIFK
13.2. PK-35-HJK

UEFA U16 Development -turnaus
30.4. Ruotsi-Islanti
        Suomi-Venäjä
2.5. Venäjä-Ruotsi
      Suomi-Islanti
4.5. Islanti-Venäjä

U16 Nordic Cup
3.8. Montenegro-Islanti
5.8. Färsaaret-Islanti
7.8. Islanti-Ruotsi
9.8. Tanska-Islanti

Harjotusottelut:
22.1. Honka-Haka
        HJK-Infonet
17.2. Honka-KTP
26.2. HJK-Kalju
4.3. Honka-PK-35
11.3. HIFK-RoPS
21.3. HIFK-GrIFK
31.3. HIFK-Honka
21.6. HIFK-AIK

Yhteensä: 50
« Viimeksi muokattu: 02.01.2017 klo 14:42:38 kirjoittanut keltamusta »
Tehtis

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Haka, FCMS


Vastaus #40 : 23.01.2016 klo 01:02:52

Taas mennään. Kauden alku venyi näköjään taas melko pitkälle. Jos nyt edes neljäkymmentä peliä saisi listalle, niin sekin olisi jo ihan hyvin...

1. 22.1 Honka - Haka 1-1(1-1) Esport Arena, harjoitusottelu
2. 29.1 KäPa - Haka 0-2(0-1) Fair Play Arena, harjoitusottelu
3. 19.2 FC Jazz - Haka 1-2(1-0) Porin tekonurmi, harjoitusottelu
4. 13.3 EsPa - Haka 3-6(2-1) Matinkylän tekonurmi, Suomen Cup
5. 19.3 MP - KuPS 0-3(0-0) Urpolan tekonurmi, Suomen Cup
6. 25.3 Haka - GrIFK 3-0(1-0) Tehtaan Kenttä, harjoitusottelu
7. 1.4 Haka - Ilves 5-4 RP (0-0) Tehtaan kenttä, Suomen Cup
8. MP - JJK 0-4(0-1) Hännin hauta, harjoitusottelu
9. 24.4 Haka - TPS 2-1(1-0) Tehtaan kenttä, Ykkönen
10. 29.4 Jazz - Haka 1-2(1-0) Porin stadion, Ykkönen
11. 4.5 Haka - KPV 0-3(0-1) Tehtaan kenttä, Ykkönen
12. 5.5 TPV - FC Esport Honka 3-2(1-1) Pyynikin kenttä, Kakkonen
13. 6.5 PP-70 - TP-49 4-1(1-1) Ikurin tekonurmi, Nelonen
14. 7.5 TamU - Ilves/2 3-1(1-1) Pyynikin kenttä, Kolmonen
15. 16.5 EIF - Haka 1-1(1-1) Ekenäs Centrumplan, Ykkönen
16. 18.5 TAS - Ikurin Vire, Ahvenisjärvi 1, Kutonen
17. 19.5 TKT/2 - FJK, Ahvenisjärvi 2, Vitonen
18. 21.5 Haka - AC Oulu 2-2(2-1) Tehtaan kenttä, Ykkönen
19. 25.5 Ilves - FC Lahti 2-0(2-0) Tammelan stadion, Veikkausliiga
20. 28.5 GrIFK - Haka 2-1(1-0) Kauniaisten keskuskenttä, Ykkönen
« Viimeksi muokattu: 02.06.2016 klo 12:20:26 kirjoittanut Tehtis »
joe

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: PEPO Lappeenranta


Vastaus #41 : 23.01.2016 klo 02:46:19

Ligue 1

30/11 Paris Saint-Germain - Angers 2-0, Parc des Princes

Scottish Premiership

22/01 Aberdeen - Dundee FC 1-0, Pittodrie Stadium
02/03 Dundee United - Aberdeen 0-1, Tannadice Park
03/04 Aberdeen - Hamilton Academical 3-0, Pittodrie Stadium
15/05 Celtic - Motherwell 7-0, Celtic Park
10/12 Aberdeen - St. Johnstone 0-0, Pittodrie Stadium

Kakkonen

28/07 PEPO - Sudet 3-0, Kimpinen
04/08 Kultsu FC - PEPO 1-2, Joutsenon keskuskenttä
« Viimeksi muokattu: 15.12.2016 klo 01:12:08 kirjoittanut joe »
Craptree

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: The Saints, Urho & JJK


Vastaus #42 : 23.01.2016 klo 12:32:16

Viime vuonna 50 ylittyikin kohtalaisen kevyesti. Tänä vuonna voisi alkuvuodesta yrittää saaada matseja alle enemmän kuin aiemmin.

2015: 71 ottelua
2014: 49 ottelua

1. 22.1  FC Inter - PK-35 Vantaa (Liigacup) @ Javenture-Areena, Turku (0-0)
2. 30.1  TPS - FC Esport Honka (Harjoitusottelu) @ Kupittaan Urheilupuisto, Turku (2-3)

3. 8.2    Jyväskylän Nousu - Suolahden Urho (Harjoitusottelu) @ Hipposhalli, Jyväskylä (3-3)
4. 18.2  FC Inter - HJK (Liigacup) @ Javenture-Areena, Turku (2-2)

5. 4.3    FC Inter - TPS (Harjoitusottelu) @ Javenture-Areena, Turku (2-0)
6. 9.3    FC Vaajakoski - JJK (Harjoitusottelu) @ Vehkahalli, Jyväskylä (2-2, 4-1rp)
7. 18.3  TPS - Valkeakosken Haka (Harjoitusottelu) @ Kupittaan Urheilupuisto, Turku (0-0)
8. 28.3  Blue Eyes Team II - FC Vaajakoski/Reds 2 (Harjoitusottelu) @ Vehkahalli, Jyväskylä (11-3)

9.   8.4   HJK - VPS (Veikkausliiga) @ Sonera Stadium, Helsinki (3-1)
10. 19.4 JJK - FC Jazz (Suomen Cup) @ Viitaniemen Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-2, 1-3rp)
11. 26.4 FC Komar - Salon Toverit (Nelonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (1-9)
12. 27.4 Åbo IFK - Pargas IF (Kolmonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (0-0)
13. 28.4 FC Inter - RoPS (Veikkausliiga) @ Veritas Stadion, Turku (1-2)
14. 29.4 JJK - Ekenäs IF (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (3-0)
15. 30.4 JJK A - FC Inter A (A-Pojat, SM-Sarja) @ Vehkahalli, Jyväskylä (0-0)

16. 8.5   JJK - Grankulla IFK (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (1-0)
17. 14.5 FC Vaajakoski - Järvenpään Palloseura (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (1-1)
18. 16.5 JJK - FF Jaro (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (1-1)
19. 18.5 FC HotLips - Hirvensalon Heitto (Nelonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (1-0)
20. 19.5 Tampere United - Sääksjärven Loiske @ (Kolmonen, Satakunta/Tampere) Pyynikin Urheilukenttä, Tampere (6-2)
21. 25.5 Turun Ponteva - Turun Pallo-Veikot (Kutonen, Turku Lohko 2) @ Turun Lyseon Kenttä, Turku (2-1)
22. 26.5 Turun Pallokerho - Pargas IF (Kolmonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (4-0)
23. 27.5 JJK - Kokkolan Pallo-Veikot (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (3-0)
24. 28.5 FC Vaajakoski - PEPO Lappeenranta (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-1)
25. 30.5 Magen Akatemia - Kaarinan Reipas (Vitonen, Turku Lohko 2) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (1-1)
26. 31.5 FC Inter A - TPS A (A-Pojat, SM-Sarja) @ Kupittaan Urheilupuisto, Turku (1-2)

27. 1.6   FC HotLips - FC Komar (Nelonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (4-2)
28. 2.6   Turun Toverit - Turun Ponteva (Kutonen, Turku Lohko 2) @ Kupittaan Urheilupuisto, Turku (2-2)
29. 7.6   FC Komar - Littoisten Työväen Urheilijat (Nelonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (0-1)
30. 8.6   TPS - JJK (Ykkönen) @ Paavo Nurmen Stadion, Turku (5-1)
31. 10.6 Lohikosken Pallokerho - Jyväskylän Nousu (Nelonen, Keski-Suomi) @ Palokan Liikuntapuisto, Jyväskylä (3-0)
32. 11.6 FC Vaajakoski - FC Lahti Akatemia (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (0-1)
33. 12.6 JJK - AC Oulu (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (0-3)
34. 28.6 FC Inter - SJK (Veikkausliiga) @ Veritas Stadion, Turku (1-3)
35. 29.6 FC Vaajakoski - Sudet (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-2)

36. 3.7   JJK - TPS (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-0)
37. 4.7   FC Inter - VPS (Veikkausliiga) @ Veritas Stadion, Turku (0-2)
38. 6.7   TPS - Kokkolan Pallo-Veikot (Ykkönen) @ Paavo Nurmen Stadion, Turku (2-1)
39. 17.7 FC Vaajakoski - Mikkelin Palloilijat (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (1-3)
40. 19.7 FC Bosna - Raisio Futis (Nelonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (0-0)
41. 24.7 FC Vaajakoski - IF Gnistan (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-0)

42. 3.8   JJK - FC Jazz (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-0)
43. 4.8   FC Vaajakoski - Soccer Club KuopioFutis -98 (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (1-2)
44. 9.8   Hirvensalon Heitto - Someron Voima (Nelonen, Turku) @ Parkin Kenttä, Turku (2-1)
45. 10.8 JJK - Valkeakosken Haka (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (3-2)
46. 20.8 FC Vaajakoski - Käpylän Pallo (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-2)
47. 23.8 Äänekosken Huima - Keuruun Pallo (Nelonen, Keski-Suomi) @ Äänekosken Liikuntapuisto, Äänekoski (6-0)
48. 26.8 Suolahden Urho - FC Vaajakoski/Reds (Vitonen, Keski-Suomi) @ Suolahden Keskuskenttä, Äänekoski (7-0)
49. 27.8 JJK - Ekenäs IF (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (1-3)

50. 2.9   TPS - JJK (Ykkönen) @ Paavo Nurmen Stadion, Turku (2-2)
51. 3.9   FC Bosna - FC Komar (Nelonen, Turku) @ Urheilupuiston Yläkenttä, Turku (1-1)
52. 10.9 JJK - Grankulla IFK (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (4-2)
53. 12.9 Palokan Riento - Äänekosken Huima (Nelonen, Keski-Suomi) @ Palokan Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-0)
54. 16.9 Jyväskylän Nousu/2 - Palokan Riento/A (Vitonen, Keski-Suomi)@ Jyskän Tekonurmi, Jyväskylä (2-3)
55. 17.9 FC Vaajakoski - Kultsu FC (Kakkonen, Lohko A) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (1-3)
56. 18.9 FC Villiketut - Soccer Club Riverball (Kolmonen, Itä- ja Keski-Suomi) @ Viitaniemen Liikuntapuisto, Jyväskylä (3-1)
57. 19.9 JJK - FF Jaro (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (3-1)

58. 2.10  JJK - Kokkolan Pallo-Veikot (Ykkönen) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (0-1)
59. 23.10 Jyväskylän Pallokerho - NiceFutis (Naisten liigakarsinta) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (1-1)
60. 29.10 FC Inter - TPS (Veikkausliigan nousukarsinta) @ Veritas Stadion, Turku (2-0)

Kilpailut: 17, Joukkueet: 63, Stadionit: 18, Maat: 1, Kaupungit: 5
Maalit: 206, Maali ka: 3,43
« Viimeksi muokattu: 31.10.2016 klo 17:29:56 kirjoittanut Craptree »
MiestenK

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Kakkonen & muu Suomifutis


Vastaus #43 : 23.01.2016 klo 16:17:51

MM-karsinta
9.10. Suomi - Kroatia 0-1

U21 EM-karsinta
7.10. Suomi - Azerbaidzhan 0-0

La Liga
12.3. Atletico de Madrid - Deportivo la Coruna 3-0

Segunda Division
13.3. CD Leganes - CD Tenerife 0-1

Veikkausliiga
9.4. PK-35 - HIFK 0-2
4.5. HJK - Ilves 5-1
7.5. PK-35 - HJK 1-2
26.5. HJK - HIFK 2-1
9.6. HIFK - PK-35 1-2

12.6. HJK - RoPS 1-1
18.6. SJK - HJK 2-3
30.7. HIFK - SJK 1-1
28.8. HJK - KuPS 1-0
9.9. HIFK - VPS 0-1

20.9. PK-35 - HIFK 0-2
21.9. HJK - RoPS 2-1
30.9. HIFK - HJK 2-1

Ykkönen
15.5. GrIFK - TPS 1-0
14.8. GrIFK - FF Jaro 2-3

Kakkonen
8.5. FC Espoo - FC Åland 0-0
21.5. FC Espoo - SalPa 2-0
28.5. EsPa - FC Honka 0-8
5.6. FC Espoo - EsPa 4-0
19.6. PEPO - JäPS 0-1

3.7. FC Honka - FC Kiffen 6-0
15.8. FC Honka - EsPa 3-0
10.9. FC Espoo - FC Honka 0-7
17.9. FC Honka - TPV 3-1

Kolmonen
24.9. TamU - Ilves-Kissat 2-2
8.10. FC Honka Akatemia - PKKU 2-2

Nelonen
20.4. PEF - FC Espoo/2 2-1

Suomen Cup
23.1. Jokerit FC - SUMU-77 1-1 (4-2 rp.)
19.2. Jokerit FC - Töölön Wesa 0-2
23.3. FC Honka - TPS 4-4 (5-4 rp.)
24.9. SJK - HJK 1-1 (7-6 rp.)

Liigacup
29.1. HIFK - PK-35 0-3
31.1. HJK - IFK Mariehamn 1-0
2.2. PK-35 - FC Lahti 1-1
5.2. HJK - FC Lahti 1-1
9.2. HJK - HIFK 3-3

Regions' Cup
24.9. FC Legirus - NJS 2-0

ASM-sarja
14.5. FC Espoo - TPS 2-7
10.9. FC Espoo - JJK 3-1

ASM-karsinta
30.1. TPS - FC Espoo 1-1
6.2. FC Espoo - KäPa 3-5
13.2. FC Espoo - FC Inter 0-1
16.2. PK-35/VJS - FC Espoo 1-2
21.2. FC Honka - HIFK 3-1

27.2. FC Espoo - FC Honka 3-1
27.2. HIFK - HJK 1-1
19.3. FC Espoo - IFK Mariehamn 3-0

Treenimatsit
22.1. FC Honka - FC Haka 1-1
17.2. FC Honka - KTP 3-0
1.4. Gnistan - FC Espoo 1-0
23.4. FC Espoo - FC Futura 1-1
18.12. FC Espoo - FC Honka 0-9

2015: tasan 50 ottelua (lukuun ottamatta junnupelejä, joita kertyi noin kymmenkunta)
« Viimeksi muokattu: 18.12.2016 klo 15:59:40 kirjoittanut MiestenK »
Premiere

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: HJK


Vastaus #44 : 23.01.2016 klo 16:28:30

1. 22.1 HJK-Infonet 1-0 Harjoitusottelu Talin jalkapallohalli
2. 31.1 HJK-IFK Mariehamn 1-0 Liigacup Talin jalkapallohalli
3. 5.2 HJK-FC Lahti 1-1 Liigacup Talin jalkapallohalli
« Viimeksi muokattu: 10.02.2016 klo 22:25:48 kirjoittanut Premiere »
DE3

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: HJK


Vastaus #45 : 24.01.2016 klo 02:16:25

1. 22.1. HJK - FC Infonet HO Talin halli
2. 31.1. HJK - IFK Mariehamn LC Talin halmi
3. 31.1. LPS - HPS SC Bollis 6

4. 2.2. PK-35 Vantaa - FC Lahti LC Myyrmäki-halli
5. 5.2. HJK - FC Lahti LC Talin halmi
6. 9.2. HJK - HIFK LC Talin halmi
7. 13.2. PK-35 Vantaa - HJK LC Myyrmäki-halli
8. 27.2. 1860 München - Fortuna Düsseldorf 2BL Allianz Arena

9. 22.3. KäPa - FC Inter SC Fair Pay -areena

10. 2.4. HJK - IFK Mariehamn VL Sonera Stadium
11. 8.4. HJK - VPS VL Sonera Stadium
12. 15.4. BFC Dynamo - Wacker Nordhausen RL Friedrich-Ludwig-Jahn-Stadion
13. 16.4. SC Lichtenberg 47 - 1. FC Frankfurt OL Hans-Zoschke-Stadion
14. 17.4. Union Berlin - Heidenheim 2BL Stadion An der Alten Försterei
15. 18.4. HJK - SJK VL Sonera Stadium
16. 24.4. IFK Mariehamn - HJK VL Wiklöf Holding Arena
17. 29.4. PS Kemi - HJK VL Raatin stadion

18. 4.5. HJK - Ilves VL Sonera Stadium
19. 7.5. PK-35 Vantaa - HJK VL Myyrmäen jalkapallostadion
20. 10.5. Atlantis - Klubi 04 2D Bollis
21. 16.5. HJK - FC Inter VL Sonera Stadium
22. 20.5. FC Lahti - HJK VL Lahden kisapuisto
23. 21.5. MPS - Gnistan 2D Tapanilan nurmi
24. 25.5. Klubi 04 - FC Espoo 2D Sonera Stadium
25. 26.5. HJK - HIFK VL Sonera Stadium
26. 29.5. KuPS - HJK VL Savon Sanomat -areena

27. 2.6. KäPa/PuLe - LPS 3D Käpylän nurmi
28. 3.6. PuiU - Töölön Taisto 3D Koudan kenttä
29. 9.6. VPS - HJK VL Kaarlen kenttä
30. 12.6. HJK - RoPS VL Sonera Stadium
31. 18.6. SJK - HJK VL OmaSP-stadion
32. 22.6. Kiffen - EsPa 2D Bollis
33. 23.6. FC Lahti - HJK VL Lahden hiihtostadion
34. 29.6. Klubi 04 - Kontu 2D Sonera Stadium

35. 7.7. HJK - FK Atlantas UEL Sonera Stadium
36. 10.7. HJK - PS Kemi VL Sonera Stadium
37. 14.7. Beroe Stara Zagora - HJK UEL Берое стадион
38. 17.7. Dinamo Zagreb - Lokomotiva Zagreb 1.HNL Stadion Maksimir
39. 21.7. Hajduk Split - CSM Iaşi UEL Stadion Poljud
40. 31.7. FC Inter - HJK VL Veritas-stadion

41. 4.8. HJK - IFK Göteborg UEL Sonera Stadium
42. 5.8. Gnistan - MPS 2D Mustapekka-areena
43. 7.8. HJK - FC Lahti VL Sonera Stadium
44. 10.8. HIFK - HJK VL Sonera Stadium
45. 15.8. HJK - KuPS VL Sonera Stadium
46. 21.8. VPS - HJK VL Elisa-stadion
47. 24.8. HJK - PK-35 Vantaa VL Sonera Stadium
48. 28.8. HJK - KuPS VL Sonera Stadium
49. 30.8. FC Kiffen - Klubi 04 2D Bollis

50. 12.9. HJK - FC Lahti VL Sonera Stadium
51. 16.9. FC Inter - HJK VL Veritas
52. 21.9. HJK - RoPS VL Sonera Stadium
53. 24.9. SJK - HJK SC Ratinan stadion
54. 28.9. HJK - Cork City UYL Sonera Stadium
55. 30.9. HIFK - HJK VL Sonera Stadium

56. 7.10. Suomi - Azerbaidžan U21 Sonera Stadium
57. 8.10. LPS - NuPS 3D Hertta-areena
58. 9.10. Suomi - Kroatia MM Ratinan stadion
59. 14.10. HJK - IFK Mariehamn VL Sonera Stadium
60. 15.10. Gnistan - MuSa 2D Mustapekka-areena
61. 17.10. Ilves - HJK VL Tammelan stadion
62. 19.10. POHU - FC Korso United 4D Bollis 6
63. 22.10. HJK - SJK VL Sonera Stadium

64. 19.11. QPR - Norwich CHA Loftus Road


50 joukkuetta, 30 kenttää, 5 maata

2015 54 ottelua
2014 71 ottelua
2013 102 ottelua
2012 75 ottelua
2011 57 ottelua
2010 36 ottelua

Telkkari- ja striimihiiret naurattaa.
« Viimeksi muokattu: 23.11.2016 klo 14:33:21 kirjoittanut DE3 »
Litt45

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: HJK, ManU


Vastaus #46 : 24.01.2016 klo 13:25:50

Veikkausliiga (28)
02.04.  HJK - IFK Mariehamn 2-0, Sonera Stadium (AM 5 251)
02.04.  PK-35 Vantaa - RoPS 3-4, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 2 415)
08.04.  HJK - VPS 3-1, Sonera Stadium (AM 4 799)
09.04.  PK-35 Vantaa - HIFK 0-2, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 2 471)
17.04.  PK-35 Vantaa - VPS 0-2, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 857)
28.04.  HIFK - KuPS 3-2, Sonera Stadium (2 129)
29.04.  PK-35 Vantaa - SJK 0-0, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 1 482)
04.05.  HJK - Ilves 5-1, Sonera Stadium (AM 6 081)
07.05.  PK-35 Vantaa - HJK 1-2, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 2 832)
20.05.  FC Lahti - HJK 1-2, Lahden Kisapuisto (AM 3 647)
26.05.  HJK - HIFK 2-1, Sonera Stadium (AM 10 500)
29.05.  KuPS - HJK 0-0, Savon Sanomat Areena (AM 4 457)
18.06.  SJK - HJK 2-3, OmaSP Stadion (AM 5 817)
17.07.  Ilves - HJK 1-0, Tammelan stadion (AM 5 050)
18.07.  HIFK - VPS 0-1, Sonera Stadium (AM 2 918)
24.07.  HJK - PK-35 Vantaa 4-2, Sonera Stadium (AM 3185)
31.07.  FC Inter - HJK 0-0, Veritas stadion (AM 2 855)
02.08.  PK-35 Vantaa - Ilves 1-1, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 1 560)
10.08.  HIFK - HJK 0-0, Sonera Stadium (AM 10 500)
15.08.  HJK - KuPS 2-3, Sonera Stadium (AM 3 052)
26.08.  PK-35 Vantaa - PS Kemi 0-1, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 803)
20.09.  PK-35 Vantaa - HIFK 0-2, Myyrmäen jalkapallostadion (AM 1 230)
21.09.  HJK - RoPS 2-1, Sonera Stadium (AM 5 142)
30.09.  HIFK - HJK 2-1, Sonera Stadium (AM 10 171)
02.10.  FC Lahti - Ilves 0-0, Lahden stadion (AM 1 837)
14.10.  HJK - IFK Mariehamn 1-1, Sonera Stadium (AM 9 726)
17.10.  Ilves - HJK 1-3, Tammelan stadion (AM 5 050)
26.10.  TPS - FC Inter 0-0, Paavo Nurmen stadion, liigakarsinta 1/2 (AM 4 216)

Ykkönen (3)
14.05.  FC Jazz - KTP 3-4, Porin stadion (AM 898)
08.06.  TPS - JJK 5-1, Paavo Nurmi Stadion (AM 1 314)
04.09.  GrIFK - KTP 2-0, Kauniaisten keskuskenttä (AM 482)

Kakkonen (13)
03.05.  Kiffen - FC Viikingit 2-1, Töölön pallokenttä (AM 100)
08.05.  JäPS - Kultsu FC 0-0, Koivusaaren tekonurmi (AM 165)
24.05.  FC Viikingit - EsPa 0-1, Heteniityn urheilukenttä (AM 247)
02.06.  MPS - JäPS 1-1, Tapanilan nurmi (AM 262)
05.06.  Honka - Atlantis 2-0, Tapiolan urheilupuisto (AM 463)
29.06.  JäPS - KäPa 5-1, Järvenpään keskuskenttä (AM 357)
26.07.  Kiffen - TPV 1-0, Töölön pallokenttä (AM 90)
30.07.  JäPS - FCV 1-1, Järvenpään keskuskenttä (AM 201)
20.08.  JäPS - MPS 1-0, Järvenpään keskuskenttä (AM 230)
21.08.  MP - PEPO 2-3, Mikkelin urheilupuisto (AM 2 014)
03.09.  JäPS - PEPO 1-1, Järvenpään keskuskenttä (AM 155)
14.09.  FC Kontu - Klubi 04 1-1, Kontulan nurmi (AM 189)
25.09.  Futura - JäPS 0-1, Porvoon keskuskenttä (AM 432)

Kolmonen (1)
01.09.  HyPS - TiPS 2-3, Hyvinkään urheilupuisto

Suomen Cup (7)
23.01.  ToTe - Töölön Taisto 0-0 (4-2 rp.), Talin halli, 1. kierros
23.01.  Jokerit FC - SUMU-77 1-1 (5-3 rp.), Talin halli, 2. kierros
06.03.  ToTe - JäPS 0-3, Talin halli, 4. kierros
11.03.  FC Korso United - JJK 0-5, Tikkurilan tekonurmi, 4. kierros (AM 220)
19.03.  Honka Akatemia - HJK 1-3, Tapiolan Urheilupuisto TN1, 5. kierros (AM 240)
26.03.  PK-35 Vantaa - HIFK 2-1 ja. (1-1), Myyrmäen jalkapallostadion, 5. kierros (AM 650)
21.04.  JäPS - KuPS 0-1, Koivusaaren tekonurmi, 6. kierros (AM 750)

Liigacup (5)
31.01.  HJK - IFK Mariehamn 1-0, Talin halli (AM 424)
02.02.  PK-35 Vantaa - FC Lahti 1-1, Myyrmäki-halli, (AM 272)
05.02.  HJK - FC Lahti 1-1, Talin halli (AM 612)
09.02.  HJK - HIFK 3-3, Talin halli (AM 827)
10.02.  Ilves - RoPS 0-0, Pirkkahalli (AM 550)

Championship (1)
27.02.  QPR - Birmingham 2-0, Loftus Road (AM 17 110)

Champions League (1)
28.06.  FC Flora - Lincoln Red Imps 2-1, A. Le Coq Arena, Q1 (AM 886)

Europa League (4)
25.02.  Manchester United - FC Midtjylland 5-1, Old Trafford (AM 58 609)
07.07.  HJK - FK Atlantas 1-1, Sonera Stadium, Q1 (AM 3 501)
21.07.  HJK - Beroe Stara Zagora 1-0, Sonera Stadium, Q2 (AM 3 872)
04.08.  HJK - IFK Göteborg 0-2, Sonera Stadium (AM 10 107)

EURO 2016 (2)
11.06.  Englanti - Venäjä 1-1, Stade Vélodrome (AM 62 343)
13.06.  Irlanti - Ruotsi 1-1, Stade de France (AM 73 419)

MM 2018-karsinnat (2)
05.09.  Suomi - Kosovo 1-1, Veritas Stadion (AM 7 571)
09.10.  Suomi - Kroatia 0-1, Ratinan stadion (AM 15 567)
---------------------------------------------------------------------------------
Tammi: 3
Helmi: 6
Maalis: 4
Huhti: 8
Touko: 9
Kesä: 8
Heinä: 8
Elo: 7
Syys: 9
Loka: 5
YHT: 67

2015: 62 ottelua paikan päällä
2014: 42 ottelua paikan päällä
2013: 24 ottelua paikan päällä
« Viimeksi muokattu: 26.10.2016 klo 23:32:01 kirjoittanut Litt45 »
roska456

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: KPV


Vastaus #47 : 24.01.2016 klo 21:23:42

1. 24.1. Sääripotku - JBK 1-5 (Suomen Cup)
2. 29.1. OPS - KPV 1-1 (Harjoitusottelu)
3. 6.2. KPV - AC Oulu 1-0 (Harjoitusottelu)
4. 20.2. KPV - AC Kajaani 4-0 (Harjoitusottelu)
5. 14.4. KuPS - PK-35 Vantaa 2-3 (Veikkausliiga)
6. 19.4. KPV - FC Honka 1-2 (Suomen Cup)
7. 24.4. KPV - EIF 2-0 (Ykkönen)
8. 29.4. KPV - GrIFK 3-0 (Ykkönen)
9. 4.5. FC Haka - KPV 0-3 (Ykkönen)
10. 5.5. KPV Akatemia - Esse IK 1-3 (Kolmonen)
11. 14.5. Kokkola F10 - IK Myran 4-2 (Naisten Ykkönen)
12. 14.5. KPV - AC Oulu 2-2 (Ykkönen)
13. 25.5. SJK - VPS 1-0 (Veikkausliiga)
14. 28.5. KPV Akatemia - HBK 4-1 (Kolmonen)
15. 1.6. Kokkola F10 - GBK 2-2 (Naisten Ykkönen)
16. 5.6. KPV - FC KTP 1-0 (Ykkönen)
17. 11.6. FC Vaajakoski - FC Lahti Akatemia 0-1 (Kakkonen)
18. 12.6. GBK - Närpes Kraft 3-0 (Kakkonen)
19. 15.6. KPS - Esse IK 2-4 (Kolmonen)
20. 17.6. KPV Akatemia - FC Kiisto 0-3 (Kolmonen)
21. 18.6. Kokkola F10 - TuWe 3-0 (Naisten Ykkönen)
22. 19.6. KPV - EIF 3-2 (Ykkönen)
23. 22.6. KPS - KPV Akatemia 0-0 (Kolmonen)
24. 28.6. GBK - FC YPA 0-2 (Kakkonen)
25. 30.6. KPV Akatemia - Sporting 1-1 (Kolmonen)
26. 2.7. KPV - FC Haka 1-4 (Ykkönen)
27. 3.7. GBK - OPS 2-4 (Kakkonen)
28. 10.7. KPV - TPS 2-3 (Ykkönen)
29. 31.7. KPV - JJK 2-1 (Ykkönen)
30. 12.8. KPV Akatemia - FC Korsholm 0-2 (Kolmonen)
31. 20.8. Kokkola F10 - PKKU 6-1 (Naisten Ykkönen)
32. 28.8. KPV - GrIFK 0-2 (Ykkönen)
33. 1.9. KPS - Norrvalla FF 4-2 (Kolmonen)
34. 17.9. Kokkola F10 - Pallo-Iirot 3-1 (Naisten Ykkönen)
35. 18.9. KPV - AC Oulu 0-0 (Ykkönen)
36. 24.9. KPS - HBK 2-0 (Kolmonen)
37. 25.9. KPV - FF Jaro 0-3 (Ykkönen)
38. 1.10. KPV Akatemia - SJK Akatemia 3-5 (Kolmonen)
39. 2.10. Kokkola F10 - JyPK 1-2 (Naisten Ykkönen)
40. 9.10. Suomi - Kroatia 0-1 (MM-karsinta)
41. 14.10. SJK - FC Lahti 2-2 (Veikkausliiga)
42. 15.10. KPV - FC KTP 1-1 (Ykkönen)
« Viimeksi muokattu: 15.10.2016 klo 23:38:00 kirjoittanut roska456 »
Thouni

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: HJK, AFCA, M'well.


Vastaus #48 : 24.01.2016 klo 22:02:20

1. HJK-FC Infonet 1-0. Talin halli. Harjoitusottelu. 22.1
2. HJK-HIFK 3-3. Talin halli. Liigacup. 9.2
« Viimeksi muokattu: 17.02.2016 klo 12:27:02 kirjoittanut Thouni »
Friiku

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: HJK


Vastaus #49 : 25.01.2016 klo 03:20:09

1. HO: HJK - FC Infonet 1-0, Talin halli (22.1)
2. SC: Jokerit FC - SUMU-77 2-1rp, Talin halli (23.1)
3. HO: Jokerit FC - HJK/Laajasalo 4-0, Sahara (30.1)

4. VL: HJK - IFK Mariehamn 2-0, Sonera Stadium (2.4)
5. VL: HJK - VPS 3-1, Sonera Stadium (8.4)
6. VL: HJK - SJK 2-1, Sonera Stadium (18.4)
7. SC: AC Kajaani - HJK 1-5ja, Kajaanin Liikuntapuisto (21.4)

8. VL: HJK - Ilves 5-1, Sonera Stadium (5.5)
9. VL: PK-35 Vantaa - HJK 1-2, Myyrmäen Jalkapallostadion (7.5)
10. VL: HJK - FC Inter 3-1, Sonera Stadium (16.5)
11. VL: FC Lahti - HJK 1-2, Lahden Kisapuisto (20.5)
12. VL: HJK - HIFK 2-1, Sonera Stadium (26.5)

13. VL: HJK - RoPS 1-1, Sonera Stadium (12.6)

14. EL: HJK - FK Atlantas 1-1, Sonera Stadium (7.7)
15. VL: HJK - PS Kemi 2-0, Sonera Stadium (10.7)
16. EL: HJK - PFC Beroe Stara Zagora 1-0 (21.7)
17. VL: HJK - PK-35 Vantaa 4-2 (24.7)
18: SC: Jokerit FC - Gnistan Ogeli 2-0 (29.7)

19. EL: HJK - IFK Göteborg 0-2 (4.8.)
20. VL: HJK - FC Lahti 2-2 (7.8.)
21. VL: HIFK - HJK 0-0 (10.8.)

-

14x Sonera Stadium
2x Talin halli
1x Kajaanin Liikuntapuisto
1x Myyrmäen Jalkapallostadion
1x Lahden Kisapuisto
1x Oulunkylän Urheilupuisto
1x Sahara
« Viimeksi muokattu: 10.08.2016 klo 22:21:46 kirjoittanut Friiku »
 
Sivuja: 1 [2] 3 ... 6
 
Siirry:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines