Taas mennään! Kokeilen televisiontitiedot lisäillä tässä illalla tai huomenna siltä osin, kun niitä on saatavilla.
21.3.11.00 Indonesia - Myanmar 1-3 (harjoitusottelu)
22.3.9.00 Kambodzha - Intia (harjoitusottelu)
13.00 Jemen - Palestiina (harjoitusottelu)
13.30 Filippiinit - Malesia (harjoitusottelu)
19.00 Tshekki - Liettua (harjoitusottelu)
VekeTV21.45 Saksa - Englanti (harjoitusottelu)
Viaplay, Viasat Jalkapallo HD, Viasat Sport Premium HD21.45 Skotlanti - Kanada (harjoitusottelu)
VekeTV23.3.2.00 Curaçao - El Salvador (harjoitusottelu)
8.00 Papua-Uusi-Guinea - Tahiti
13.00 Afghanistan - Singapore (harjoitusottelu)
13.00 Jordania - Hong Kong (harjoitusottelu)
13.35 Kiina - Etelä-Korea
VekeTV14.00 Syyria - Uzbekistan
VekeTV14.00 Thaimaa - Saudi Arabia
VekeTV14.00 Kenia - Uganda (harjoitusottelu)
14.30 Suomi U17 - Turkki U17
15.00 Irak - Australia
VekeTV17.00 Hollanti U19 - Suomi U19
17.30 UAE - Japani
VekeTV18.00 Qatar - Iran
VekeTV19.00 Bahrain - Tadzhikistan (harjoitusottelu)
22.00 Nigeria - Senegal (harjoitusottelu)
22.30 Kolumbia - Bolivia
Viaplay, Viasat Jalkapallo HD, Viasat Sport Premium HD24.3.1.00 Paraguay - Ecuador
Viaplay, Viasat Sport1.00 Uruguay - Brasilia
VekeTV, Viaplay, Viasat Jalkapallo HD, Viasat Sport Premium HD1.30 Argentiina - Chile
VekeTV,
Viaplay, Viasat Fotboll HD1.30 Venezuela - Peru
Viaplay13.00 Guinea - Gabon (harjoitusottelu)
13.00 Marokko - Burkina Faso (harjoitusottelu)
13.00 Tunisia - Kamerun (harjoitusottelu)
13.00 Vietnam - Kiinan Taipei (harjoitusottelu)
17.00 Hollanti U21 - Suomi U21 (harjoitusottelu)
18.00 Venäjä - Norsunluurannikko (harjoitusottelu)
19.00 Georgia - Serbia
19.00 Turkki - Suomi
YLE TV221.45 Espanja - Israel
21.45 Irlanti - Wales
21.45 Italia - Albania
21.45 Itävalta - Moldova
21.45 Kosovo - Islanti
21.45 Kroatia - Ukraina
21.45 Liechtenstein - Makedonia
25.3.1.00 Trinidad&Tobago - Panama
VekeTV2.00 Haiti - Nicaragua (Gold Cup -karsinta)
2.50 Meksiko - Costa Rica
3.00 Fiji - Uusi-Seelanti
4.30 USA - Honduras
VekeTV, Viaplay, Viasat Jalkapallo HD, Viasat Sport Premium HD11.00 Saksa U17 - Suomi U17
15.00 Kreikka U19 - Suomi U19
15.00 Etelä-Afrikka - Guinea-Bissau (harjoitusottelu)
19.00 Andorra - Färsaaret
19.00 Bosnia&Hertsegovina - Gibraltar
19.00 Kypros - Viro
19.00 Ruotsi - Valko-Venäjä
19.00 Sveitsi - Latvia
21.45 Belgia - Kreikka
21.45 Bulgaria - Hollanti
21.45 Luxemburg - Ranska
21.45 Portugali - Unkari
26.3.13.00 Kenia - DR Kongo (harjoitusottelu)
13.07 Kiinan Taipei - Turkmenistan (Aasian Cup -karsinta)
19.00 Armenia - Kazakhstan
19.00 Azerbaidzhan - Saksa
19.00 Englanti - Liettua
19.00 San Marino - Tshekki
21.45 Malta - Slovakia
21.45 Montenegro - Puola
21.45 Pohjois-Irlanti - Norja
21.45 Romania - Tanska
21.45 Skotlanti - Slovenia
27.3.13.00 Niger - Burkina Faso (harjoitusottelu)
13.00 Senegal - Norsunluurannikko (harjoitusottelu)
19.15 Turkki - Moldova (harjoitusottelu)
20.00 Australia U21 - Suomi U21 (harjoitusottelu)
28.3.9.35 Uusi-Seelanti - Fiji
10.00 Pohjois-Korea - Malesia (Aasian Cup -karsinta)
12.00 Australia - UAE
VekeTV13.00 Egypti - Togo (harjoitusottelu)
13.00 Etelä-Afrikka - Angola (harjoitusottelu)
13.00 Marokko - Tunisia (harjoitusottelu)
13.35 Japani - Thaimaa
VekeTV14.00 Etelä-Korea - Syyria
VekeTV14.30 Myanmar - Intia (Aasian Cup -karsinta)
14.30 Armenia U17 - Suomi U17
15.00 Filippiinit - Nepal (Aasian Cup -karsinta)
16.00 Iran - Kiina
VekeTV16.00 Uzbekistan - Qatar
VekeTV16.30 Kirgisia - Macao (Aasian Cup - karsinta)
17.00 Afghanistan - Vietnam (Aasian Cup -karsinta)
18.00 Libanon - Hong Kong (Aasian Cup -karsinta)
18.00 Oman - Bhutan (Aasian Cup -karsinta)
18.00 Suomi U19 - Ukraina U19
19.00 Bahrain - Singapore (Aasian Cup -karsinta)
19.00 Jemen - Tadzhikistan (Aasian Cup -karsinta)
19.00 Jordania - Kambodzha (Aasian Cup -karsinta)
19.00 Malediivit - Palestiina (Aasian Cup -karsinta)
19.00 Albania - Bosnia&Hertsegovina (harjoitusottelu)
19.00 Georgia - Latvia (harjoitusottelu)
19.00 Makedonia - Valko-Venäjä (harjoitusottelu)
19.00 Viro - Kroatia (harjoitusottelu)
VekeTV20.30 Saudi Arabia - Irak
VekeTV21.00 Kamerun - Guinea (harjoitusottelu)
21.00 Luxemburg - Kap Verde (harjoitusottelu)
21.00 Venäjä - Belgia (harjoitusottelu)
21.30 Itävalta - Suomi (harjoitusottelu)
YLE TV221.45 Hollanti - Italia (harjoitusottelu)
VekeTV, Viasat Sport, Viaplay21.45 Irlanti - Islanti (harjoitusottelu)
21.45 Portugali - Ruotsi (harjoitusottelu)
VekeTV22.00 Ranska - Espanja (harjoitusottelu)
Viasat Fotboll HD, Viaplay23.00 Bolivia - Argentiina
VekeTV, Viasat Sport Premium HD, Viaplay29.3.0.00 Ecuador - Kolumbia
Viasat Sport, Viaplay0.00 Honduras - Costa Rica
VekeTV1.00 Chile - Venezuela
Viasat Fotboll HD, Viaplay2.00 Trinidad&Tobago - Meksiko
3.45 Brasilia - Paraguay
Viasat Sport Premium HD, Viaplay5.05 Panama - USA
5.15 Peru - Uruguay
Viaplay8.00 Tahiti - Papua-Uusi-Guinea
Edit. Telkkaritiedot lisätty, koska olen aivan mielettömän mukava jätkä. Katsotaan jaksaako loput listata joskus, kun ne Veikalle ja Viaplayn tietoihin tulevat.
Fanseatin tarjonta:
Pe
Georgia - Serbia (19:00)
Kroatia - Ukraina (21:45)
Irlanti - Wales (21:45)
La
Sveitsi - Latvia (19:00)
Ruotsi - Valko-Venäjä (19:00)
Portugali - Unkari (21:45)
Belgia - Kreikka (21:45)
Su
Azerbaidžan - Saksa (19:00)
Englanti - Liettua (19:00)
Montenegro - Puola (21:45)
Pohjois-Irlanti - Norja (21:45)
Otteluiden selostuksista vastaavat Juhavaltteri Salminen sekä Timo Järvenpää.