FutisForum2 - JalkapalloFutisForum2 - Jalkapallo
25.09.2017 klo 15:49:35 *
Tervetuloa, Vieras. Haluatko rekisteröityä?
Aktivointiviesti saamatta? Unohtuiko salasana?

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
Uutiset: Foorumi aukeaa nopeasti osoitteella ff2.fi!
 
Yhteys ylläpitoon: ff2 ät futisforum2 piste org
Sivuja: [1] 2 ... 26
 
Kirjoittaja Aihe: UEFA:n arvonnat kaudella 2016-2017  (Luettu 53334 kertaa)
0 jäsentä ja 1 vieras katselee tätä aihetta.
Laitalinkki

Poissa Poissa


: 20.06.2016 klo 00:57:32

Huomenna mennään. UCL:n 1. ja 2. kierros arvotaan klo 13 ja UEL:n kaksi ensimmäistä kierrosta klo 14 ja klo 15.30.

Arvonnassa mukana olevat joukkueet alla:

1st Qualifying Round (8 teams)


Seeded teams                   coef.              Unseeded teams                 coef.
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
The New Saints           Wal   5.200              B36 Torshavn             Far   1.975
Valletta FC              Mlt   4.466              Lincoln Red Imps         Gib   1.700
Flora Tallinn            Est   3.350              Alashkert FC             Arm   1.325
FC Santa Coloma          And   2.699              Tre Penne                Sma   1.316


2nd Qualifying Round (34 teams)


Seeded teams                   coef.              Unseeded teams                 coef.
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
FC Salzburg              Aut  42.520              F91 Dudelange            Lux   5.050
Celtic                   Sco  40.460              Zalgiris Vilnius         Lit   4.925
APOEL Nicosia            Cyp  35.935              Hapoel Beer-Sheva        Isr   4.725
BATE Borisov             Bls  34.000              Olimpija Ljubljana       Slo   4.625
Legia Warsaw             Pol  28.000              Valletta FC *            Mlt   4.466
Dinamo Zagreb            Cro  25.775              Vardar Skopje            Mac   4.200
Ludogorets Razgrad       Bul  25.625              IFK Norrköping           Swe   3.975
FC København             Den  24.720              Ferencváros              Hun   3.475
Garabag Agdam            Azb  13.475              Crusaders Belfast        Nir   3.400
Rosenborg BK             Nor  12.850              Flora Tallinn *          Est   3.350
FK Astana                Kaz  12.575              Zrinjski Mostar          Bos   3.175
Sheriff Tiraspol         Mol  10.575              FC Santa Coloma *        And   2.699
Red Star Belgrade        Srb   7.175              Dundalk                  Irl   2.590
Dinamo Tbilisi           Geo   5.875              Mladost Podgorica        Mon   2.475
FH Hafnarfjardar         Isl   5.750              SJK Seinäjoki            Fin   1.730
AS Trencín               Svk   5.400              Partizani Tirana         Alb   1.575
The New Saints *         Wal   5.200              FK Liepaja               Lat   1.075


Eurooppa-liiga

1st Qualifying Round (96 teams)


Seeded teams                   coef.              Unseeded teams                 coef.
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
Maccabi Tel-Aviv         Isr  20.225              Ordabasy Shymkent        Kaz   3.575
FC Midtjylland           Den  14.720              CS Fola Esch             Lux   3.550
HJK Helsinki             Fin  10.980              Cliftonville             Nir   3.400
Dinamo Minsk             Bls  10.000              Rudar Pljevlja           Mon   3.225
Omonia Nicosia           Cyp   9.935              HB Torshavn              Far   3.225
Neftchi Baku             Azb   9.725              Chikhura Sachkhere       Geo   3.125
AEK Larnaca              Cyp   9.435              Nova Gorica              Slo   3.125
AIK Stockholm            Swe   8.975              Shirak Gyumri            Arm   3.075
Slovan Bratislava        Svk   8.900              Buducnost Podgorica      Mon   2.975
Videoton Fehérvár        Hun   8.725              Kapaz Ganja              Azb   2.975
FK Aktobe                Kaz   8.075              Birkirkara               Mlt   2.966
Vojvodina Novi Sad       Srb   7.925              Shkendija Tetovo         Mac   2.950
Shakhtior Saligorsk      Bls   7.500              Víkingur                 Far   2.725
Spartak Trnava           Svk   7.400              Slavia Sofia             Bul   2.625
Brøndby IF               Den   7.220              MTK Budapest             Hun   2.475
IFK Göteborg             Swe   6.475              Hibernians FC            Mlt   2.466
DVSC Debrecen            Hun   6.475              Spartak Myjava           Svk   2.400
Hearts FC                Sco   6.460              SK Tirana                Alb   2.325
FK Ventspils             Lat   6.075              Suduva Marijampole       Lit   2.175
Admira Wacker            Aut   6.020              Jeunesse d'Esch          Lux   2.050
Lokomotiva Zagreb        Cro   5.775              RoPS Rovaniemi           Fin   1.980
KR Reykjavik             Isl   5.750              FK Jelgava               Lat   1.825
Dila Gori                Geo   5.625              Teuta Durrës             Alb   1.825
Aberdeen                 Sco   5.460              Zaria Balti              Mol   1.825
Odd Grenland             Nor   5.350              Valur Reykjavik          Isl   1.750
Gabala FK                Azb   5.225              IFK Mariehamn            Fin   1.730
Rabotnicki Skopje        Mac   5.200              FC Lusitanos             And   1.699
FC Vaduz                 Lie   4.850              Atlantas Klaipeda        Lit   1.675
Kairat Almaty            Kaz   4.825              Samtredia                Geo   1.625
Differdange 03           Lux   4.800              Spartaks Jurmala         Lat   1.575
Shamrock Rovers          Irl   4.590              Banants Yerevan          Arm   1.575
St. Patrick's Athletic   Irl   4.590              NSI Runavik              Far   1.475
Zaglebie Lubin           Pol   4.500              FK Trakai                Lit   1.425
Cracovia Kraków          Pol   4.500              Radnik Bijeljina         Bos   1.425
Linfield Belfast         Nir   4.400              Sloboda Tuzla            Bos   1.425
Dacia Chisinau           Mol   4.325              Glenavon                 Nir   1.400
Beitar Jerusalem         Isr   4.225              Cork City                Irl   1.340
Stabæk IF                Nor   4.100              La Fiorita               Sma   1.316
FK Kukësi                Alb   4.075              Bala Town                Wal   1.200
Cukaricki Belgrade       Srb   3.925              Sileks Kratovo           Mac   1.200
Levadia Tallinn          Est   3.850              UE Santa Coloma          And   1.199
Kalju Nomme              Est   3.850              Bokelj Kotor             Mon   0.975
Pyunik Yerevan           Arm   3.825              Balzan FC                Mlt   0.966
Zimbru Chisinau          Mol   3.825              Infonet Tallinn          Est   0.850
Breidablik               Isl   3.750              Folgore                  Sma   0.816
Siroki Brijeg            Bos   3.675              Llandudno FC             Wal   0.700
FC Beroe Stara Zagora    Bul   3.625              Connah's Quay            Wal   0.700
NK Domzale               Slo   3.625              Europa FC                Gib   0.200


2nd Qualifying Round (66 teams)


Seeded teams                   coef.              Unseeded teams                 coef.
------------------------ --- ----------------     ------------------------ --- ----------------
Racing Genk              Bel  36.000              KR Reykjavik *           Isl   5.750
NK Maribor               Slo  21.625              Dila Gori *              Geo   5.625
Maccabi Tel-Aviv *       Isr  20.225              Aberdeen *               Sco   5.460
Austria Wien             Aut  19.020              Odd Grenland *           Nor   5.350
Partizan Belgrade        Srb  16.925              Gabala FK *              Azb   5.225
FC Midtjylland *         Den  14.720              Rabotnicki Skopje *      Mac   5.200
Maccabi Haifa            Isr  11.725              CSMS Iasi                Rom   5.076
HJK Helsinki *           Fin  10.980              Piast Gliwice            Pol   5.000
Hajduk Split             Cro  10.775              FC Vaduz *               Lie   4.850
Dinamo Minsk *           Bls  10.000              Kairat Almaty *          Kaz   4.825
Omonia Nicosia *         Cyp   9.935              Differdange 03 *         Lux   4.800
Grasshoppers Zürich      Sui   9.755              Shamrock Rovers *        Irl   4.590
Neftchi Baku *           Azb   9.725              St. Patrick's Athletic * Irl   4.590
AEK Larnaca *            Cyp   9.435              Zaglebie Lubin *         Pol   4.500
AIK Stockholm *          Swe   8.975              Cracovia Kraków *        Pol   4.500
Slovan Bratislava *      Svk   8.900              Linfield Belfast *       Nir   4.400
Videoton Fehérvár *      Hun   8.725              Levski Sofia             Bul   4.375
FK Aktobe *              Kaz   8.075              Dacia Chisinau *         Mol   4.325
Vojvodina Novi Sad *     Srb   7.925              Torpedo Zhodino          Bls   4.250
Strømsgodset IF          Nor   7.850              Beitar Jerusalem *       Isr   4.225
Shakhtior Saligorsk *    Bls   7.500              Stabæk IF *              Nor   4.100
Spartak Trnava *         Svk   7.400              FK Kukësi *              Alb   4.075
Brøndby IF *             Den   7.220              Hibernian                Sco   3.960
Osmanlispor              Tur   6.920              Cukaricki Belgrade *     Srb   3.925
Slavia Praha             Cze   6.585              Levadia Tallinn *        Est   3.850
IFK Göteborg *           Swe   6.475              Kalju Nomme *            Est   3.850
DVSC Debrecen *          Hun   6.475              Pyunik Yerevan *         Arm   3.825
Hearts FC *              Sco   6.460              Zimbru Chisinau *        Mol   3.825
FK Ventspils *           Lat   6.075              Breidablik *             Isl   3.750
Admira Wacker *          Aut   6.020              SønderjyskE              Den   3.720
BK Häcken                Swe   5.975              Siroki Brijeg *          Bos   3.675
Panionios                Gre   5.940              FC Beroe Stara Zagora *  Bul   3.625
Lokomotiva Zagreb *      Cro   5.775              NK Domzale *             Slo   3.625
« Viimeksi muokattu: 20.06.2016 klo 12:53:14 kirjoittanut Laitalinkki »
Incrível

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Talouspaperimies, jaxuhail


Vastaus #1 : 20.06.2016 klo 01:02:12

Tyhmä kyssäri: voiko HJK kohdata suomalaisseuran ekalla karsintakierroksella (tai ylipäätään millään kierroksella)?
Suomari

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: OPS


Vastaus #2 : 20.06.2016 klo 03:24:23

Tyhmä kyssäri: voiko HJK kohdata suomalaisseuran ekalla karsintakierroksella (tai ylipäätään millään kierroksella)?

Lainaus
13.04 For the qualifying phase and play-offs, a draw between the same number of
seeded and unseeded clubs determines the pairings, in accordance with the club
coefficient rankings (see Annex D). The UEFA administration may form groups for
the draw, in accordance with the principles set by the Club Competitions
Committee. Clubs from the same association cannot be drawn against each other.

Vimeinen lause.
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #3 : 20.06.2016 klo 12:53:41

Alkamisajat korjattu avaukseen. UCL-arvonta siis edessä jo ihan kohta.
janne#1

Poissa Poissa


Vastaus #4 : 20.06.2016 klo 12:59:33

Listat ovat muuten väärin albanialaisten joukkueiden osalta.
Melieber

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: HJK, Ajax, Italia


Vastaus #5 : 20.06.2016 klo 13:21:25

SJK:lle Bate Borisov!
mustajoki

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: FC Lahti


Vastaus #6 : 20.06.2016 klo 13:30:12

Onko streamia?
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #7 : 20.06.2016 klo 13:30:49

Onko streamia?

Oli. Ja varmaan pian taas on. http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2017/draws/index.html

Uutinen
First qualifying round draw (28/29 June & 5/6 July)
Flora Tallinn (EST) v Lincoln (GIB)
The New Saints FC (WAL) v Tre Penne (SMR)
Valletta (MLT) v B36 Tórshavn (FRO)
Santa Coloma (AND) v Alashkert (ARM)
Related Items

    Match calendar 2016/17
    Squad of the Season
    Madrid crowned for 11th time

Second qualifying round draw (12/13 & 19/20 July)
Qarabağ (AZE) v F91 Dudelange (LUX)
Hapoel Beer-Sheva (ISR) v Sheriff (MDA) v
Olimpija Ljubljana (SVN) v Trenčín (SVK)
Salzburg (AUT) v Liepāja (LVA)
Vardar (MKD) v GNK Dinamo (CRO)

The New Saints FC (WAL)/Tre Penne (SMR) v APOEL (CYP)
Zrinjski (BIH) v Legia Warszawa (POL)
Ludogorets Razgrad (BUL) v Mladost Podgorica (MNE)
Dinamo Tbilisi (GEO) v Santa Coloma (AND)/Alashkert (ARM)
Žalgiris Vilnius (LTU) v Astana (KAZ)
Skënderbeu* (ALB) v Ferencváros (HUN)

BATE Borisov (BLR) v SJK Seinäjoki (FIN)
Valletta (MLT)/B36 Tórshavn (FRO) v Crvena zvezda (SRB)
Rosenborg (NOR) v IFK Norrköping (SWE)
Dundalk (IRL) v FH Hafnarfjördur (ISL)
Flora Tallinn (EST)/Lincoln (GIB) v Celtic (SCO)
Crusaders (NIR) v FC København (DEN)


http://www.uefa.com/uefachampionsleague/news/newsid=2380083.html
Kosmoksen Härkä

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Ennakollinen näkemys


Vastaus #8 : 20.06.2016 klo 13:33:25

e. hidas, mutta kuva on kiva.

ee. mukava toi Norjan Rosenborgin ja IFK:n pari. Beer-Sheva ja Sheriff myös muikea.
« Viimeksi muokattu: 20.06.2016 klo 13:36:24 kirjoittanut Kosmoksen Härkä »
Gnaget

Poissa Poissa


Vastaus #9 : 20.06.2016 klo 13:47:15

Oispa SJK:lle tullut Crvena Zvezda tai Legia. Ois ollut nottajoen kukkahattutädit ihmeissään.
Kosmoksen Härkä

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Ennakollinen näkemys


Vastaus #10 : 20.06.2016 klo 14:54:27

EL Q1




« Viimeksi muokattu: 20.06.2016 klo 16:19:32 kirjoittanut Kosmoksen Härkä »
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #11 : 20.06.2016 klo 14:58:41

Lapin miehille erityiskohtelua, RoPS saanut ainoana mukaan pienen kirjaimen. :o
Kosmoksen Härkä

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Ennakollinen näkemys


Vastaus #12 : 20.06.2016 klo 16:19:14

EL Q2

Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #13 : 15.07.2016 klo 09:34:29

Tänään mennään taas. Ylos

UCL:n arvontakorit mestareiden polulla:

Group 1

Seeded
Olympiacos (GRE) 70.940
Celtic (SCO) 40.460 or Lincoln (GIB)
APOEL (CYP) 35.935 or The New Saints (WAL)
Legia Warszawa (POL) 28.000 or Zrinjski (BIH)
Dinamo Zagreb (CRO) 25.775 or Vardar (MKD)

Unseeded
Rosenborg (NOR) 12.850 or IFK Norrköping (SWE)
Astana (KAZ) 12.575 or Žalgiris Vilnius (LTU)
Sheriff (MDA) 10.575 or Hapoel Beer-Sheva (ISR)
Dinamo Tbilisi (GEO) 5.875 or Alashkert (ARM)
Trenčín (SVK) 5.400 or Olimpija Ljubljana (SVN)

Group 2

Seeded
Viktoria Plzeň (CZE) 44.585
FC Salzburg (AUT) 42.520 or Liepāja (LVA)
BATE Borisov (BLR) 34.000 or SJK Seinäjoki (FIN)
Ludogorets Razgrad (BUL) 25.625 or Mladost Podgorica (MNE)
FC København (DEN) 24.720 or Crusaders (NIR)

Unseeded
Qarabağ (AZE) 13.475 or F91 Dudelange (LUX)
Astra Giurgiu (ROU) 11.076
Crvena zvezda (SRB) 7.175 or Valletta (MLT)
FH Hafnarfjördur (ISL) 5.750 or Dundalk (IRL)
Ferencváros (HUN) 3.475 or Partizani* (ALB)

UEL:

Group 1

Seeded
1: Saint-Étienne (FRA) 26.049
2: Maccabi Tel-Aviv (ISR) 20.225 or Kairat Almaty (KAZ)
3: Spartak Moskva (RUS) 19.216
4: Vorskla Poltava (UKR) 11.976
5: Dinamo Minsk (BLR) 10.000 or St Patrick's Athletic (IRL)

Unseeded
6: AEK Larnaca (CYP) 9.435 or Cliftonville (NIR)
7: AEK Athens (GRE) 7.940
8: Vojvodina (SRB) 7.925 or Connah's Quay (WAL)
9: Pandurii Târgu Jiu (ROU) 7.076
10: Lokomotiva Zagreb (CRO) 5.775 or RoPS Rovaniemi (FIN)

Group 2

Seeded
1: AZ Alkmaar (NED) 43.612
2: Krasnodar (RUS) 24.216
3: Partizan (SRB) 16.925 or Zagłebie Lubin (POL)
4: Sassuolo (ITA) 14.087
5: Rio Ave (POR) 13.616
6: Omonia (CYP) 9.935 or Beitar Jerusalem (ISR)

Unseeded
7: Slovan Bratislava (SVK) 8.900 or Jelgava (LVA)
8: Luzern (SUI) 8.775
9: Strømsgodset (NOR) 7.850 or SønderjyskE (DEN)
10: Slavia Praha (CZE) 6.585 or Levadia Tallinn (EST)
11: Hearts (SCO) 6.460 or Birkirkara (MLT),
12: Giannina (GRE) 5.940 or Odd (NOR)

Group 3

Seeded
1: Lille (FRA) 29.549
2: Maribor (SVN) 21.625 or Levski Sofia (BUL)
3: Austria Wien (AUT) 19.020 or Kukës (ALB)
4: Panathinaikos (GRE) 14.940
5: Maccabi Haifa (ISR) 11.725 or Nõmme Kalju (EST)
6: Hajduk Split (CRO) 10.775 or laşi (ROU)

Unseeded
7: Oleksandriya (UKR) 8.976
8: AIK Solna (SWE) 8.975 or Europa (GIB)
9: Spartak Trnava (SVK) 7.400 or Shirak (ARM)
10: Osmanlıspor* (TUR) 6.920 or Zimbru Chisinau (MDA)
11: Ventspils (LVA) 6.075 or Aberdeen (SCO)
12: Qäbälä (AZE) 5.225 or MTK Budapest (HUN)


Top ten 2015/16 Europa League goals
Group 4

Seeded
1: Genk (BEL) 36.000 or Budućnost Podgorica (MNE)
2: Rapid Wien (AUT) 23.520
3: Hertha Berlin (GER) 16.035
4: Rijeka (CRO) 14.275
5: Arouca (POR) 10.616
6: Mladá Boleslav (CZE) 10.085

Unseeded
7: Neftçi PFK (AZE) 9.725 or Shkëndija (MKD)
8: İstanbul Başakşehir (TUR) 7.920
9: Brøndby (DEN) 7.220 or Hibernian (SCO)
10: Heracles (NED) 7.112
11: Debrecen (HUN) 6.475 or Torpedo-Belaz Zhodino (BLR)
12: Häcken (SWE) 5.975 or Cork City (IRL)

Group 5

Seeded
1: Gent (BEL) 25.000
2: Slovan Liberec (CZE) 22.085
3: West Ham United (ENG) 16.256
4: Midtjylland (DEN) 14.720 or Vaduz (LIE)
5: HJK Helsinki (FIN) 10.980 or Beroe Stara Zagora (BUL)
6: Apollon Limassol (CYP) 10.435

Unseeded
7: Grasshoppers (SUI) 9.755 or KR Reykjavík (ISL)
8: Videoton (HUN) 8.725 or Čukarički (SRB)
9: Shakhtyor Soligorsk (BLR) 7.500 or Domžale (SVN)
10: IFK Göteborg (SWE) 6.475 or Piast Gliwice (POL)
11: Admira Wacker Mödling (AUT) 6.020 or Käpäz (AZE)
12: Viitorul Constanţa (ROU) 5.076
Seeteufel

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Tuhkimotarinat, Harry Kane, DFB-Auswahl


Vastaus #14 : 15.07.2016 klo 10:12:28

Lisäys Laitalinkin ansioakkaaseen viestiin eli kolmannen kierroksen pelit pelataan  26/27. heinäkuuta ja  2/3. elokuuta.
UEL luonollisesti 28.7 ja 4.8.
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #15 : 15.07.2016 klo 12:41:37

Ja UCL:n arvonta siis klo 13, ja UEL:n klo 14.
erno

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: RMA, Dortmund, City, United, Chelski, Bayern, Arsu


Vastaus #16 : 15.07.2016 klo 12:44:57

Klubin korissa kaikki muut matsit paitsi Göteborgin peli näyttäisi olevan auki ekan kierroksen jälkeen. KR - Grasshopperskin päätynyt suurinumeroiseen tasapeliin. Göteborg voitti vieraissa 3-0 ja on täten 98,2% suosikki jatkamaan.

e. Toki myös siis Klubin ottelupari on täysin auki, vaikka Klubi ennakkosuosikki lievästi nykytilanteessa onkin.
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #17 : 15.07.2016 klo 13:21:31

SJK:lle Dundalk/FH, jos BATE sattuisi kellahtamaan.
Kosmoksen Härkä

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Ennakollinen näkemys


Vastaus #18 : 15.07.2016 klo 13:23:02

BATE vissiin maksaa hyvin UEFAlle, kun joka vuosi tulee se paras arpa.
« Viimeksi muokattu: 15.07.2016 klo 16:45:51 kirjoittanut Kosmoksen Härkä »
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #19 : 15.07.2016 klo 13:26:32

e. Hidas, otanpa kuvat pois.

Fenerbahce-Monaco :o Menisi täydestä lohkovaiheessakin.
« Viimeksi muokattu: 15.07.2016 klo 13:36:07 kirjoittanut Laitalinkki »
erno

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: RMA, Dortmund, City, United, Chelski, Bayern, Arsu


Vastaus #20 : 15.07.2016 klo 13:42:55

Astanalla tuntuu myös käyvän usein kohtuullinen arpa.
Jääpoiju

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Würzburger Kickers


Vastaus #21 : 15.07.2016 klo 13:47:27

Kuuluuko suomalaiset seurat johonkin itä-euroopan koriin, kun aina matka käy ex-neukkulaan (more or less) tässä vaiheessa?
Haksis

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Beşiktaş!


Vastaus #22 : 15.07.2016 klo 14:24:09

Fenerbahce-Monaco, Ajax-PAOK jo etukäteen Ylos Voi kunpa sympaattinen Lincoln onnistuisi vielä kairaamaan itsensä Celtic-Parkilta ehjin nahoin seuraavalle kierrokselle :)
Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #23 : 15.07.2016 klo 15:09:59

UEL:n 3. kierros:



Laitalinkki

Poissa Poissa


Vastaus #24 : 03.08.2016 klo 23:57:28

UCL:n playoff-kierroksen arvontakorit:

MESTARIEN POLKU:

Sijoitetut: Viktoria Plzen, FC Salzburg, Celtic, APOEL, Legia Varsova
Sijoittamattomat: Dinamo Zagreb, Ludogorets Razgrad, FC Kööpenhamina, Hapoel Beer-Sheva, Dundalk

EI-MESTARIEN POLKU:

Sijoitetut: Manchester City, Porto, Villarreal, Ajax, Borussia Mönchengladbach
Sijoittamattomat: AS Roma, Steaua Bukarest, AS Monaco, Young Boys Bern, FK Rostov
 
Sivuja: [1] 2 ... 26
 
Siirry:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines