Harjoitusottelut:la 9.12. klo 13.30 Pullerin tekonurmi, Hämeenlinna, HJS – TamU |
ennakko |
Peruttiinla 16.12. klo 16.30 Pirkkahalli C, TPV – TamU |
ennakko |
raportti |
3-1la 6.1. klo 18.30 Eerikkilä-halli, Tammela, FC Espoo – TamU |
ennakko |
raportti |
3-2la 13.1. klo 13.30 Arto Tolsa Areena, Kotka, FC KTP – TamU |
ennakko |
raportti |
0-0su 4.2. klo 18.15 Pirkkahalli C, TamU – FC Jazz |
ennakko |
raportti |
4-1la 10.2. klo 15.00 Salon tekonurmi, Salo, SalPa – TamU |
ennakko |
Peruttiinsu 18.2. klo 18.15 Pirkkahalli C, TamU – FC Haka |
ennakko |
raportti |
0-3ma 5.3. klo 19.30 Pirkkahalli C, Ilves/2 – TamU |
ennakko |
raportti |
2-4pe 8.3. klo 16.30 Pirkkahalli, TamU – FC Gute |
raportti |
2-0su 11.3. klo 20.00 Säästöpankki Areena, Hämeenlinna, HJS – TamU |
ennakko |
raportti |
2-2su 25.3. klo 18.15 Pirkkahalli C, TamU – FC KTP |
ennakko |
raportti |
2-2ke 28.3. klo 20.00 Volkswagen Halli, Kauniainen, GrIFK – TamU |
ennakko |
raportti |
3-3la 7.4. klo 15.00 Urheilukeskuksen tekonurmi, Pori, FC Jazz – TamU |
ennakko |
raportti |
0-1to 12.4. klo 18.45 Kauppi 2, TamU - Ilves-Kissat |
ennakko |
raportti |
Ottelu keskeytettiinla 14.4. klo 13.30 Pullerin tekonurmi, Hämeenlinna, HJS – TamU |
ennakko |
raportti |
1-1pe 20.4. klo 19.45 Kauppi 2, TamU – FC Espoo |
ennakko |
raportti |
2-2Otteluohjelma:la 28.4. klo 17.00 Pyynikin urheilukenttä, TamU – JBK |
ennakko |
raportti |
2-1 (0-0) maalikoostesu 6.5. klo 18.30 Pyynikin urheilukenttä, TamU – SJK Akatemia |
ennakko |
raportti |
0-2 (0-1) maalikoosteto 10.5. klo 16.00 Elisa Stadion, Vaasa, VIFK – TamU |
ennakko |
raportti |
0-1 (0-0)su 13.5. klo 18.30 Pyynikin urheilukenttä, TamU – Närpes Kraft |
ennakko |
raportti |
3-0 (1-0) maalikoostela 19.5. klo 17.00 Castrenin kenttä, Oulu, OLS – TamU |
ennakko |
raportti |
2-1 (1-0) maalikoostesu 27.5. klo 18.30 Pyynikin urheilukenttä, TamU – GBK |
ennakko |
raportti |
1-1 (0-0) maalikoosteto 31.5. klo 18.30, Tammelan stadion, TPV – TamU |
ennakko |
raportti |
2-0 (1-0) maalikoostela 9.6. klo 17.00 Tammelan stadion, TamU – PK-37 |
ennakko |
raportti |
6-0 (2-0) maalikoostela 16.6. klo 16.00 Pohjan stadion, Tornio, TP-47 – TamU |
ennakko |
raportti |
0-0ke 27.6. klo 18.30 Castrenin kenttä, Oulu, Hercules – TamU |
ennakko |
raportti |
4-0 (1-0)su 1.7. klo 15.00 Tammelan stadion, TamU – KuFu-98 |
ennakko |
raportti |
0-1 (0-1) maalikoostela 7.7. klo 15.00 OmaSp Stadion, Seinäjoki, SJK AKatemia – TamU |
ennakko |
raportti |
5-2 (2-1) maalikoostela 14.7. klo 15.00 Tammelan stadion, TamU – VIFK |
ennakko |
raportti |
1-1 (0-0) maalikoostela 28.7. klo 17.00 Mosedal, Närpiö, Närpes Kraft – TamU |
ennakko |
raportti |
2-4 (1-2) maalikoostela 4.8. klo 17.00 Pyynikin urheilukenttä, TamU – OLS |
ennakko |
raportti |
0-0su 12.8. klo 18.30 Keskusurheilukenttä, Kokkola, GBK – TamU |
ennakko |
raportti |
3-0 (1-0)to 16.8. klo 18.30 Tammelan stadion, TamU – TPV |
ennakko |
raportti |
0-1 (0-0)su 26.8. klo 16.00 Sankariniemen stadion, Iisalmi, PK-37 – TamU |
ennakko |
raportti |
0-1 (0-1) maalikoostela 1.9. klo 17.00 Tammelan stadion, TamU – TP-47 |
ennakko |
raportti |
0-2 (0-0)su 16.9. klo 18.30 Länsikenttä, Pietarsaari, JBK – TamU |
ennakko |
raportti |
1-0 (0-0) maalikoostesu 23.9. klo 15.00 Ratinan stadion, TamU – Hercules |
ennakko |
raportti |
3-1 (2-1) maalikoostela 29.9. klo 15.00 Savon Sanomat Areena, Kuopio, KuFu-98 – TamU |
ennakko |
raportti |
1-1 (1-1) maalikoosteKausikortit TamU-kaupasta:
https://holvi.com/shop/tamu-kauppa/