FutisForum2 - JalkapalloFutisForum2 - Jalkapallo
31.10.2020 klo 08:41:20 *
Tervetuloa, Vieras. Haluatko rekisteröityä?
Aktivointiviesti saamatta? Unohtuiko salasana?

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
Uutiset: Foorumi aukeaa nopeasti osoitteella ff2.fi!
 
FF2-kauppa:kauppa.ff2.fi, Yhteys ylläpitoon: ff2 ät futisforum2 piste org

Sivuja: [1] 2 ... 4
 
Kirjoittaja Aihe: Nähdyt ottelut 2020  (Luettu 26382 kertaa)
0 jäsentä ja 1 vieras katselee tätä aihetta.
Djortikkaeff

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: ACO, 1612


: 16.01.2020 klo 15:22:17

Koronan takia lyhentyneen kauden takia tässä tuskin kovin monen kohdalla ennätyksiä rikotaan, mutta jokainen nähty jalkapallo-ottelu on aina merkinnän arvoinen.

A - Alfons X, ALPPIK, Andreas, ArtAl50, asiavirhe
B - Bamsenaattori, batong, blackhawk, Bo-Göran, Bossu, B Watson
C - CheeMan, Chevron, Conlon, Craptree
D - daryK, Demian, drakon, Durden
E - Edmundo, Elias, Epeli, Erkka, Evian
F -
G - Grande Duro
H - haikaran uhri, hamitu, Hemmo93
I - Incrível
J - javito, Jonios, JTR, juhinho, Juhisman, Jusma Kontula
K - Kakko S. Nikki, Karponvahti, keltamusta, kiero savolainen, kova aapeli, kova luu, krevis, Kuisma, Käre #13
L - Latvis, lentävä emiraatti, Litt45, Lomillé
M - maakato, Maduduwinini, Maneesi, Micky Lee, MiestenK, Mosambik, mustajoki
N - Nade, neliö
O - Ofih, O'Flynn, Osterdeich
P - Pallopoika23
Q -
R - Raiden, roska456
S - siiseli, Silvennoinen, Skogsfinnen, stonax
T - Thouni, Tippo, toubi, Trifon I, Trump, Tuhoaja, tylerdurden, Tölkkivaari
U -
V - Vorssander
W - winkkis
X -
Y - Yltiöoptimisti
Z - Zazuuu
Å -
Ä -
Ö -
numerot jne. -

Foorumisteja: 80

Vanhat:
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
« Viimeksi muokattu: 10.09.2020 klo 12:05:06 kirjoittanut Djortikkaeff »
Djortikkaeff

Paikalla Paikalla

Suosikkijoukkue: ACO, 1612


Vastaus #1 : 16.01.2020 klo 15:24:41

#pvmottelutulossarjapaikka
116.1.AC Oulu - RoPS1-2M harjoitusotteluArina Areena
225.1.KPV - AC Oulu1-1M Suomen CupKippari-halli
326.1.ONS - KuPS1-4N Suomen CupArina Areena
426.1.JS Hercules - OLS2-1M Suomen CupArina Areena
51.2.AC Oulu - AC Kajaani3-1M Suomen CupArina Areena
69.2.RoPS - Haka0-1M Suomen CupArina Areena
716.2.OLS - FF Jaro4-1P17 SM karsintaArina Areena
829.2.OLS - Tervarit3-0P17 SM karsintaArina Areena
929.2.JS Hercules - AC Oulu1-2M harjoitusotteluArina Areena
1012.6.AC Oulu - RoPS0-0M harjoitusotteluHeinäpään tekonurmi
1113.6.ONS - HauPa3-1N YkkönenCastren
1217.6.AC Oulu - Honka0-1M Suomen CupRaatin stadion
1322.6.OLS - RoPS1-3P17 SM karsintaCastren
1427.6.AC Oulu - Gnistan2-0M YkkönenRaatin stadion
1511.7.JS Hercules - FC Vaajakoski4-0M KakkonenCastren
1611.7.AC Oulu - SJK Akatemia1-0M YkkönenRaatin stadion
175.8.AC Kajaani - AC Oulu1-1M YkkönenUrheilupuisto
« Viimeksi muokattu: 05.08.2020 klo 22:06:08 kirjoittanut Djortikkaeff »
Hemmo93

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: TPS, TPS naiset, TPSN2


Vastaus #2 : 16.01.2020 klo 15:30:57

1. pk-35 Vantaa- TPS (NHo) 12.1.
2. HJK-TPS (M SC) 25.1. (5e)
3. Honka-TPS (N SC) 26.1.
4. TPS-ÅU (N SC) 1.2.
5. IFK M - TPS (M SC) 2.2. (12e)
6. TPS-HIFK (M SC) 7.2.
7. HJK-TPS (N HO) 8.2.
8. TPS-Honka (M SC) 15.2.
9. Ilves- JK Tallinn Kalev (M HO) 19.2.
10. LT Cup (P8 & P9 Turnaus) 22.2.
11. hinaajat - TPS (M SC) 29.2. (5e)
12. TPS - VIFK (N HO) 7.3.
13. PaiHa - TPS2 (N HO) 8.3.
*Ilves-Haka eFutis 5€
14. TPS-PIF (M HO) 6.6. (10e) TAAS MENNÄÄN!
15. KuPS-TPS (KL) 13.5. (5e)
16. TiPS-TPS (SC) 16.6. (10e)
17. TPS-ÅU (KL) 17.6.
18. TPS-HJK (SC) 23.6. (18e)
19. TPS2-KaaPo (N2) 25.6.
20. PK35-TPS (KL) 27.6. (10e)
21. SJK-TPS (VL) 1.7. (15e)
22. TPS-JyPK (KL) 4.7.
23. TPS-Ilves (VL) 7.7.
24. HJK-TPS (KL) 11.7.
25. Honka-TPS (VL) 18.7. (10e)
26. TPS-Ilves (KL) 19.7.
27. TPS-HJK (VL) 22.7.
28. TiPS-TPS (KL) 25.7. (10e)
29. PK35-KuPS (KL) 25.7. (10e)
30. ÅIFK-TPS2 (N2) 26.7.
31. PaiHa-TPS2 (N2) 28.7.
32. RoPS-TPS (VL) 1.8. (17e)
33. TPS-Honka (VL) 6.8.
34. TPS-TKT (N2) 8.8.
35. TPS-PKVantaa (KL) 8.8.
36. HIFK-TPS (VL) 10.8. (15e)
37. TPS-Ilves (TB) 16.8.
38. TPS-KuPS (KL) 22.8.
39. ÅU-TPS (KL) 25.8. (12e)
40. TPS-HIFK (VL) 26.8.
41. TPS-PK35 (KL) 30.8.
42. TPS-PaiHa (N2) 31.8.
43. JyPK-TPS (KL) 5.9. (12e)
44. TPS-Haka (VL) 9.9.
45. TPS2-PaiHa (M3) 10.9.
46. Honka-TPS (KL) 12.9.
47. TPS-IFKM (VL) 14.9.
48. KaaPo-TPS2 (N2) 19.9.
49. TPS-Tove (M3) 24.9.
50. TPS-HJK (KL) 26.9.
51. Ilves-TPS2 (N2) 3.10.
52. TiPS-ÅU (SC) 4.10. (10e)
53. Ilves-TPS (KL) 10.10. (7e)
54. Haka-TPS (VL) 16.10. (20e)
55. TPS-TiPS (KL) 17.10.
56. TPS-RoPS (VL) 19.10.
57. hinaajat-TPS (VL) 22.10. (5e)
58. Suomi-Skotlanti (karsinnat) 27.10. (10e)

Liput: 233e + TPS kausikortti 97e, TPS tukikausari 50e, TPS N kausikortti 30e, TPS N tukikausari 30e, TiPS tukikausari 30e, HJK N tukikausari 30e

Kilometrit: 12 554km
« Viimeksi muokattu: 27.10.2020 klo 23:59:20 kirjoittanut Hemmo93 »
Litt45

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Petteri Forsell & Juha Pirinen


Vastaus #3 : 16.01.2020 klo 15:48:33

RESPECT Suomen Cup (3):
25.01.  HJK - TPS 3-0, Telia 5G-Areena (AM 569)
08.02.  HJK - Inter 1-0, Talin halli (AM 423)
15.02.  HJK - IFK Mariehamn 3-1, Talin halli (AM 389)

Veikkausliiga (6):
01.07.  FC Lahti - HJK 0-4, Lahden stadion (AM 1 928)
08.07.  HJK - Haka 3-1, Bolt Arena (AM  2 430)
25.07.  HJK - Ilves 2-0, Bolt Arena (AM  2 430)
01.08.  HJK - KuPS 2-2, Bolt Arena (AM 2 504)
30.08.  HJK - IFK Mariehamn 6-1, Bolt Arena (AM 1 696)
10.09.  HIFK - HJK 4-3, Bolt Arena

Kakkonen (7):
17.06.  JäPS - Reipas 3-2, Järvenpään keskuskenttä (AM 362)
28.06.  FC Viikingit - JäPS 0-2, Heteniityn urheilukenttä (AM 154)
10.07.  JäPS - PEPO 1-1, Järvenpään keskuskenttä (AM 617)
18.07.  PK-35 - JäPS 5-0, MagneCit Areena (AM 389)
08.08.  JäPS - PK Keski-Uusimaa 3-0, Järvenpään keskuskenttä (AM 631)
25.08.  Kiffen - FC Viikingit 4-1, Olympiastadion (AM 1 111)
12.09.  JäPS - NJS 3-2, Järvenpään keskuskenttä

Subway Kansallinen Liiga (1):
13.06.  HJK N - PK-35 Helsinki N 1-1, Bolt Arena (AM 270)

Harjoitusottelut (1):
11.01.  JäPS - Ilves 0-5, Järvenpään monitoimihalli


2019: 49 ottelua paikan päällä
2018: 55 ottelua paikan päällä
2017: 55 ottelua paikan päällä
2016: 67 ottelua paikan päällä
2015: 62 ottelua paikan päällä
2014: 42 ottelua paikan päällä
2013: 24 ottelua paikan päällä
« Viimeksi muokattu: 16.09.2020 klo 20:48:45 kirjoittanut Litt45 »
Jonios

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Mypa, West ham


Vastaus #4 : 16.01.2020 klo 15:57:58

Tammikuu
21.1 Crystal Palace-Southampton 0-2, Valioliiga, Selhurst park, £32
22.1 Tottenham-Norwich 2-1, Valioliiga, White hart lane, £39
23.1 Tranmere Rovers-Watford 2-1 ja. , Fa Cup, Prenton Park, £12
24.1 Northampton town-Derby 0-0, Fa cup, Sixfields Stadium, £22
25.1 West ham-West Bromwich 0-1, Fa cup, London Stadium, £21

Helmikuu
-

Maaliskuu
-

Huhtikuu
-

Toukokuu
-

Kesäkuu
18.6 Mypa-Gnistan 1-1, Harjoitusottelu, Saviniemi, 0€

Heinäkuu
1.7  Lahti-HJK 0-4, Veikkausliiga, Lahden Stadion, 12.5€
4.7  Mypa-AC Oulu 1-2, Ykkönen, Saviniemi, kk
19.7 Reipas-MiPK 1-2, Kakkonen, Kisapuisto, 5€
21.7 Purha-Castilla 3-3, Nelonen, Inkeroinen, 0€
24.7 Pepo-Honka Akatemia 0-0, Kakkonen, Kimpinen, 0€
30.7 KJP Sudet-Liry 7-0, Kolmonen, Kouvolan keskuskenttä, 5€

Elokuu
1.8  Mypa- AC Kajaani 0-0, Ykkönen, Saviniemi, kk
3.8  Lahti-Honka 0-0, Veikkausliiga, Lahden Stadion, 12.5€
7.8  Pepo-Kultsu 1-0, Kakkonen, Kimpinen, 0€
20.8 KJP Sudet-Union Plaani 6-0, Kolmonen, Kouvolan Keskuskenttä, 0€
22.8 Mypa-SJK Akatemia 4-2, Ykkönen, Saviniemi, kk
26.8 Mypa-MP 0-1, Ykkönen, Saviniemi, kk
27.8 KJP Sudet-SavU 5-0, Kolmonen, Kouvolan Keskuskenttä, 3€

Syyskuu
12.9 Mypa-VPS 3-6, Ykkönen, Saviniemi, kk
13.9 KJP Sudet-STPS 2-2, Kolmonen, Lehtomäki, 3€
20.9 Mypa-Jaro 1-1, Ykkönen, Saviniemi, kk
30.9 Mypa-KTP 0-3, Ykkönen, Saviniemi, kk

Lokakuu
10.10 Mypa-Gnistan 2-4, Ykkönen, Saviniemi, kk
11.10 Suomi-Bulgaria 2-0, Nations League, Olympiastadion, 22€
17.10 Pepo-Reipas 6-0, Kakkonen, Sammonlahden tekonurmi, 0€
24.10 Mypa-EIF 1-3,  Ykkönen, Saviniemi, kk


Pääsylippukustannukset: 63€ +£126+ Mypan kausari 100€

2019 -55 ottelua
2018 -33 ottelua
« Viimeksi muokattu: 25.10.2020 klo 13:08:23 kirjoittanut Jonios »
neliö

Poissa Poissa


Vastaus #5 : 16.01.2020 klo 17:02:47

Paikan päällä:

01 - Tampere United - TPV/2, harjoitusottelu (3-1) @ Pirkkahalli (su 06.01.20)
02 - Ilves 2 - Tampere United, Suomen Cup (6-1) @ Pirkkahalli (su 19.01.20)
03 - TPV - Tampere United, Suomen Cup (3-0) @ Pirkkahalli (su 26.01.20)
04 - Ilves - FC Inter, P20 SM-karsinta (5-1) @ Pirkkahalli (la 08.02.20)
05 - TP-T - Tampere United, harjoitusottelu (2-1) @ Pirkkahalli (su 16.02.20)
06 - Tampere United - Ilves-Kissat, harjoitusottelu (2-3) @ Pirkkahalli (su 23.02.20)
07 - Ilves - KaaPo, P20 SM-karsinta (2-0) @ Pirkkahalli (01.03.20)
08 - Ilves-Kissat - TP-T, harjoitusottelu (1-1) @ Kauppi (ti 02.06.20)
09 - Ilves - SJK, harjoitusottelu (2-2) @ Tammela (ke 10.06.20)
10 - TPV - SalPa, Kakkonen (1-4) @ Ratina (ke 17.06.20)
11 - Ilves - FC Haka, Suomen Cup (0-1) @ Tammela (ti 23.06.20)
12 - TPV/2 - Tampere United, Kolmonen (1-0) @ Kaukajärvi (ke 24.06.20)
13 - AC Estudiantes - Ilves-Kissat, Kolmonen (0-2) @ Hervannan keskuskenttä (to 25.06.20)
14 - Ilves - MIFK, Veikkausliiga (4-3) @ Ratina (ke 01.07.20)
15 - Ilves-Kissat - FJK, Kolmonen (6-1) @ Lamminpää (to 02.07.20)
16 - Ilves-Kissat - TPV/2, Kolmonen (2-1) @ Lamminpää (to 09.07.20)
17 - ACE - Pato, Kolmonen (6-0) @ Kaukajärvi (pe 10.07.20)
18 - TP-T - Tampere United, Kolmonen (1-3) @ Pyynikki (la 11.07.20)
19 - Ilves/2 - FC Espoo, Kakkonen (3-2) @ Tammela (su 12.07.20)
20 - Ilves-Kissat - PS-44, Kolmonen (3-3) @ Lamminpää (ke 15.07.20)
21 - ACE - Tampere United, Kolmonen (0-0) @ Hervannan keskuskenttä (to 16.07.20)
22 - TP-T - Pato, Kolmonen (0-2) @ Lamminpää (to 23.07.20)
23 - Ilves - RoPS, Veikkausliiga (1-0) @ Ratina (ke 05.08.20)
24 - Tampere United - Loiske, Kolmonen (3-0) @ Pyynikki (to 06.08.20)
25 - TPV - FC Jazz, Kakkonen (1-1) @ Tammela (ti 11.08.20)
26 - TPV/2 - TKT, Kolmonen (1-1) @ Kaukajärvi (ke 12.08.20)
27 - Ilves-Kissat - NoPS, Kolmonen (0-0) @ Lamminpää (to 13.08.20)
28 - Tampere United - Pato, Kolmonen (10-0) @ Pyynikki (to 20.08.20)
29 - Ilves - FC Honka, Kansallinen liiga (2-3) @ Tammela (pe 21.08.20)
30 - Ilves - FC Lahti, Veikkausliiga (3-1) @ Ratina (la 22.08.20)
31 - TKT - ACE, Kolmonen (1-2) @ Pyynikki (su 23.08.20)
32 - TPV/2 - Loiske, Kolmonen (1-3) @ Kaukajärvi (ke 26.08.20)
33 - Ilves-Kissat - Pato, Kolmonen (6-1) @ Lamminpää (to 27.08.20)
34 - ACE - NoPS, Kolmonen (0-0) @ Kaukajärvi (pe 28.08.20)
35 - Ilves/2 - HJS, Kakkonen (3-2) @ Tammela (ke 02.09.20)
36 - Ilves-Kissat - TPV/2, Kolmonen (8-2) @ Lamminpää (to 10.09.20)
37 - TKT - ACE, Kolmonen (1-3) @ Kaukajärvi (pe 11.09.20)
38 - TPV - Ilves/2, Kakkonen (1-3) @ Tammela (la 12.09.20)
39 - TPV/2 - PS-44, Kolmonen (2-2) @ Hervannan keskuskenttä (ti 15.09.20)
40 - TP-T - JanPa, Kolmonen (0-5) @ Pyynikki (la 19.09.20)
41 - Tampere United - Ilves-Kissat, Kolmonen (2-1) @ Pyynikki (la 19.09.20)
42 - Ilves - MP, P20 SM (5-2) @ Lamminpää (ke 23.09.20)
43 - TPV - Ilves/2, Kakkonen (1-0) @ Tammela (to 24.09.20)
44 - Tampere United - TPV/2, Kolmonen (4-1) @ Pyynikki (la 26.09.20)
45 - Ilves-Kissat - NoPS, Kolmonen (2-0) @ Lamminpää (su 27.09.20)
46 - Ilves - TPS, Veikkausliiga (4-0) @ Ratina (su 27.09.20)
47 - Ilves/2 - Atlantis FC, Kakkonen (1-3) @ Tammela (su 04.10.20)
48 - TP-T - Pato, Kolmonen (3-2) @ Kauppi (ke 07.10.20)
49 - TP-T - TKT, Kolmonen (1-3) @ Pyynikki (la 10.10.20)
50 - Tampere United - PS-44, Kolmonen (4-1) @ Pyynikki (la 10.10.20)
51 - Ilves/2 - PIF, Kakkonen (2-0) @ Ratinan stadion (la 24.10.20)



2019
« Viimeksi muokattu: 24.10.2020 klo 16:07:55 kirjoittanut neliö »
blackhawk

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: TPS, Suomi, Everton


Vastaus #6 : 16.01.2020 klo 17:42:59

Paikan päällä nähdyt ottelut (86 ottelua)
La 11.1.Kupittaa 5:TPS - PaiHaT15 Liigakarsinta
Su 12.1.Myyrmäki-halli:PK-35 Vantaa - TPSNaisten harjoitusottelu
La 25.1.Telia 5G Areena:HJK - TPSMiesten Suomen Cup
La 25.1.Peakfin Arena:TiPS - FC KTPNaisten Suomen Cup
Su 26.1.Esport Arena:FC Honka - TPSNaisten Suomen Cup
La 1.2.Kupittaa 5:TPS - Åland UnitedNaisten Suomen Cup
Su 2.2.Kaarina KHT:TPS/KaaPo - PKKUT18 SM-karsinta
Pe 7.2.LähiTapiola Areena:TPS - HIFKMiesten Suomen Cup
La 8.2.Aktia Arena:PIF - KaaPoMiesten Suomen Cup
Su 9.2.Kupittaa 5:TPS - FC JazzP20 SM-karsinta
La 15.2.LähiTapiola Areena:TPS - FC HonkaMiesten Suomen Cup
Su 23.2.Kaarina KHT:KaaPo - TPSP20 SM-karsinta
La 29.2.Kupittaa 5:TPS - FC EspooP20 SM-karsinta
La 29.2.LähiTapiola Areena:FC Inter - TPSMiesten Suomen Cup
La 7.3.Soikka:TPS - VIFKNaisten harjoitusottelu
La 7.3.Esport Arena:EPS - TPS/KaaPoT18 SM-karsinta
Su 8.3.Kupittaa 5:TPS - FC InterP20 SM-karsinta
Koronatauko
La 6.6.Veritas Stadion:TPS - PIFMiesten harjoitusottelu
La 13.6.Kupittaa 5:TPS/KaaPo - EBKT18 SM-karsinta
Ti 16.6.Tikkurilan urheilupuisto N1:TiPS - TPSMiesten Suomen Cup
Ke 17.6.Yläkenttä:TPS - Åland UnitedKansallinen Liiga
To 18.6.Yläkenttä:TPS U23 - TPKMiesten Kolmonen
Ti 23.6.Veritas Stadion:TPS - HJKMiesten Suomen Cup
Ke 24.6.Kupittaa 8:TPS - IlvesP20 SM-karsinta
To 25.6.Yläkenttä:TPS/2 - KaaPoNaisten Kakkonen
La 27.6.Puistola N1:PK-35 Hki - TPSKansallinen Liiga
Pe 3.7.Kupittaa 6:FC Inter 2 - TPS U23Miesten Kolmonen
La 4.7.Yläkenttä:TPS - JyPKKansallinen Liiga
La 4.7.Yläkenttä:TPS - P-Iirot/FC RaumaT15 Liiga
Su 5.7.Tapiola 1 TN:FC Honka - TPS/KaaPoT18 SM
Ti 7.7.Veritas Stadion:TPS - IlvesVeikkausliiga
La 11.7.Bolt Arena:HJK - TPSKansallinen Liiga
Su 12.7.Kupittaa 8:TPS/KaaPo - EBKT18 SM
La 18.7.Tapiolan urheilupuisto:FC Honka - TPSVeikkausliiga
Su 19.7.Yläkenttä:TPS - IlvesKansallinen Liiga
Ke 22.7.Veritas Stadion:TPS - HJKVeikkausliiga
To 23.7.Yläkenttä:TPS U23 - Peimari UTDMiesten Kolmonen
La 25.7.Veritas Stadion:TPS - FC LahtiVeikkausliiga
Su 26.7.MagneCit Areena:PK-35 - TPS/KaaPoT18 SM
Ti 28.7.Soikka:PaiHa - TPS/2Naisten Kakkonen
Ke 29.7.Kupittaa 8:TPS - IlvesP20 SM
Pe 31.7.Taponketo:Masku - TPS U23Miesten Kolmonen
La 1.8.Tali 1:HJK - TPSP20 SM
Ke 5.8.Kupittaa 8:TPS/KaaPo - KPVT18 SM
To 6.8.Veritas Stadion:TPS - FC HonkaVeikkausliiga
La 8.8.Impivaara:TPS/2 - TKTNaisten Kakkonen
La 8.8.Yläkenttä:TPS - PK-35 VantaaKansallinen Liiga
Su 9.8.Kupittaa 8:TPS - HJSP20 SM
Ma 10.8.Bolt Arena:HIFK - TPSVeikkausliiga
La 15.8.Raunistula:TuWe - ONSNaisten Ykkönen
Su 16.8.Kupittaa 8:TPS/KaaPo - IlvesT18 SM
Ke 19.8.Olympiastadion:PK-35 Hki - HJKKansallinen Liiga
To 20.8.Kupittaa 10:TPS - NuPST15 Liiga
La 22.8.Kaarinan Keskuskenttä:TPS - KuPSKansallinen Liiga
La 22.8.Veritas Stadion:TPS - FC InterVeikkausliiga
Ke 26.8.Veritas Stadion:TPS - HIFKVeikkausliiga
Pe 28.8.Yläkenttä:ÅIFK - TPS U23Miesten Kolmonen
La 29.8.Kuopion keskuskenttä:KuPS - TPSVeikkausliiga
Su 30.8.Yläkenttä:TPS - PK-35 HkiKansallinen Liiga
Ma 31.8.Parkki:TPS/2 - PaiHaNaisten Kakkonen
To 3.9.Yläkenttä:TPS/2 - ÅIFKNaisten Kakkonen
La 5.9.Harjun stadion:JyPK - TPSKansallinen Liiga
Ke 9.9.Veritas Stadion:TPS - FC HakaVeikkausliiga
To 10.9.Yläkenttä:TPS U23 - PaiHaMiesten Kolmonen
La 12.9.Tapiolan urheilupuisto:FC Honka - TPSKansallinen Liiga
Su 13.9.Kupittaa 8:TPS - KuPSP20 SM
Ma 14.9.Veritas Stadion:TPS - IFK MariehamnVeikkausliiga
To 17.9.Lahden stadion:FC Lahti - TPSVeikkausliiga
La 19.9.Kuparivuori:VG-62 - TPS U23Miesten Kolmonen
La 19.9.Kaarinan Keskuskenttä 3:KaaPo - TPS/2Naisten Kakkonen
La 19.9.Yläkenttä:TPS - FC NokiaT15 Liiga
Su 20.9.Yläkenttä:FC Inter - TPSP20 SM
To 24.9.Bolt Arena:HJK - TPSVeikkausliiga
La 26.9.Kaarinan Keskuskenttä:TPS/KaaPo - P-IirotT18 SM
La 26.9.Yläkenttä:TPS - HJKKansallinen Liiga
Su 27.9.Ratina:Ilves - TPSVeikkausliiga
La 3.10.Veritas Stadion:FC Inter - HJKMiesten Suomen Cup
Su 4.10.Myyrmäki Stadion:TiPS - Åland UnitedNaisten Suomen Cup
La 10.10.Tammelan stadion:Ilves - TPSKansallinen Liiga
Su 11.10.Olympiastadion:Suomi - BulgariaKansojen liiga
Ke 14.10.Olympiastadion:Suomi - IrlantiKansojen liiga
Pe 16.10.Tehtaan kenttä:FC Haka - TPSVeikkausliiga
La 17.10.Yläkenttä:TPS - TiPSKansallinen Liiga
Ma 19.10.Veritas Stadion:TPS - RoPSVeikkausliiga
To 22.10.Veritas Stadion:FC Inter - TPSVeikkausliiga
Ti 27.10.Bolt Arena:Suomi - SkotlantiNaisten EM-karsinta

Edelliset kaudet
2019 - 100 ottelua
2018 - 82 ottelua
2017 - 61 ottelua
2016 - 49 ottelua
2015 - 52 ottelua
2014 - 40 ottelua
2013 - 41 ottelua
2012 - 39 ottelua
2011 - 35 ottelua
2010 - 41 ottelua
2009 - 54 ottelua
2008 - 31 ottelua
2007 - 25 ottelua
2006 - 23 ottelua
« Viimeksi muokattu: 28.10.2020 klo 00:49:14 kirjoittanut blackhawk »
hamitu

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Huuhkajat


Vastaus #7 : 16.01.2020 klo 18:04:45

Kausi käyntiin.

Paikan päällä nähdyt ottelut:

01. 11.01. JJK - Ilves/2 7-3 (Vehkahalli, HO)
02. 18.01. JyPK - Ilves 3-3 (Vehkahalli, SC)
03. 19.01. JJK - MP 1-4 (Vehkahalli, HO)
04. 25.01. JJK - MiPK 1-1 (Vehkahalli, HO)
05. 26.01. JyPK - Ilves 2-3 (Vehkahalli, BSM-k)
06. 01.02. JyPK - ONS 2-1 (Vehkahalli, BSM-k)
07. 15.02. JyPK - HauPa 2-1 (Vehkahalli, BSM-k)
08. 15.02. JyPK - JJK/B16 0-3 (Vehkahalli, HO)
09. 03.06. FCV - Komeetat 2-0 (Viitaniemi, HO)
10. 13.06. FCV - RFA 0-2 (Vaajakoski, M2)
11. 14.06. JPS - LehPa 0-3 (Viitaniemi, M3)
12. 16.06. Harjun Potku - HUKI 3-1 (Jyskä, M4)
13. 17.06. JyPK - KuPS 0-4 (Harju, KL)
14. 23.06. JJK/2 - Jämsänkosken Ilves 3-1 (Jyskä, M4)
15. 24.06. Blackbird - JPS 1-0 (Viitaniemi, M3)
16. 27.06. JyPK - Åland United 2-6 (Harju, KL)
17. 30.06. HUKI - JJK/2 0-0 (Vehkalampi, M4)
18. 02.07. JJK - FCV 2-1 (Harju, M2)
19. 03.07. Jämsänkosken Ilves - Rangers/2 1-4 (Pallokenttä, M4)
20. 04.07. Nopsa - KoiPS 4-5 (Nastolan UK, M3)
21. 04.07. PKKU - Reipas 2-1 (Kalevan UP, M2)
22. 05.07. Toukolan Teräs - CLE 3-2 (Pirkkola, M3)
23. 05.07. Gnistan - Jaro 1-2 (Oulunkylä, M1)
24. 06.07. Rangers/2 - HUKI 1-2 (Vehkahalli, M4)
25. 10.07. Blackbird - PK-37 4-1 (Viitaniemi, M3)
26. 11.07. JJK - Kiisto 2-0 (Harju, M2)
27. 14.07. Rangers/2 - JJK/2 1-5 (Jyskä, M4)
28. 17.07. JPS - WJS 1-1 (Viitaniemi, M3)
29. 18.07. JyPK - TiPS 2-4 (Harju, KL)
30. 18.07. FCV - Kemi 3-1 (Vaajakoski, M2)
31. 19.07. Komeetat - LehPa 0-1 (Comets Park, M3)
32. 25.07. JJK - JIPPO 1-1 (Harju, M2)
33. 27.07. JJK/2 - LPK 3-0 (Vehkalampi, M4)
34. 29.07. Blackbird - PAVE 2-0 (Viitaniemi, M3)
35. 03.08. LPK - Rangers/2 1-4 (Vehkalampi, M4)
36. 04.08. FCV - JJK 3-2 (Vaajakoski, M2)
37. 05.08. JPS - Komeetat 0-4 (Viitaniemi, M3)
38. 07.08. Blackbird - WJK 6-0 (Viitaniemi, M3)
39. 08.08. JyPK - HJK 2-0 (Harju, KL)
40. 09.08. JyPK - P-Iirot 1-2 (Hippos, BSM)
41. 10.08. Rangers/2 - KeuPa 1-0 (Vehkahalli, M4)
42. 12.08. Komeetat - WJK 3-3 (Comets Park, M3)
43. 13.08. FCV - JIPPO 1-2 (Vaajakoski, M2)
44. 15.08. JJK - VPS 2-0 (Viitaniemi, B1)
45. 15.08. JyPK - PK-35 Helsinki 0-1 (Harju, KL)
46. 16.08. JJK - KuFu98 0-3 (Harju, M2)
47. 19.08. JPS - PAVE 4-0 (Viitaniemi, M3)
48. 22.08. JyPK - PK-35 Vantaa 4-4 (Harju, KL)
49. 23.08. JyPK - EBK 2-2 (Hippos, BSM)
50. 23.08. Komeetat - MPS 4-2 (Hippos, A1)
51. 28.08. Komeetat - PK-37 2-1 (Comets Park, M3)
52. 29.08. JyPK/2 - TPV 0-2 (Viitaniemi, N2)
53. 30.08. JPS - LehPa 0-0 (Viitaniemi, M3)
54. 01.09. KaDy - ViPa 1-0 (Jyskä, M4)
55. 04.09. Blackbird - Komeetat 7-1 (Viitaniemi, M3)
56. 05.09. JJK - NFF/Kanu 3-1 (Viitaniemi, B1)
57. 05.09. JyPK - TPS 2-1 (Harju, KL)
58. 09.09. JJK - JIPPO 2-0 (Harju, M2)
59. 10.09. Komeetat - Kings 1-1 (Comets Park, M3)
60. 11.09. GBK - Kiisto 2-2 (Keskuskenttä, M2)
61. 13.09. Ilves - HJK 1-2 (Ratina, VL)
62. 14.09. FC Lahti - KuPS 1-2 (Hiihtostadion, VL)
63. 15.09. PaRi - KonnU 7-4 (Tikkakoski, M6)
64. 18.09. ViPa - HUKI 2-1 (Vihtavuori, M4)
65. 19.09. JuNsU - ToTa 1-1 (Talvikkipuisto, M4)
66. 19.09. HauPa - KajHa 0-0 (Haukiputaan UK, M3)
67. 20.09. ONS - IK Myran 2-1 (Castren, N1)
68. 20.09. AC Oulu - KPV 1-2 (Raatti, M1)
69. 22.09. JJK - FCV 3-1 (Harju, M2)
70. 25.09. Blackbird - PK-37 1-1 (Viitaniemi, M3)
71. 26.09. JyPK/2 - TKT 4-1 (Hippos, N2)
72. 26.09. FCV - JIPPO 0-1 (Vaajakoski, M2)
73. 27.09. JyPK - Honka 3-4 (Harju, KL)
74. 03.10. JyPK/2 - PaiHa 2-0 (Viitaniemi, N2)
75. 04.10. FCV - OLS 1-0 (Vaajakoski, M2)
76. 08.10. JJK - KuFu98 4-1 (Harju, M2)
77. 10.10. TP-T - TKT 1-3 (Pyynikki, M3)
78. 10.10. Ilves -TPS 2-4 (Tammela, KL)
79. 11.10. Suomi - Bulgaria 2-0 (Olympiastadion, NL)
80. 14.10. Suomi - Irlanti 1-0 (Olympiastadion, NL)
81. 15.10. SJK - HJK 1-2 (OmaSp, VL)
82. 16.10. Haka - TPS 2-1 (Tehtaan kenttä, VL)
83. 17.10. JyPK - Ilves 2-1 (Harju, KL)
84. 18.10. JJK - Kemi City 2-1 (Harju, M2)

Tähän se taisi hyytyä. 84 on listausajan ennätys ja veikkaan sitä myös overall ennätykseksi.


Kausi 2013 (56 ottelua)
Kausi 2014 (67 ottelua)
Kausi 2015 (72 ottelua)
Kausi 2016 (71 ottelua)
Kausi 2017 (78 ottelua)
Kausi 2018 (79 ottelua)
Kausi 2019 (65 ottelua)
« Viimeksi muokattu: 23.10.2020 klo 15:17:32 kirjoittanut hamitu »
mustajoki

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: FC Lahti/KTP


Vastaus #8 : 16.01.2020 klo 18:48:33

UEFA Nations League
11.10 Suomi - Bulgaria 2-0, Olympiastadion
14.10 Suomi - Irlanti 1-0, Olympiastadion

Veikkausliiga
1.7 FC Lahti - HJK 0-4, Lahden stadion
8.7 FC Lahti - SJK 0-0, Lahden stadion
18.7 HIFK - FC Lahti 0-3 Bolt Arena
3.8 FC Lahti - FC Honka 0-0, Lahden stadion
9.8 FC Lahti - Ilves 3-2, Lahden stadion
14.8 FC Lahti - RoPS 3-0, Lahden stadion
26.8 Haka - FC Lahti 2-2, Tehtaan kenttä
31.8 FC Lahti - FC Inter 2-2, Lahden stadion
14.9 FC Lahti - KuPS 1-2, Lahden stadion
17.9 FC Lahti - TPS 1-1, Lahden stadion
28.9 FC Inter - FC Lahti 3-0, Veritas-stadion
2.10 FC Lahti - MIFK 3-1, Lahden stadion
19.10 FC Lahti - Haka 0-0, Lahden stadion

Ykkönen
11.7 KTP - MuSa  0-0, Arto Tolsa Areena
19.7 Gnistan - KTP 0-3, Mustapekka Areena
25.7 KTP - MP 2-3, Arto Tolsa Areena
1.8 EIF - KTP 0-1, Tammisaaren keskuskenttä
5.8 KTP - MYPA 3-2, Arto Tolsa Areena
22.8 AC Kajaani - KTP 2-3, Kajaanin Liikuntapuisto
30.8 KTP - FF Jaro 1-1, Arto Tolsa Areena
7.9 KTP - SJK Akatemia 4-0, Arto Tolsa Areena
12.9 MuSa - KTP 0-6, Porin stadion
16.9 KTP - Gnistan 4-0, Arto Tolsa Areena
25.9 KTP - EIF 3-2, Arto Tolsa Areena
30.9 MYPA - KTP 0-3, KSOY Stadion
4.10 KTP - AC Oulu 1-2, Arto Tolsa Areena
15.10 KTP - KPV 0-0, Arto Tolsa Areena

Kakkonen
10.7 JäPS - PEPO 1-1, Järvenpään keskuskenttä
7.8 PK-35 - NJS 2-1, MagneCit Areena
25.8 FC Kiffen - FC Viikingit 4-1, Olympiastadion
11.9 Atlantis FC - GrIFK 2-1, Pukinmäen nurmi

Kansallinen Liiga
13.6 FC Honka - Ilves 1-1, Tapiolan Urheilupuisto
8.8 TiPS - KuPS 2-1, Tikkurilan urheilupuisto
16.10 FC Honka - HJK 2-0, Tapiolan Urheilupuisto

Suomen Cup
25.1 FC Lahti - Ilves 1-2, Mukkulan kuplahalli
26.1 MuSa - KTP 1-2, Karhuhalli
31.1 KuPS - FC Lahti 1-0, Kuopiohalli
8.2 KTP - Gnistan 0-0, Arto Tolsa Areena
15.2 MYPA - KTP 0-1, Arto Tolsa Areena
22.2 KTP - MP 4-1, Arto Tolsa Areena
16.6 KTP - Ilves 0-4, Arto Tolsa Areena

Harjoitusottelut
11.1 FC Lahti - MP 0-2, Mukkulan kuplahalli

Yht: 44 kpl
« Viimeksi muokattu: 19.10.2020 klo 22:32:52 kirjoittanut mustajoki »
kova aapeli

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Hienoa Jatkaa Kannatusta


Vastaus #9 : 16.01.2020 klo 18:59:30

Paikan päällä nähdyt ottelut:

1.  04.01.20 HJK-Haka A-harkkapeli Tali
2.  05.01.20 HJK-EBK futsal etelä kakkonen Latokartano
3.  11.01.20 MU-HJK futsal etelä kakkonen Mäntsälä
4.  18.01.20 HJK-RFS edari harkkapeli Töölö
5.  18.01.20 HJK-TiPS naiset cup Tali
6.  18.01.20 EPS-HJK B-tytöt SM-karsinta
7.  19.01.20 Klubi04-Viikingit cup Tali
8.  19.01.20 HJK-Viikingit futsal etelä kakkonen Latokartano
9.  25.01.20 HJK-TPS cup Töölö
10. 25.01.20 HJK-EBK B-tytöt SM-karsinta Tali
11. 25.01.20 HJK naiset-IceHeart B-pojat Myllypuro
12. 26.01.20 Sumu-HJK futsal etelä kakkonen Latokartano
13. 01.02.20 HJK-VJS B-pojat SM-karsinta Töölö
14. 01.02.20 Hifk-HJK cup Tali
15. 01.02.20 HJK-PK-35 A-pojat SM-karsinta Tali
16. 08.02.20 HJK-Inter cup Tali
17. 08.02.20 PK-35-HJK B-pojat SM-karsinta Tali
18. 08.02.20 KäPa-HJK A-pojat SM-karsinta Tali
19. 09.02.20 Honka Akatemia-Klubi04 cup Matinkylä
20. 15.02.20 HJK-IFKM cup Tali
21. 15.02.20 HJK-Inter B-pojat SM-karsinta Tali
22. 15.02.20 HJK-MPS A-pojat SM-karsinta Tali
23. 16.02.20 Maku-HJK futsal etela kakkonen Latokartano
24. 16.02.20 PK-35-HJK B-tytöt SM-karsinta Tali
25. 22.02.20 PKKU-HJK B-pojat SM-karsinta Järvenpää
26. 23.02.20 AC-Stoppi-HJK futsal etelä kakkonen Latokartano
27. 27.02.20 FC Honka-HJK cup Espoo
28. 29.02.20 HJK-FC Espoo B-pojat SM-karsinta Tali
29. 29.02.20 HJK-Gnistan A-pojat SM-karsinta Tali
30. 01.03.20 HJK-GFT/2 futsal etela kakkonen Latokartano
31. 04.03.20 TPS-HJK B-pojat SM-karsinta Turku
32. 06.03.20 Brann-HJK harkkapeli Norja
33. 07.03.20 Klubi04(A)-FC-Espoo harkkamatsi Töölö
34. 08.03.20 HJK.Käpylän sekunda futsal etela kakkonen Latokartano
35. 08.03.20 Atlantis-HJK A-pojat SM-karsinta Tali
36. 06.06.20 HJK- Gnistan harkkapeli Töölö
37. 07.06.20 HJK naiset-IceHeart B-pojat Töölö
38. 10.06.20 HJK-Honka harkkapeli Töölö
39. 13.06.20 HJK-PKKU B-tytöt SM-karsintaa Tali
40. 13.06.20 HJK-PK-35 KL Töölö
41. 13.06.20 HJK-Honka B-pojat SM-karsintaa Töölö
42. 14.06.20 HJK-FC Lahti A-pojat SM-karsinta Tali
43. 16.06.20 KPV-HJK cup Kokkola
44. 17.06.20 Ilves-HJK KL Tampere
45. 22.06.20 MP-HJK A-pojat SM-karsinta Mikkeli
46. 23.06.20 TPS-HJK cup Turku
47. 26.06.20 HJK/T-FC KTP P15 kakkonen Tali
48. 27.06.20 HJK-Haka-j P15 liiga Töölö
49. 27.06.20 HJK-KuPS KL Töölö
50. 27.06.20 Klubi04-TPV kakkonen Töölö
51. 28.06.20 HJK-Musa P14 liiga Tali
52. 28.06.20 HJK-VJS A-pojat SM-karsinta Tali
53. 01.07.20 FC Lahti VL Lahti
54. 03.07.20 PK-35 Vantaa-HJK KL Vantaa
55. 04.07.20 HJK-KPV B-tytöt SM Töölö
56. 08.07.20 HJK-Haka VL Töölö
57. 11.07.20 HJK-TPS KL Töölö
58. 12.07.20 Grifk-Klubi04 kakkonen Kauniainen
59. 17.07.20 FC Inter-HJK VL Turku
60. 18-07.20 Åland Unidet-HJK KL Saari
61. 22.07.20 TPS-HJK VL Turku
62. 25.07.20 HJK-Ilves VL Töölö
63. 26.07.20 HJK-PKKU T15 Liiga etelä Viikki
64. 26.07.20 HJK-Honka KL Töölö
65. 29.07.20 Klubi04-Kaapo kakkonen Töölö
66. 01.08.20 HJK-SJK B-pojat SM Töölö
67. 01.08.20 HJK-KuPS VL Töölö
68. 02.08.20 FC Espoo-Klubi04 Espoo
69. 05.08.20 HJK-JyPK B-SM Tali
70. 06.08.20 HJK-Lahti VL Töölö
71. 08.08.20 JyPK-HJK KL Jyväskylä
72. 09.08.20 KuPS-HJK VL Kuopio
73. 14.08.20 HJK-TiPS KL Töölö
74. 15.08.20 HJK-RoPS B-SM pojat Töölö
75. 15.08.20 HJK-Käpa P14 Töölö
76. 15.08.20 HJK-Honka VL Töölö
77. 16.08.20 HJK-Käpa A-SM Pukinmäki
78. 18.08.20 Haka-HJK VL Valkeakoski
79. 19.08.20 PK-35-HJK KL Töölö
80. 22.08.20 RoPS-HJK VL Rovaniemi
81. 23 08.20 HJK-Honka B-SM tytöt Tali
82. 25.08.20 HJK-Ilves KL Töölö
83. 26.08.20 HJK-SJK VL Töölö
84. 29.08.20 KuPS-HJK KL Kuopio
85. 30.08.20 Käpa-HJK P13 Vallila
86. 30.08.20 HJK-Mifk KL Töölö
« Viimeksi muokattu: 31.08.2020 klo 15:52:51 kirjoittanut kova aapeli »
haikaran uhri

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: pakkomieli


Vastaus #10 : 16.01.2020 klo 22:13:07

Parasta on paikan päältä...

Muuton myötä seuraava jalkapallohalli 4km päästä eikä enää 180km. Ja lumetkin sulaa tässä jo ennen huhtikuun loppua.
Meneekö 100 rikki?
Ja kokonaismäärällä mennään 1000:ta kohti.

Lista 2020
01 11.01. Jyväskylän Pallokerho - Kuopion Palloseura 0-1 (Nh, Vehkahalli)
02 11.01. Jyväskylän Pallokerho - Helsingin JK 2-0 (T18h, Vehkahalli)
03 11.01. JJK Jyväskylä - Ilves Tampere /2 7-3 (Mh, Vehkahalli)
04 18.01. Jyväskylän Pallokerho - Ilves Tampere 3-3 (NSC, Vehkahalli)
05 19.01. JJK Jyväskylä (P16) - Keuruun Pallo 4-0 (P17h, Vehkahalli)
06 19.01. JJK Jyväskylä - Mikkelin Palloilijat 1-4 (Mh, Vehkahalli)
07 19.01. AC Barca Riistavesi - Warkaus JK 1-3 (Mh, Lippumäen kuplahalli, Kuopio)
08 25.01. JJK Jyväskylä - Mikkelin Pallo-Kissat 1-1 (Mh, Vehkahalli)
09 25.01. Jyväskylän Komeetat - Kokkolan Pallo-Veikot /2 2-0 (P17h, Vehkahalli)
10 26.01. Jyväskylän Pallokerho - Ilves Tampere 2-3 (T18SM-k, Vehkahalli)
11 26.01. PU-62 Mikkeli - Savonlinnan TPS 6-0 (Nh, Mikkelin kuplahalli)
12 31.01. Kuopion Palloseura - FC Lahti 1-0 (MSC, Kuopiohalli)
13 01.02. PK-35 Vantaa - Jyväskylän Pallokerho 1-0 (NSC, Myyrmäki halli)
14 08.02. JJK Jyväskylä - Rovaniemen Palloseura 4-5 (P17SM-k, Vehkahalli)
15 08.02. Jyväskylän Komeetat - Keuruun Pallo 5-0 (Mh, Vehkahalli)
16 08.02. JJK Jyväskylä - FC Vaajakoski 1-1 (Mh, Vehkahalli)
17 15.02. Palokan Riento - Jyväskylän Pallokerho /2 1-3 (Nh, Vehkahalli)
18 15.02. Jyväskylän Pallokerho - Haukiputaan Pallo 2-1 (T18 SM-k, Vehkahalli)
19 15.02. Jyväskylän Pallokerho (n) - JJK Jyväskylä (P16) 0-3 (N/Ph, Vehkahalli)
20 22.02. Palokan Riento - Äänekosken Huima 2-2 (Mh, Vehkahalli)
21 22.02. Jyväskylän Pallokerho /2 - SC Kuopio Futis -98 5-2 (Nh, Vehkahalli)
22 22.02. JJK Jyväskylä - Jyväskylän seudun Palloseura 4-0 (Mh, Vehkahalli)
23 29.02. JJK Jyväskylä - Ilves Tampere 4-2 (P17 SM-k, Vehkahalli)
24 01.03. Palokan Riento - JJK Jyväskylä /Cityketut 1-2 (Mh, Vehkahalli)
25 07.03. Warkaus JK - Jyväskylän Komeetat 4-2 (MRC, Keskuskentän sivuk., Varkaus)
26 07.03. JJK Jyväskylä - FC Blackbird Jyväskylä 4-2 (Mh, Vehkahalli)
27 03.06. FC Vaajakoski - Jyväskylän Komeetat 2-0 (Mh, Viitaniemen lp, Jyväskylä)
28 06.06. Kampuksen Dynamo Jkl - Harjun Potku Jkl 1-6 (Mh, Jyskän kenttä)
29 13.06. PK-35 Vantaa - Jyväskylän Pallokerho 3-0 (N KL, Myyrmäki Stadion)
30 14.06. Kampuksen Dynamo Jkl /2 - Jyväskylän Komeetat /2 1-6 (M6, Säynätsalon lp)
31 14.06. Jyväskylän seudun Palloseura - Lehmon Pallo-77 0-3 (M3, Viitaniemen lp)
32 15.06. Keuruun Pallo II - Konneveden Urheilijat 0-3 (M6, Tervan kenttä)
33 16.06. Harjun Potku Jyväskylä - FC Huki Jyväskylä 3-1 (M4, Jyskän kenttä)
34 17.06. Jyväskylän Pallokerho - Kuopion Palloseura 0-4 (N KL, Harjun stadion)
35 23.06. JJK Jyväskylä /2 - Jämsänkosken Ilves 3-1 (M4, Jyskän kenttä)
36 24.06. Jyväskylän Pallokerho /2 - Palokan Riento 1-0 (N2, Hippos)
37 25.06. Vihtavuoren Pamaus /2 - Liikunnan Riemu Jkl 1-7 (M5, Vihtavuoren tn)
38 27.06. Jyväskylän Pallokerho - Åland United 2-6 (N KL, Harjun stadion)
39 28.06. Muuramen Yritys - Lapinlahden Pallo-95 2-7 (N3, Muurame, Urheilukenttä, tn)
40 30.06. Lohikosken Pallokerho - Keuruun Pallo 3-3 (M4, Jyskän kenttä, Vaajakoski)
41 01.07. Vihtavuoren Pamaus - Kangasniemen Palloilijat -51 0-0 (M4, Vihtavuoren tn)
42 02.07. JJK Jyväskylä - FC Vaajakoski 2-1 (M2, Harjun stadion)
43 02.07. Muuramen Yritys - Blue Eyes Team Jyväskylä 0-4 (M5, Muurame, Urheilukenttä, tn)
44 03.07. Haapamäen Pallo-Pojat - Äänekosken Huima 2-5 (M6, Haapamäen urheilukenttä)
45 04.07. Turun Palloseura - Jyväskylän Pallokerho 0-1 (N KL, Up:n Yläkenttä)
46 05.07. Loimaan Palloseura yj - Liedon Pallo 2-3 (P17 III, PEMA Areena)
47 05.07. Tampereen Kisatoverit - Palokan Riento 2-2 (N2, Ahvenisjärven jp:kenttä)
48 07.07. Harjun Potku Jyväskylä - JJK Jyväskylä /2 0-7 (M4, Jyskän kenttä)
49 08.07. Jämsänkosken Ilves II - Haapamäen Pallo-Pojat 0-1 (M6, Jukka-Virtasen-Pallokenttä)
50 09.07. Suolahden Urho - JJK Jyväskylä /Cityketut 3-2 (M5, Suolahden Keskuskenttä)
51 10.07. FC Blackbird Jyväskylä - PK-37 Iisalmi 4-1 (M3, Viitaniemen lp)
52 11.07. FC Honka Espoo - Jyväskylän Pallokerho 2-1 (N KL, Tapiolan urheilupuisto)
53 14.07. Kypärämäki Rangers /2 - JJK Jyväskylä /2 1-5 (M4, Jyskän kenttä, Vaajakoski)
54 17.07. Souls AC Jyväskylä - FC Soho Jyväskylä 2-3 (M5, Säynätsalon lp)
55 17.07. Kypärämäki Rangers - FC Blackbird Jkl /Akatemia 1-3 (M6, Säynätsalon lp)
56 18.07. Jyväskylän Pallokerho - Tikkurilan Palloseura 2-4 (N KL, Harjun stadion)
57 18.07. FC Vaajakoski - Kemi City FC 3-1 (M2, Vaajakosken lp)
58 19.07. Jyväskylän Komeetat - Lehmon Pallo-77 0-1 (M3, Comets' Park)
59 20.07. Lohikosken Pallokerho - Harjun Potku Jyväskylä 2-7 (M4, Säynätsalon lp)
60 20.07. Kampuksen Dynamo Jyväskylä - Jämsänkosken Ilves 2-1 (M4, Säynätsalon lp)
61 22.07. Äänekosken Huima - Muuramen Yritys 0-7 (N3, Äänekosken Keskuskenttä)
62 23.07. Suolahden Urho - Joutsan Seudun Pallo 4-4 (M5, Suolahden Keskuskenttä)
63 25.07. Ilves Tampere - Jyväskylän Pallokerho 3-1 (N KL, Tammelan stadion)
64 27.07. Kampuksen Dynamo Jyväskylä - Keuruun Pallo 1-1 (M4, Säynätsalon lp)
65 28.07. Jyväskylän Pallokerho /2 - Ilves Tampere /2 0-3 (N2, Hippos)
66 29.07. Jyväskylän Komeetat - AC Barca Riistavesi 2-0 (M3, Comets' Park)
67 30.07. Muuramen Yritys - MSM Jyväskylä 2-6 (M5, Muuramen Urheilukenttä, tn)
68 31.07. Muholan Jalkapallokerho - Palokan Riento 0-7 (M6, Muholan Urheilukenttä)
69 02.08. Äänekosken Huima - Lapinlahden Pallo-95 0-16 (N3, Äänekosken Keskuskenttä)
70 03.08. Kampuksen Dynamo Jkl /2 - FC Blackbird Jkl /Akatemia 1-2 (M6, Säynätsalon lp)
71 03.08. FC Huki Jyväskylä - Jämsänkosken Ilves 2-2 (M6, Säynätsalon lp)
72 04.08. FC Vaajakoski - JJK Jyväskylä 3-2 (M2, Vaajakosken lp)
73 05.08. Jyväskylän Komeetat /2 - FC Vaajakoski /Reds 2-1 (M6, Comets' Park)
74 07.08. Kangasniemen Palloilijat-51 - Harjun Potku Jyväskylä 0-2 (M4, Kangasniemen Urheilukenttä)
75 08.08. Jyväskylän Pallokerho - Helsingin Jalkapalloklubi 2-0 (N KL, Harjun stadion)
76 09.08. Muuramen Yritys - Pallokissat Kuopio /United 2-1 (N3, Muuramen Urheilukenttä, tn)
77 12.08. AC Barca Riistavesi - FC Blackbird Jyväskylä 2-0 (M3, Vartialan kenttä)
78 14.08. Petäjäveden Petäjäiset - Jyväskylän Komeetat /2 2-4 (M6, Miilulammen tekonurmikenttä)
79 15.08. Jyväskylän Pallokerho - PK-35 Helsinki 0-1 (N KL, Harjun stadion)
80 16.08. Blue Eyes Team Jyväskylä - MSM Jyväskylä 1-1 (M5, Vehkalammen lp)
81 17.08. Kypärämäki Rangers - Jämsänkosken Ilves II 5-3 (M6, Säynätsalon lp)
82 22.08. Jyväskylän Pallokerho - PK-35 Vantaa 4-4 (N KL, Harjun stadion)
83 23.08. Jyväskylän Pallokerho - Esbo Bollklubb 2-2 (T18 SM-s, Hippos)
84 26.08. Kuopion Palloseura - Jyväskylän Pallokerho 4-1 (N KL, Kuopion kk:n Jp-stadion)
85 27.08. Muuramen Yritys - JJK Jyväskylä /Cityketut 1-3 (M5, Muuramen Urheilukenttä, tn)
86 29.08. Åland United - Jyväskylän Pallokerho 3-0 (N KL, Wiklöf-Holding-Arena, Mariehamn)
87 01.09. Kampuksen Dynamo Jyväskylä - Vihtavuoren Pamaus 1-0 (M4, Jyskän kenttä)
88 03.09. Palokan Riento - Jyväskylän Pallokerho /2 0-5 (N2, Palokan lp, ln)
89 04.09. FC Blackbird Jyväskylä - Jyväskylän Komeetat 7-1 (M3, Viitaniemen lp)
90 05.09. Jyväskylän Pallokerho - Turun Palloseura 2-1 (N KL, Harjun stadion)
91 06.09. Muuramen Yritys - FC Siili Siilinjärvi 0-2 (N3, Muuramen Urheilukenttä, tn)
92 10.09. Lohikosken Pallokerho - FC Huki Jyväskylä 4-2 (M4, Tikkakosken lp, Jyväskylä)
93 11.09. Keuruun Pallo - JJK Jyväskylä /2 3-4 (M4, Keuruun Keskuskenttä)
94 12.09. FC Vaajakoski - SC Kuopio Futis-98 2-2 (M2, Vaajakosken lp)
95 14.09. Liikunnan Riemu Jyväskylä - Blue Eyes Team Jyväskylä 3-0 (M5, Säynätsalon lp)
96 15.09. Palokan Riento - Konneveden Urheilijat 7-4 (M6, Tikkakosken lp, Jyväskylä)
97 18.09. Kampuksen Dynamo Jyväskylä - Lohikosken Pallokerho 4-5 (M4, Säynätsalon lp)
98 18.09. FC Blackbird Jyväskylä /Akat. - Petäjäveden Petäjäiset 2-2 (M6, Säynätsalon lp)
99 19.09. Palokan Riento - Tampereen Kisatoverit 1-1 (N2, Viitaniemen lp, Jyväskylä)
100 23.09. Jyväskylän Komeetat /2 - Äänekosken Huima 4-3 (M6, Comets' Park)
101 25.09. MSM Jyväskylä - Liikunnan Riemu Jyväskylä 2-0 (M5, Jyskän kenttä)
102 26.09. Keuruun Pallo - Harjun Potku Jyväskylä 3-2 (M4, Keuruun Keskuskenttä)
103 27.09. Jyväskylän Pallokerho - FC Honka Espoo 3-4 (N KL, Harjun stadion)
104 03.10. Jyväskylän Pallokerho /2 - Paimion Haka 2-0 (N2, Viitaniemen lp)
105 10.10. Tikkurilan Palloseura - Jyväskylän Pallokerho 1-0 (N KL, Tikkurilan up)
106 17.10. Jyväskylän Pallokerho - Ilves Tampere 2-1 (N KL, Harjun stadion)

ei laskintaan koska liian lyhyt ja/tai osittain pelit päällekkäin:
11.07. N2 FC Honka Espoo - Hämeenlinnan Härmä (n. puoli peli)
12.07. N8v8 tuplakierros Palokka (KeuPa-JoSePa, PaRi-JyPK, JyPK-KeuPa, JoSePa-PaRi)
05.08. M3 Jyväskylän s. PS - Jyväskylän Komeetat 0-4 (vain 1. puoliaika)
19.09. N8v8 tuplakierros Keuruu (KeuPa-SaPa, JoSePa-WJK /h, WJK /h-KeuPa, SaPa-JoSePa)

Tilastot
- Ennätystammikuu (12)
- Ennätyshelmikuu (12, aikaisemmin parhaillaan 3)
- Ennätyskesäkuu (14)
- Ennätysheinäkuu (28, joka ohitti parhaana kalenterikuukautena elokuun 2009, jolloin Naisten Euro oli Suomessa)
- Ennätyssyyskuu (17)
- Kaikki ent. Keski-Suomen piirialueen miesten ja naisten 11v11-sarjajoukkueet nähty tällä kaudella
Uudet kentät 2020: 6 (+2 uutta sivukenttää)

- heikkoin huhtikuu (0) 15 vuoteen
- heikkoin toukokuu (0) 14 vuoteen
- (todennäköisesti, arvaus 25.10.) heikkoin lokakuu (4?) 8 vuoteen


1997: 3 (Saksa)
1998: 5 (Saksa)
1999: 2 (Saksa)
2000: 2 (Saksa)
2001: 4 (Saksa)
2002: 3 (Saksa)
2003: 1 (Saksa)
2004: -
2005: 3 (1 Suomi, 2 Saksa)
2006: 14 (9 Saksa, 2 Puola, 3 Suomi)
2007: 18 (11 Saksa, 4 Viro, 2 Belgia, 1 Luxemburg)
2008: 31 (13 Saksa, 1 Liettua, 16 Suomi, 1 Ruotsi)
2009: 68 (12 Saksa, 45 Suomi, 1 Tanska, 2 Latvia, 3 Ruotsi, 3 Unkari, 1 Kroatia, 1 Slovenia)
2010: 80 (13 Saksa, 3 Italia, 1 Ranska, 1 Sveitsi, 1 Liechtenstein, 2 Alankomaat, 2 Latvia, 1 Liettua, 45 Suomi, 8 Ruotsi, 2 Norja, 1 Moldova)
2011: 65 (9 Saksa, 42 Suomi, 8 Portugali, 4 Andorra, 1 Ruotsi, 1 Norja)
2012: 67 (1 Ruotsi, 45 Suomi, 7 Kypros, 1 Pohj.-Kypros, 2 Slovakia, 1 Itävalta, 1 Tšekki, 3 Norja, 1 Irlanti, 1 Pohj.-Irlanti, 2 Saksa, 1 Viro, 1 Ranska)
2013: 76 (46 Suomi, 11 Saksa, 9 Ruotsi, 1 Valko-Venäjä, 3 Färsaaret, 4 Islanti, 1 Georgia, 1 Ranska)
2014: 65 (57 Suomi, 1 Saksa, 1 Norja, 6 Ruotsi)
2015: 71 (66 Suomi, 1 Ruotsi, 2 Saksa, 1 Norja, 1 Ranska)
2016: 87 (4 Norja, 71 Suomi, 4 Ruotsi, 2 Viro, 1 Latvia, 1 Liettua, 4 Espanja)
2017: 93 (79 Suomi, 5 Norja, 3 Ruotsi, 2 Saksa, 4 Espanja)
2018: 91 (75 Suomi, 1 Saksa, 4 Ruotsi, 1 Espanja, 1 Viro, 1 Norja, 1 Kreikka, 1 Romania, 1 Unkari, 4 Malta)
2019: 87 (80 Suomi, 2 Ruotsi, 1 Liechtenstein, 3 Albania, 1 Saksa)
2020: 106 (106 Suomi)
= 1042 (37 FIFA-maata + 1 Non-FIFA, 344 kenttää, 744 joukkueetta)
« Viimeksi muokattu: 26.10.2020 klo 10:27:32 kirjoittanut haikaran uhri »
Vorssander

Poissa Poissa


Vastaus #11 : 16.01.2020 klo 23:35:04

1. 12.1. PK-35 Vantaa - TPS 1-0 naisten harjoitusottelu, Myyrmäki-halli
2. 16.1. EBK - FC Honka 4-2 B-tyttöjen SM-karsinta, Laaksolahden halli
3. 19.1. Viro - PK-35 Vantaa 0-2 naisten harjoitusottelu, EJL Jalgpallihall, Tallinna
4. 25.1. Ilves - PK-35 Vantaa 1-1 naisten Suomen Cup, Pirkkahalli
5. 1.2. PK-35 Vantaa - JyPK 1-0 naisten Suomen Cup, Myyrmäki-halli
6. 8.2. HJK - FC Inter 1-0 Suomen Cup, Talin halli
7. 8.2. HJK - TPS 1-2 naisten harjoitusottelu, Pallomylly
8. 14.2. PK-35 Vantaa - FC Honka 1-0 naisten Suomen Cup, Myyrmäki-halli
9. 16.2. EBK - EPS 6-2 B-tyttöjen SM-karsinta, Laaksolahden halli
10. 28.2. HPS - FC Honka 2-6 naisten harjoitusottelu, Talin halli
11. 29.2. PK-35 - EBK 3-3 B-tyttöjen SM-karsinta, Talin halli
12. 7.3. PK-35 Vantaa - GrIFK P05 1-5 naisten harjoitusottelu, Myyrmäen stadion
13. 6.6. PK-35 Vantaa - HJK P06 1-7 naisten harjoitusottelu, Myyrmäen stadion
14. 13.6. PK-35 Vantaa - JyPK 3-0 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
15. 17.6. PK-35 Vantaa - PK-35 0-2 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
16. 23.6. TPS - HJK 0-1 Suomen Cup, Veritas-stadion
17. 27.6. FC Honka - PK-35 Vantaa 2-1 Kansallinen Liiga, Tapiolan urheilupuisto
18. 28.6. EBK - VJS 0-5 naisten Kakkonen, Keski-Espoon tekonurmi
19. 2.7. Ilves-Kissat - FJK 6-1 Kolmonen, Lamminpää
20. 3.7. PK-35 Vantaa - HJK 0-0 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
21. 5.7. Gnistan - FF Jaro 1-2 Ykkönen, Mustapekka Areena
22. 8.7. HJK - Haka 3-1 Veikkausliiga, Bolt Areena
23. 10.7. PK-35 Vantaa - TiPS 0-2 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
24. 11.7. FJK - Loiske 3-3, Lamminrannan urheilukenttä
25. 12.7. FC Honka - KuPS 1-1 Veikkausliiga, Tapiolan urheilupuisto
26. 15.7. TPV/2 - FJK 2-1 Kolmonen, Kaukajärven tekonurmi
27. 18.7. KuPS - PK-35 Vantaa 3-0 Kansallinen Liiga, Kuopion Keskuskenttä
28. 22.7. FC Honka - Inter 1-1 Veikkausliiga, Tapiolan urheilupuisto
29. 25.7. PK-35 Vantaa - Åland United 1-0 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
30. 1.8. TiPS - PK-35 Vantaa 2-0 naisten Suomen Cup, Tikkurilan urheilupuisto
31. 7.8. PS-44 - FJK 5-2 Kolmonen, Apian urheilukenttä
32. 8.8. TPS - PK-35 Vantaa 1-1 Kansallinen Liiga, Turun yläkenttä
33. 14.8. PK-35 Vantaa - Ilves 1-0 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
34. 15.8. FJK - JanPa 0-4 Kolmonen, Lamminrannan urheilukenttä
35. 16.8. HPS - FC Hertta 5-0 naisten Ykkönen, Paloheinän tekonurmi
36. 20.8. TP-T - FJK 3-0 Kolmonen, Lamminpään urheilukenttä
37. 22.8. JyPK - PK-35 Vantaa 4-4 Kansallinen Liiga, Harjun stadion
38. 26.8. PK-35 - PK-35 Vantaa 1-2 Kansallinen Liiga, Pihlajamäen tekonurmi
39. 30.8. PK-35 Vantaa - FC Honka 1-3 Kansallinen Liiga, Myyrmäen stadion
40. 3.9. Suomi - Wales 0-1 Kansojen Liiga, Olympiastadion
41. 6.9. HJK - PK-35 Vantaa 4-2 Kansallinen Liiga, Bolt Areena
42. 13.9. FJK - TP-T 1-4 Kolmonen, Lamminrannan urheilukenttä
43. 16.9. FC Espoo - EBK 0-2 naisten Kakkonen, Leppävaaran tekonurmi
44. 17.9. VJS - FC Futura 1-1 Kolmonen, Myyrmäen stadion
45. 19.9. PK-35 - JäPS 3-1 Kakkonen, Pihlajamäen tekonurmi
46. 20.9. FC Honka - HJK 0-0 Veikkausliiga, Tapiolan urheilupuisto
47. 26.9. TiPS - PK-35 Vantaa 6-1 Kansallinen Liiga, Tikkurilan urheilupuisto
48. 27.9. FJK - TKT 1-2 Kolmonen, Lamminrannan urheilukenttä
49. 3.10. Pato - FJK 3-1 Kolmonen, Tervakosken tekonurmi
50. 3.10. VJS - TiPS 2-0 Kolmonen, Myyrmäen stadion
51. 9.10. VJS - Nopsa 8-0 Kolmonen, Myyrmäen stadion
52. 10.10. PK-35 Vantaa - KuPS 0-2 Kansallinen Liiga, Myymäen stadion
53. 11.10. Suomi - Bulgaria 2-0 Kansojen Liiga, Olympiastadion
54. 14.10. Suomi - Irlanti 1-0 Kansojen Liiga, Olympiastadion
55. 17.10. Åland United - PK-35 Vantaa 2-0 Kansojen Liiga, Wiklöf Holding Arena
56. 24.10. VJS - Peimari United 2-0 Kakkosen karsinta, Myyrmäen jalkapallostadion
57. 24.10. VJS - FC United 4-1 naisten Kakkosen nousukarsinta, Myyrmäen jalkapallostadion
« Viimeksi muokattu: 24.10.2020 klo 21:38:37 kirjoittanut Vorssander »
Edmundo

Poissa Poissa


Vastaus #12 : 16.01.2020 klo 23:48:05

11.1. Tallinna Kalev - Maardu
6.6. Honka - FC Lahti
24.6. Honka - FC Lahti
1.7. FC Lahti - HJK
18.7. HIFK - FC Lahti
22.8. Ilves - FC Lahti
31.8. FC Lahti - Inter Turku
17.9. FC Lahti - TPS
2.10. FC Lahti - MIFK
« Viimeksi muokattu: 03.10.2020 klo 09:43:24 kirjoittanut Edmundo »
B Watson

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Crystal Palace, KuPS, Flamengo


Vastaus #13 : 17.01.2020 klo 00:30:14

5.1. Palace - Derby
11.1. Palace - Arsenal
21.1. Palace - Southampton
1.2. Palace - Sheffield U
22.2. Palace - Newcastle
29.2. Brighton - Palace
7.3. Palace - Watford
« Viimeksi muokattu: 08.03.2020 klo 01:21:01 kirjoittanut B Watson »
Karponvahti

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: 13, KarPo, PeKa, Naiset, SW6 ja 14.3.1978-2.3.2012


Vastaus #14 : 17.01.2020 klo 08:41:13

1. 18.1.2020 klo.13:00 Naiset FC KTP - FC Espoo 3-1 (2-0) harkkapeli. Arto Tolsa Areena | Kahvi 2€

2. 18.1.2020 klo.16:30 P17 FC KTP - FC Loviisa 6-1 (5-1) harkkapeli. Ruonalan halli

3. 25.1.2020 klo.21:00 HaPK - Purha 0-2 (0-0) harkkapeli. Ruonalan halli

4. 1.2.2020 klo.13:00 Naiset FC KTP - HJK 0-9 (0-5) Suomen Cup. Arto Tolsa Areena *

5. 1.2.2020 klo.15:30 FC KTP - EIF 2-1 (0-0) Suomen Cup. Arto Tolsa Areena *

6. 8.2.2020 klo.14:00 FC KTP - Gnistan 0-0 Suomen Cup. Arto Tolsa Areena *

7. 9.2.2020 klo.14:00 KyPa - Kultsu FC 2-2 (0-0) harkkapeli. Arto Tolsa Areena

8. 15.2.2020 klo.14:00 MYPA - FC KTP 0-1 (0-1) Suomen Cup. Arto Tolsa Areena | 10€ + kahvi 2€

9. 16.2.2020 klo.15:00 KyPa - KJP Sudet 1-2 (1-1) harkkapeli. Arto Tolsa Areena

10. 22.2.2020 klo.10:00 PeKa - KJP Sudet 1-4 (1-3) harkkapeli. Arto Tolsa Areena

11. 22.2.2020 klo.14:00 FC KTP - MP 4-1 (4-0) Suomen Cup. Arto Tolsa Areena *

12. 5.6.2020 klo.15:00 FC KTP -PePo 1-0 (1-0) harkkapeli. Arto Tolsa Areena

13. 6.6.2020 klo.15:00 Naiset FC KTP - FC Kuusysi 1-2 (0-1) harkkapeli. Arto Tolsa Areena

14. 9.6.2020 klo.18:30 FC KTP - PeKa 2-0 (1-0) harkkapeli. Arto Tolsa Areena | 2×pääsylippu=40€

15. 13.6.2020 klo.16:30 Naiset FC KTP - STPS 10-0 (5-0) Naiset kolmonen. Arto Tolsa Areena | 2×makkara=4€

16. 14.6.2020 klo.15:00 PeKa - FC LaPa 1-2 (0-2) Miehet kolmonen. Arto Tolsa Areena | 3xmakkara=5€

17. 24.6.2020 klo.18:30 HaPK Edustus - PeKa 1-7 (0-4) Miehet kolmonen. Hamina UK | 4xmakkara=8€

18. 1.7.2020 klo.19:00 PeKa - Liry 5-2 (2-1) Miehet kolmonen. Arto Tolsa Areena

19. 2.7.2020 klo.19:00 FC KTP - PEPO 4-1 (1-0) Naiset kolmonen. Arto Tolsa Areena | 2×makkara=4€

20. 4.7.2020 klo.15:00 KyPa - Edustus IPS 1-4 (1-2) Miehet kolmonen. Karhulan KK | 3×makkara=6€

21. 9.7.2020 klo.19:00 KyPa - Union Plaani 2-0 (2-0) miehet kolmonen. Karhulan KK

22. 11.7.2020 klo.16:00 FC KTP - MuSa 0-0 (0-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | 2xolut + makkara=14€

23. 16.7.2020 klo.18:30 KJP Sudet - PeKa 1-3 (0-0) miehet kolmonen. Kouvola KK

24. 21.7.2020 klo.19:00 PeKa/2 - Kumu JT/edustus 1-2 (0-0) miehet vitonen. Metsola UK

25. 22.7.2020 klo.19:00 PeKa - Edustus IPS 5-2 (2-1) miehet kolmonen. Arto Tolsa Areena

26. 23.7.2020 klo.19:00 Kiri - MyMy 1-3 (1-0) miehet vitonen. Metsola UK

27. 24.7.2020 klo.19:00 FC KTP - KJP Sudet 5-0 (3-0) naiset kolmonen. Arto Tolsa Areena | 2×makkara=4€

28. 25.7.2020 klo.16:00 FC KTP - MP 2-3 (1-1) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | 2xolut + makkara=14€

29. 29.7.2020 klo.19:00 FC KTP - KAJO 9-0 (2-0) naiset kolmonen. Arto Tolsa Areena

30. 2.8.2020 klo.15:00 PeKa - STPS 3-0 (1-0) miehet kolmonen. Arto Tolsa Areena

31. 5.8.2020 klo.18:30 FC KTP - MYPA 3-2 (1-1) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | 2×olut=12€

32. 8.8.2020 klo.15:00 FC KTP - PU-62 2-0 (0-0) naiset kolmonen. Arto Tolsa Areena | 3×olut + 2×makkara=19€

33. 15.8.2020 klo.16:00 FC KTP - VPS 2-0 (2-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena * | Olut + makkara=8€

34. 19.8.2020 klo.18:00 KyPa - PeKa 1-4 (0-1) miehet kolmonen. Karhulan KK

35. 24.8.2020 klo.18:30 PoPo - KarPo 10-0 (4-0) miehet kutonen. Katajainen

36. 30.8.2020 klo.15:00 KyPa - Liry 0-0 (0-0) miehet kolmonen. Karhulan KK | Makkara 2€

37. 30.8.2020 klo.18:30 FC KTP - Jaro 1-1 (1-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | Kalja 6€

38. 31.8.2020 klo.19:00 PeKa - Edustus IPS 1-0 (1-0) miehet kolmonen. Arto Tolsa Areena

39. 7.9.2020 klo.18:30 FC KTP - SJK Akatemia 4-0 (1-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | Kalja×2=12€

40. 8.9.2020 klo.18:00 Jäntevä/Ukot - KarPo 3-0 (1-0) miehet kutonen. Metsola UK

41. 13.9.2020 klo.13:00 KarPo - KyPa/2 2-2 (1-2) miehet kutonen. Arto Tolsa Areena

42. 13.9.2020 klo.16:30 PeKa - FC LaPa 6-0 (2-0) miehet kolmonen. Arto Tolsa Areena

43. 16.9.2020 klo.18:30 FC KTP - Gnistan 4-0 (3-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | Kalja×3 + vissy + 2×makkara = 25,5€

44. 22.9.2020 klo.18:00 Jäntevä/Ukot - ViSa 4-0 (2-0) miehet kutonen. Karhulan KK TN

45. 25.9.2020 klo.18:30 FC KTP - EIF 3-2 (3-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | Kakkuarpa 2€ ja olut 6€.

46. 26.9.2020 klo.18:30 FC KTP - LaPa-95 3-2 (3-1) naiset kolmonen. Arto Tolsa Areena | 3×makkara=6€

47. 27.9.2020 klo.13:00 FC KTP - Gnistan 6-3 (3-0) pojat-17. Arto Tolsa Areena

48. 4.10.2020 klo.16:00 FC KTP - AC Oulu 1-2 (1-0) miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena* | kalja+sotti=12,5€

49. 15.10.2020 klo.18:30 FC KTP - KPV 0-0 miehet ykkönen. Arto Tolsa Areena (VIP) | Kalja+makkara=8€

50. 24.10.2020 klo.15:00 PeKa - FC Futura 3-1 (2-0) miehet nousukarsinta kakkoseen. Arto Tolsa Areena

*=KTP:n kausikortti 34,5€

2019 38 ottelua
2018 11 ottelua
« Viimeksi muokattu: 24.10.2020 klo 16:52:57 kirjoittanut Karponvahti »
Evian

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Mustat Kuhnurit, Läpärit


Vastaus #15 : 17.01.2020 klo 13:45:48

1. HO: FC Lahti - MP 0-2 11.1.2020 Mukkula
2. HO: FC Lahti B - FC Espoo B 1-0 11.1.2020 Mukkula
3. HO: FC Lahti A - RiPS 3-0 11.1.2020 Mukkula
4. HO: FC Lahti - FC Honka 2-1 17.1.2020 Mukkula
5. HO: Nopsa - Naseva 7-0 18.1.2020 Mukkula
6. HO: FC Lahti A - Union Plaani 2-0 18.1.2020 Mukkula
7. SC: FC Lahti - Ilves 1-2 25.1.2020 Mukkula
8. HO: FC Lahti B - FC POHU B 3-2 25.1.2020 Mukkula
9. HO: Lahden Reipas - Sudet 3-0 1.2.2020 Mukkula
10. ASMk: FC Lahti A - KäPa A 1-3 1.2.2020 Mukkula
11. SC: FC Lahti - RoPS 2-1 15.2.2020 Mukkula
12. ASMk: FC Lahti A - Atlantis FC 1-6 15.2.2020 Mukkula
13. SC: FC Lahti - FC Haka 0-1 22.2.2020 Mukkula
14. HO: Lahden Reipas - PEPO 0-1 22.2.2020 Mukkula
15. HO: FC Kuusysi - Nopsa 3-1 23.2.2020 Mukkula
16. HO: Lahden Reipas - Kultsu FC 5-2 29.2.2020 Mukkula
17. ASMk: FC Lahti A - MP A 2-2 29.2.2020 Mukkula
18. PL: FCI Levadia - FC Kuressaare 1-0 7.3.2020 Sportland Arena
19. HO: FC Honka - FC Lahti 2-1 6.6.2020 Tapiolan Urheilupuisto
20. HO: FC Kuusysi - Lahden Reipas 1-5 9.6.2020 Kisapuisto
21. HO: FC Lahti - IF Gnistan 3-3 13.6.2020 Kisapuisto
22. MK: Lahden Reipas - PK-35 2-1 13.6.2020 Kisapuisto
23. SC: PeKa - FC Lahti 0-8 17.6.2020 Arto Tolsa Areena
24. MK: Lahden Reipas - EPS 0-1 27.6.2020 Kisapuisto
25. ASMk: FC Lahti A - Gnistan A 2-1 28.6.2020 Kisapuisto
26. VL: FC Lahti - HJK 0-4 1.7.2020 Lahden stadion
27. VL: FC Lahti - SJK 0-0 8.7.2020 Lahden stadion
28. Kol: FC Kuusysi - Valtti 1-2 10.7.2020 Kisapuisto
29. Kol: FC Kuusysi - FC Futura 1-3 17.7.2020 Kisapuisto
30. VL: HIFK - FC Lahti 0-3 18.7.2020 Bolt Arena
31. B1: FC Lahti B - TiPS B 6-0 19.7.2020 Kisapuisto
32. MK: Lahden Reipas - MiPK 1-2 19.7.2020 Kisapuisto
33. VL: TPS - FC Lahti 1-3 25.7.2020 Veritas stadion
34. Kol: FC Kuusysi - TiPS 0-3 29.7.2020 Kisapuisto
35. MK: Lahden Reipas - PEPO 4-1 1.8.2020 Kisapuisto
36. VL: FC Lahti - FC Honka 0-0 3.8.2020 Lahden stadion
37. VL: HJK - FC Lahti 1-1 6.8.2020 Bolt Arena
38. Kol: Nopsa - JäPS/47 2-2 8.8.2020 Nastolan urheilukeskus
39. B1: FC Lahti B - Gnistan B 9-1 9.8.2020 Pajulahti
40. VL: FC Lahti - Ilves 3-2 9.8.2020 Lahden stadion
41. VL: FC Lahti - RoPS 3-0 14.8.2020 Lahden stadion
42. B1: FC Kuusysi B - FC Lahti B 2-2 16.8.2020 Kisapuisto
43. VL: Ilves - FC Lahti 3-1 22.8.2020 Ratinan stadion
44. VL: FC Haka - FC Lahti 2-2 26.8.2020 Tehtaan kenttä
45. A1: FC Lahti A - Komeetat A 7-0 29.8.2020 Kisapuisto
46. MK: Lahden Reipas - MiPK 2-2 29.8.2020 Kisapuisto
47. VL: FC Lahti - FC Inter 2-2 31.8.2020 Lahden stadion
48. Kol: FC Kuusysi - NJS/2 4-3 11.9.2020 Kisapuisto
49. VL: FC Lahti - KuPS 1-2 14.9.2020 Lahden stadion
50. Vit: Kotkan Jäntevä - Järvelän Jäppärä 2-2 16.9.2020 Kotkan urheiluhalli
51. VL: FC Lahti - TPS 1-1 17.9.2020 Lahden stadion
52. B1: FC Lahti B - KJP/YJ B 2-1 19.9.2020 Kisapuisto
53. MK: Lahden Reipas - Kultsu FC 7-1 20.9.2020 Kisapuisto
54. Kol: FC Kuusysi - PKKU/2 1-3 25.9.2020 Kisapuisto
55. Vit: Järvelän Jäppärä - Kotkan Kiri 3-0 26.9.2020 Järvelän urheilukenttä
56. VL: FC Lahti - IFK Mariehamn 3-1 2.10.2020 Lahden stadion
57. MK: Lahden Reipas - NJS 4-1 4.10.2020 Kisapuisto
58. Vit: Järvelän Jäppärä - Myrskylän Myrsky 1-2 10.10.2020 Järvelän urheilukenttä
59. VL: FC Lahti - FC Haka 0-0 19.10.2020 Lahden stadion
60. VL: FC Honka - FC Lahti 2-1 22.10.2020 Tapiolan Urheilupuisto
61. MK: Lahden Reipas - FC Kiffen 1-2 24.10.2020 Kisapuisto

Viime kaudella tuli tasan 80 nähtyä, jos tällä kaudella tulis jokunen lisää, tai sitte ei.
« Viimeksi muokattu: 25.10.2020 klo 14:59:41 kirjoittanut Evian »
lentävä emiraatti

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Football Club International Turku


Vastaus #16 : 17.01.2020 klo 15:10:45

1. 18/01 KaaPo - FC Jazz (Kakkosen Cup)
2. 25/01 FC Inter - IFK Mariehamn (Suomen Cup)
3. 08/02 HJK - FC Inter (Suomen Cup)
4. 23/02 KaaPo - Honka Akatemia (Kakkosen Cup)
5. 29/02 FC Inter - TPS (Suomen Cup)
6. 01/03 KaaPo - HJS/Akatemia (Kakkosen Cup)
-  -  - CORONATION BREAK -  -  -
7. 11/06 FC Inter - MuSa (Harjoitusottelu)
8. 13/06 KaaPo - FC Jazz (Kakkonen)
9. 17/06 KaaPo - KuPS (Suomen Cup)
10. 24/06 FC Inter - KuPS (Suomen Cup)

11. 28/06 FC Inter - FC Lahti (Suomen Cup)
12. 02/07 FC Inter - RoPS (Veikkausliiga)
13. 03/07 FC Inter/2 - TPS u23 (Kolmonen)
14. 10/07 KaaPo - Atlantis (Kakkonen)
15. 11/07 FC Inter - Ilves (Veikkausliiga)
16. 16/07 PaiHa - Wilpas (Kolmonen)
17. 17/07 FC Inter - HJK (Veikkausliiga)
18. 23/07 PaiHa - FC Inter/2 (Kolmonen)
19. 26/07 FC Haka - FC Inter (Veikkausliiga)
20. 01/08 KaaPo - PIF (Kakkonen)

21. 01/08 FC Inter - IFK Mariehamn (Veikkausliiga)
22. 06/08 PaiHa - MaPS (Kolmonen)
23. 09/08 FC Inter - FC Haka (Veikkausliiga)
24. 14/08 FC Inter - HIFK (Veikkausliiga)
25. 20/08 PaiHa - EuPa (Kolmonen)
26. 22/08 TPS - FC Inter (Veikkausliiga)
27. 03/09 PaiHa - ÅIFK (Kolmonen)
28. 10/09 TPS u23 - PaiHa (Kolmonen)
29. 15/09 FC Inter/2 - Peimari United (Kolmonen)
30. 19/09 FC Inter/2 - FC Åland (Kolmonen)

31. 19/09 FC Inter - SJK (Veikkausliiga)
32. 23/09 FC Inter - FC Honka (Veikkausliiga)
33. 24/09 PaiHa - VG-62 (Kolmonen)
34. 28/09 FC Inter - FC Lahti (Veikkausliiga)
35. 03/10 FC Inter - HJK (Suomen Cup)
36. 03/10 FC Inter/2 - SC Wolves (Kolmonen)
37. 10/10 KaaPo - GrIFK (Kakkonen)
38. 11/10 Suomi - Bulgaria (UEFA Nations League)
39. 14/10 Suomi - Irlanti (UEFA Nations League)
40. 15/10 FC Inter - KuPS (Veikkausliiga)

41. 22/10 FC Inter - TPS (Veikkausliiga)

» 2019 - 55
» 2018 - 49
» 2017 - 47
» 2016 - 56
» 2015 - 43
» 2014 - 32
» 2013 - 33
» 2012 - 22
» 2011 - 12
» 2010 - 13
« Viimeksi muokattu: 23.10.2020 klo 08:59:07 kirjoittanut lentävä emiraatti »
drakon

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: TSV+RJC+KVM


Vastaus #17 : 17.01.2020 klo 15:25:33

Veikkausliiga (13)
08.07.2020 HJK - Haka 3-1 (1-0) @ Töölön jalkapallostadion, Helsinki-Töölö | 23e
12.07.2020 Honka - KuPS 1-1 (0-1) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
22.07.2020 Honka - Inter 1-1 (0-0) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
25.07.2020 TPS - Lahti 1-3 (0-1) @ Veritas Stadion, Turku-Kupittaa | 21e
26.07.2020 Honka - RoPS 1-0 (1-0) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
10.08.2020 Honka - SJK 0-0 @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
30.08.2020 HJK - IFK Mariehamn 6-1 (4-1) @ Töölön jalkapallostadion, Helsinki-Töölö | 22e
09.09.2020 Honka - Ilves 3-2 (1-1) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
10.09.2020 HIFK - HJK 4-3 (3-1) @ Töölön jalkapallostadion, Helsinki-Töölö | 28e
20.09.2020 Honka - HJK 0-0 @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
27.09.2020 Honka - Haka 1-2 (1-1) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
15.10.2020 Honka - IFK Mariehamn 1-0 (1-0) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk
18.10.2020 HJK - HJK 3-0 (0-0) @ Töölön jalkapallostadion, Helsinki-Töölö | 16e

Ykkönen (2)
19.07.2020 Gnistan - KTP 0-3 (0-0) @ Mustapekka Areena, Helsinki-Oulunkylä | 10e tukilippu
16.08.2020 Gnistan - MYPA 3-2 (2-1) @ Mustapekka Areena, Helsinki-Oulunkylä | 10e tukilippu

Kakkonen (10)
28.06.2020 PIF - GrIFK 4-0 (3-0) @ Pajbackan nurmi, Pargas | 6e
04.07.2020 PK-35 - NJS 4-0 (1-0) @ Pihlajamäki TN, Helsinki-Pihlajamäki | 20e kk
05.07.2020 GrIFK - FC Espoo 2-1 (1-0) @ Keskusurheilukenttä, Kauniainen | 10 e
14.07.2020 Kiffen - Viikingit 3-0 (0-0) @ Töölön pallokenttä, Helsinki-Töölö | 8e
25.08.2020 Kiffen - Viikingit 4-1 (4-0) @ Olympiastadion, Helsinki-Töölö | 15e
11.09.2020 PK-35 - PKKU 1-0 (0-0) @ Pihlajamäki TN, Helsinki-Pihlajamäki | kk
13.09.2020 Honka Akatemia - Kiffen 0-1 (0-1) @ Tapiolan urheilupuisto 1 TN, Espoo-Tapiola | kk
19.09.2020 PK-35 - JäPS 3-1 (2-0) @ Pihlajamäki TN, Helsinki-Pihlajamäki | kk
20.09.2020 Viikingit - Honka Akatemia 0-4 (0-2) Heteniityn urheilukenttä, Helsinki-Vuosaari | 5e
17.10.2020 GrIFK - Jazz 5-1 (2-0) @ Keskusurheilukenttä, Kauniainen

Kolmonen (27)
13.06.2020 Sporting Kristina - KPV Akatemia 1-3 (1-3) @ Lappfjärd Sportplan, Kristinestad | 7e
14.06.2020 Närpes Kraft - FC Sääripotku 5-2 (2-1) @ Mosedal, Närpes | 7e
18.06.2020 Korsnäs FF - Nykarleby IK 2-1 (1-0) @ Centralidrottsplan, Korsnäs | 7e
26.06.2020 PuiU - VJS 2-2 (1-1) @ Koudan nurmi, Helsinki-Puistola
03.07.2020 KäPa - Tikka 3-0 (1-0) @ Kumpula Campus 1 TN, Helsinki-Kumpulanlaakso
04.07.2020 VJS - JäPS/47 2-1 (1-1) Myyrmäen Jalkapallostadion, Vantaa-Myyrmäki | 5e
10.07.2020 PKKU/2 - Atletico Malmi 3-3 (1-0) @ Urheilupuiston stadion, Tuusula-Hyrylä
15.07.2020 BK-46 - HPS 2-2 (2-0) @ Karis Centralidrottsplan, Raseborg-Karis | 8e
17.07.2020 NoPS - TKT 2-0 (0-0) @ Tapio Rautavaaran kenttä, Nokia
18.07.2020 Union Plaani - SavU 0-3 (0-1) @ Heinolan urheilupuisto nurmi, Heinola
23.07.2020 VJS - JoKi 5-0 (1-0) Myyrmäen Jalkapallostadion, Vantaa-Myyrmäki | 5e
06.08.2020 VJS - Kuusysi 7-1 (3-1) Myyrmäen Jalkapallostadion, Vantaa-Myyrmäki | 5e
13.08.2020 Töölön Taisto - HPS 0-4 (0-1) @ Pallokenttä 6 TN, Helsinki-Töölö
14.08.2020 Masku - VG-62 1-3 (1-1) @ Taponketo nurmi, Masku
15.08.2020 KyPa - Ri-Pa 2-5 (2-1) @ Karhulan keskuskenttä, Kotka-Karhula
19.08.2020 Loiske - Ilves-Kissat 0-3 (0-1) @ Hakkarin urheilukenttä, Lempäälä-Hakkari
20.08.2020 Norrvalla FF - VPS Akatemia 3-2 (2-2) @ Centralidrottsplan, Vörå | 5e
21.08.2020 Kaskö IK - Korsnäs FF 2-2 (2-1) @ Kvarnvikens plan, Kaskö | 7e
22.08.2020 Sporting Kristina - Närpes Kraft 1-1 (1-0) @ Kristina Plan, Kristinestad | 8e
28.08.2020 JanPa - Tampere United 0-3 (0-1) @ Turengin tekonurmi, Janakkala-Turenki
29.08.2020 Atletico Malmi - VJS 2-2 (2-1) @ Pukinmäen liikuntapuisto, Helsinki-Pukinmäki
17.09.2020 VJS - Futura 1-1 (1-0) Myyrmäen Jalkapallostadion, Vantaa-Myyrmäki | 5e
18.09.2020 Sexypöxyt - Töölön Taisto 0-2 (0-0) @ Laaksolahden urheilupuisto, Espoo-Laaksolahti
22.09.2020 Futura - TiPS 1-1 (0-0) @ Pallokenttä, Porvoo | 5e
25.09.2020 HPS - Toukolan Teräs 0-2 (0-0) @ HPS Areena, Helsinki-Pakila
26.09.2020 EsPa - Finnkurd 2-3 (1-1) @ Matinkylä TN1, Espoo-Matinkylä
24.10.2020 VJS - Peimari Utd 2-0 (0-0) Myyrmäen Jalkapallostadion, Vantaa-Myyrmäki | 3e (nousukarsinta)

Nelonen (6)
15.06.2020 Kauhavan Kanuunat- FC Kuffen 3-0 (1-0) @ Keskuskenttä, Kauhava
16.06.2020 Lapuan Virkiä - Lapuan Ponnistus 5-0 (3-0) @ Keskuskenttä, Lapua | 4e
17.06.2020 FC Korsholm - Iskmo-Jungsund BK 1-2 (0-1) @ Centralidrottsplan, Korsholm-Smedsby
27.06.2020 Toijalan Pallo -49 - Pirkkalan Jalkapalloklubi 2-5 (2-1) @ Toijalan keskuskenttä, Akaa-Toijala
12.08.2020 LoPa - HIK 1-2 (1-0) @ Harjun kenttä, Lohja-Lohjanharju
02.09.2020 LePa - PEF 6-1 (4-0) @ Leppävaaran urheilupuisto TN2, Espoo-Leppävaara

Vitonen (4)
22.06.2020 Pohjois-Espoon Ponsi - Töölön Vesa/Töölö 1-3 (0-1) @ Metsämaa TN, Espoo-Örkkiniitty
05.08 2020 PETO - VJS/2 1-3 (1-2) @ Latokartano TN, Helsinki-Latokartano
15.09.2020 FC Germania - Käpylä Maanantai 3-0 (1-0) @ Jätkäsaari TN, Helsinki-Jätkäsaari
16.09.2020 Jari Tolsa FC - Atleettiklubi 3-8 (0-2) @ Vanttila TN, Espoo-Vanttila

Kutonen (2)
23.06.2020 Keimolan Kaiku - EsPa/United 0-1 (0-0) @ Kenraalinpuisto TN, Vantaa-Kannisto
07.09.2020 Kasiysi/Rovers - AC Rastaala 1-1 (1-0) @ Karakallio TN, Espoo-Karakallio

Suomen Cup (4)
01.02.2020 Gnistan - MP 1-2 (0-2) @ Talin halli, Helsinki-Tali | 8e
22.02.2020 Gnistan - MYPA 2-5 (1-3) @ Talin halli, Helsinki-Tali | 8e
27.02.2020 Honka - HJK 1-1 (0-0) @ Esport Arena, Espoo-Tapiola | 100e kk
24.06.2020 Honka - Lahti 0-1 (0-1) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola | kk

Kansallinen Liiga (2)
26.08.2020 Honka - TiPS 2-2 (1-1) @ Tapiolan urheilupuisto, Espoo-Tapiola
05.09.2020 JyPK - TPS 2-1 (1-0) @ Harjun Stadion, Jyväskylä | 10e

Naisten Suomen Cup (1)
18.01.2020 HJK - TiPS 1-3 (0-1) @ Talin halli, Helsinki-Tali

Maaottelut (1)
14.10.2020 Suomi - Irlanti 1-0 (0-0) @ Olympiastadion, Helsinki-Töölö | 17,5e

GER1 Bundesliga (2)
08.02.2020 Bremen - Union Berlin 0-2 (0-0) @ Weserstadion, Bremen | 40e
01.03.2020 Union Berlin - Wolfsburg 2-2 (1-0) @ Alte Försterei, Berlin-Köpenick | 16+60e

GER U19 Bundesliga (1)
29.02.2020 Hertha Berlin U19 - Magdeburg U19 4-0 (2-0) @ Amateurstadion auf dem Wurfplatz nebenplatz, Berlin-Olympiapark

GER6 Landesliga Nord Brandenburg (1)
29.02.2020 Fortuna Babelsberg - SV Babelsberg II 2-2 (0-1) @ Sportplatz am Stern, Potsdam-Babelsberg | 4e

NED2 Eerste Divisie (1)
07.02.2020 Roda Kerkrade - Den Bosch 1-5 (1-3) @ Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade-West | 20e

USA1 MLS (1)
09.03.2020 Los Angeles FC - Philadelphia Union 3-3 (1-1) @ Banc of California Stadium, L.A. | $82

EST1 Premiumliiga (2)
08.08.2020 Viljandi Tulevik - Tallinna Legion 0-2 (0-2) @ Linnastaadion, Viljandi | 4e
09.08.2020 Tartu Tammeka - FCI Levadia 1-1 (0-1) @ Tamme Staadion, Tartu | 5e

EST2 Esiliiga (1)
07.08.2020 Pärnu JK - Tartu Tammeka U21 3-2 (1-0) @ Rannastaadion, Pärnu | 3e

Yhteensä: 81 ottelua, 57 eri kentällä (30 uutta), 5 maassa.

Pääsyliput yhteensä: 643,5 e

Arkisto: 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008
« Viimeksi muokattu: 24.10.2020 klo 17:44:32 kirjoittanut drakon »
Craptree

Poissa Poissa


Vastaus #18 : 18.01.2020 klo 09:45:48

2019: 32 ottelua
2018: 52 ottelua
2017: 57 ottelua
2016: 60 ottelua
2015: 71 ottelua
2014: 49 ottelua

1.   12.1 PK-35 Vantaa - TPS (Harjoitusottelu) @ Myyrmäki-halli, Vantaa (1-0)
2.   18.1 JyPK - Ilves (Naisten Suomen Cup) @ Vehkahalli, Jyväskylä (3-3)
3.   25.1 NJS - HJK Klubi 04 (Kakkosen Cup) @ Klaukkalan tekonurmi, Nurmijärvi (1-0)

4.   1.2   PK-35 Vantaa - JyPK (Naisten Suomen Cup) @ Myyrmäki-halli, Vantaa (1-0)

5.   13.6 FC Vaajakoski - Rovaniemi Football Academy (Kakkonen, Lohko C) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (0-2)
6.   17.6 NJS - MiPK (Kakkonen, Lohko A) @ Klaukkalan Urheilukenttä, Nurmijärvi (1-3)
7.   26.6 FC Pohjois-Haagan Urheilijat - Nummelan Palloseura (Kolmonen, Etelä, Lohko 1) @ POHU Areena, Helsinki (2-2)
8.   27.6 JyPK - Åland United (Kansallinen Liiga) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-6)

9.   2.7   JJK - FC Vaajakoski (Kakkonen, Lohko C) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-1)
10. 4.7   PK-35 - NJS (Kakkonen, Lohko A) @ MagneCit Areena, Helsinki (4-0)
11. 10.7 FC Pohjois-Haagan Urheilijat - Herttoniemen Toverit (Kolmonen, Etelä, Lohko 1) @ POHU Areena, Helsinki (0-3)
12. 11.7 JJK - FC Kiisto (Kakonen, Lohko C) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-0)
13. 20.7 Kullervo - Helsingin Pumppu/Pala (Seiska, Etelä, Lohko 1) @ Pitäjänmäen Urheilukenttä, Helsinki (3-1)
14. 25.7 JJK - JIPPO (Kakkonen, Lohko C) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (1-1)

15. 2.8   FC Espoo - HJK Klubi 04 (Kakkonen, Lohko B) @ Leppävaaran Stadion, Espoo (1-3)
16. 4.8   FC Vaajakoski - JJK (Kakkonen, Lohko C) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (3-2)
17. 8.8   JyPK - HJK (Kansallinen Liiga) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-0)
18. 22.8 JyPK - PK-35 Vantaa (Kansallinen Liiga) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (4-4)

19. 5.9   JyPK - TPS (Kansallinen Liiga) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (2-1)
20. 12.9 FC Vaajakoski - KuFu-98 (Kakkonen, Lohko C) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (2-2)
21. 26.9 FC Vaajakoski - JIPPO (Kakkonen, Lohko C) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (0-1)
22. 27.9 JyPK - FC Honka (Kansallinen Liiga) @ Harjun Stadion, Jyväskylä (3-4)

23. 4.10 FC Vaajakoski - OLS (Kakkonen, Lohko C) @ Vaajakosken Liikuntapuisto, Jyväskylä (1-0)

Kilpailut: 9, Joukkueet: 24, Stadionit: 10, Maat: 1, Kaupungit: 5
Maalit: 80, Maali ka: 3,48
« Viimeksi muokattu: 04.10.2020 klo 18:46:15 kirjoittanut Craptree »
MiestenK

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Espoolaisseurat ja suomalaiset ulkomailla


Vastaus #19 : 18.01.2020 klo 13:04:34

Kansojen liiga
11.10. Suomi - Bulgaria 2-0
14.10. Suomi - Irlanti 1-0

Naisten EM-karsinnat
27.10. Suomi - Skotlanti

Serie A
16.2. Udinese - Hellas Verona 0-0

Serie B
8.2. Venezia FC - Frosinone 0-1

Serbian SuperLiga
1.3. Crvena Zvezda - Partizan Belgrade 0-0

Prva liga
22.2. NK Maribor - Olimpija Ljubljana 1-1
23.2. NK Bravo - NK Tabor Sežana 2-1
25.2. Olimpija Ljubljana - NK Triglav Kranj 0-2
8.3. Olimpija Ljubljana - NS Mura 1-0
7.6. NK Bravo - NK Triglav Kranj 1-0

Veikkausliiga
8.7. HJK - FC Haka 3-1
12.7. FC Honka - KuPS 1-1
18.7. FC Honka - TPS 3-1
22.7. FC Honka - FC Inter 1-1
25.7. HJK - Ilves 2-0

1.8. HJK - KuPS 2-2
10.8. FC Honka - SJK 0-0
15.8. HJK - FC Honka 1-1
30.8. HJK - IFK Mariehamn 6-1
9.9. FC Honka - Ilves 3-2

20.9. FC Honka - HJK 0-0
27.9. FC Honka - FC Haka 0-1
28.9. HJK - RoPS 4-0
15.10. FC Honka - IFK Mariehamn 1-0
22.10. FC Honka - FC Lahti 2-1

Ykkönen
21.9. IF Gnistan - MuSa 3-1

Kakkonen
5.7. GrIFK - FC Espoo 2-1
14.7. Kiffen - FC Viikingit 3-0
18.7. FC Espoo - HJS 2-1
2.8. FC Espoo - Klubi 04 1-3
2.8. GrIFK - Atlantis FC 5-1

15.8. FC Espoo - GrIFK 2-2
25.8. Kiffen - FC Viikingit 4-1
12.9. EPS - FC Viikingit 4-1
13.9. Klubi 04 - FC Espoo 2-0
26.9. FC Espoo - KaaPo 3-3

17.10. Klubi 04 - FC Espoo 3-2

Kolmonen
2.7. FC Espoo/2 - FINNKURD 1-1
10.7. SexyPöxyt - FC Espoo/2 2-0
20.8. FC Espoo/2 - HerTo 2-0
3.9. FC Espoo/2 - NuPS 0-4
5.9. Espoon Tikka - BK-46 2-0

24.9. FC Espoo/2 - EIF Akademi 0-1

Kansallinen Liiga
19.8. PK-35 Helsinki - HJK 0-2

Suomen Cup
25.1. HJK - TPS 3-0
26.1. FC Honka - HIFK 1-1
24.6. FC Honka - FC Lahti 0-1
3.10. FC Inter - HJK 0-2

Harjoitusottelut
18.1. HJK - RFS 2-1

Yhteensä: 50
Edellisvuodet
2015: 50 ottelua (lukuun ottamatta junnupelejä, joita kertyi noin kymmenkunta)
2016: 56 ottelua
2017: 50 ottelua
2018: 69 ottelua
2019: 80 ottelua

2015-2020: 355 ottelua
« Viimeksi muokattu: 28.10.2020 klo 09:15:31 kirjoittanut MiestenK »
Epeli

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Lupi


Vastaus #20 : 18.01.2020 klo 15:33:06

Tästä se lähtee. Jos näkisin kaikki Klubin edarin kilpailulliset pelit tai edes kaikki Veikkausliigapelit, olisi vuosi onnistunut. €pelien puuttuminen mahdollistaa tavoitteen.

Talvi

1. 18.1. Lupi - RFS (ho) 2-1, Vitonen
2. 18.1. HJK - TiPS (N-SC) 1-3, Tali
3. 19.1. Klubi 04 - Viikingit (SC) 4-0, Tali
4. 25.1. Lupi - TPS (SC) 3-0, Vitonen
5. 25.1. HJK - EBK (T18-SMQ) 7-0, Tali
6. 25.1. HJK - Icehearts B (ho) 3-0, Pallomylly

7. 1.2. Jullit - Lupi (SC) 1-2, Tali
8. 1.2. HJK - PK-35 (P20-SMQ) 3-2, Tali
9. 8.2. Lupi - Inter (SC) 1-0, Tali
10. 8.2. PK-35 - HJK (P17-SMQ) 0-6, Tali
11. 8.2. KäPa - HJK (P20-SMQ) 5-0, Tali
12. 9.2. Honka Akatemia - Klubi 04 (SC) 1-1, Matinkylä
13. 15.2. Lupi - Milf (SC) 3-1, Tali
14. 22.2. PKKU - HJK (P17-SMQ) 0-3, Jpään monitoimihalli
15. 27.2. Honak - Lupi (SC) 1-1, Esport Arena

Kevät

16. 7.3. HJK - Honka (T18-SMQ) 6-0, Tali
17. 7.3. Klubi 04 - FC Espoo (ho) 0-1, Boltsa
18. 8.3. Atlantis - HJK (P20-SMQ) 1-3, Tali

...

Kesä

19. 13.6. HJK - PKKU (T18-SMQ) 5-0, Tali 1N
20. 13.6. HJK - PK-35 (KL) 1-1, Boltsa
21. 13.6. HJK - Honka (P17-SMQ) 3-1, Sahara
22. 22.6. MP - HJK (P20-SMQ) 3-1, Rantakylä
23. 27.6. HJK - KuPS (KL) 4-2, Boltsa
24. 28.6. HJK - VJS (P20-SMQ) 2-5, Tali 1N

25. 1.7. Lahi - Lupi (VL) 0-4, Hiihtostadion
26. 5.7. HJK - KPV (T18-SM) 5-0, Sahara
27. 8.7. Lupi - Haka (VL) 3-1, Boltsa
28. 11.7. HJK - TPS (KL) 3-1, Boltsa
29. 17.7. Inter - Lupi (VL) 1-0, Veritas
30. 19.7. Klubi 04 - Jazz (2D) 2-0, Boltsa
31. 22.7. TPS - Lupi (VL), Veritas
32. 25.7. Lupi - Ilves (VL) 2-0, Boltsa
33. 26.7. HJK - Honka (KL) 1-0, Boltsa
34. 29.7. Klubi 04 - KaaPo (2D) 4-2, Boltsa

35. 1.8. HJK - SJK (P17-SM) 0-1, Boltsa
36. 1.8. Lupi - KuPS (VL) 2-2, Boltsa
37. 2.8. FC Espoo - Klubi 04 (2D) 1-3, Leppävaara
38. 5.8. HJK - JyPK/TB (T18-SM) 1-2, Tali N1
39. 6.8. Lupi - Lahi (VL) 1-1, Boltsa
40. 7.8. Klubi 04 - GrIFK (2D) 3-0, Boltsa
41. 8.8. JyPK - HJK (KL) 2-0, Harju
42. 9.8. KuFu - FCV (2D) 2-2, Mölymäki
43. 9.8. KuPS - HJK (VL) 0-3, Mölymäki
44. 14.8. HJK - TiPS (KL) 0-0, Boltsa
45. 15.8. HJK - RoPS (P17-SM) 1-2, Boltsa
46. 15.8. Lupi - Honak (VL) 1-1, Boltsa
47. 16.8. HJK - KäPa (P20-SM) 2-2, Pukinmäki
48. 18.8. Haka - Lupi (VL) 1-4, Tehtaan kenttä
49. 19.8. PK-35 - HJK (KL) 0-2, Olympiastadion
50. 21.8. AC Oulu - EIF (1D) 1-1, Raatti
51. 22.8. RoPS - Lupi (VL) 0-1, Keskuskenttä
52. 25.8. HJK - Ilves (KL) 1-0, Boltsa
53. 26.8. Lupi - SJK (VL) 2-0, Boltsa
54. 30.8. Lupi - Milf (VL) 6-1, Boltsa

Syksy

55. 6.9. Atlantis - HJK (P20-SM) 2-3, Pukinmäki
56. 6.9. HJK - PK-35 V (KL) 4-2, Boltsa
57. 10.9. Jullit - Lupi (VL) 4-3, Boltsa
58. 12.9. HJK - ÅU (KL) 1-0, Boltsa
59. 13.9. Ilves - Lupi (VL) 1-2, Ratina
60. 20.9.  Honak - Lupi (VL) 0-0, TUP
61. 20.9. Klubi 04 - Atlantis (2D) 3-2, Boltsa
62. 24.9. Lupi - TPS (VL) 2-2, Boltsa
63. 26.9. TPS - HJK (KL) 0-2, Yläkenttä
64. 27.9. Klubi 04 - HJS akatemia (2D) 7-0, Boltsa
65. 28.9. Lupi - RoPS (VL) 4-0, Boltsa

66. 3.10. Inter - Lupi (SC) 0-2, Veritas
67. 4.10. PIF - Klubi 04 (2D) 0-1, Pajbacka
68. 10.10. Honka - HJK (P20-SM) 1-3, Tapiola TN1
69. 10.10. HJK - PKKU (P17-SM) 8-0, Boltsa
70. 15.10. SJK - Lupi (VL) 1-2, OmaSP
71. 16.10. Honka - HJK (KL) 2-0, TUP
72. 17.10. Klubi 04 - FC Espoo (2D) 3-2, Boltsa
73. 18.10. Lupi - Jullit (VL) 3-0, Boltsa
74. 24.10. Klubi 04 - Pallo-Iirot (2D) 2-1, Boltsa
75. 30.10. TiPS - HJK (KL) 3-0, Myyrmäki

Yhteenveto

Edustus 27
Naiset, 04, junnut 15/14/17
Turismi 2

Yhteensä 75

2019 82 peliä, 10636 km
2018 103 peliä, 11648 km

-pääsylippuihin mennyt 463,- sisältäen kausarit

-kotimaan kilometrejä stadin ulkopuolelle 6305, laskettu kuukkelikartalla pelipaikalle - ja takaisin

-uusia stadionbongauksia (tai "stadion") 6
« Viimeksi muokattu: eilen kello 22:02:59 kirjoittanut Epeli »
juhinho

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Toni Doblas


Vastaus #21 : 18.01.2020 klo 15:40:57

Maaottelut
31. Suomi-Bulgaria 11.10.
32. Suomi-Irlanti 14.10.

Veikkausliiga
13. HJK-FC Haka 8.7.
18. HJK-KuPS 1.8.
19. HJK-FC Lahti 6.8.
22. HJK-Honka 15.8.
24. HJK-SJK 26.8.
25. HJK-IFK Mariehamn 30.8.
26. HIFK-HJK 10.9.
27. HJK-TPS 24.9.
29. HJK-RoPS 28.9.
33. HJK-HIFK 18.10.

Kansallinen Liiga
11. HJK-KuPS 27.6.
23. PK-35-HJK 19.8.

Suomen Cup
2. HJK-TPS 25.1. (Lohko A)
3. Gnistan-MP 1.2. (Lohko C)
4. HJK-FC Inter 8.2. (Lohko A)
5. TPS-Honka 15.2. (Lohko A)
8. KaaPo-KuPS 17.6. (Puolivälierä)

Ykkönen
16. Gnistan-KTP 19.7.

Naisten Ykkönen
30. HPS-IK Myran 10.10.

Kakkonen
15. GrIFK-Klubi 04 12.7.
20. EPS-Honka Akatemia 8.8.
28. Klubi 04-HJS Akatemia 27.9.
34. Klubi 04-P-Iirot 24.10.

Kolmonen
12. ToTe-CLE 5.7.
14. TuPS-Nopsa 9.7.
21. POHU-SexyPöxyt 14.8.

Nelonen
9. PiPS-P-Iirot/2 17.6.

Harjoitusottelut
1. HJK-RFS 18.1.
7. Honka-FC Lahti 6.6.

Juniorit

P17 SM-karsinta
6. HJK-FC Espoo 29.2.

P15 Liiga Etelä
10. HJK-FC Espoo 24.6.

P17 SM
17. HJK-SJK 1.8.


2019: 39
2018: 40
2017: 37
2016: 38
2015: 34
2014: 21
2013: 22
2012: 13
2011: 21
2010: 22
2009: 41
2008: 13
2007: 20

Ulkomailla nähdyt ottelut
Stadion-bongaukset
Ulkomaan stadion-bongaukset kuvina
« Viimeksi muokattu: 24.10.2020 klo 14:52:37 kirjoittanut juhinho »
Käre #13

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Pitkät bussimatkat


Vastaus #22 : 18.01.2020 klo 15:48:02

1. 18.01 HJK-RFS 2-1 Telia 5g areena Harjoitusottelu
2. 25.01 HJK-TPS 3-0 Telia 5g areena Suomen cup
3. 01.02 Hifk-HJK 1-2 Talin halli Suomen Cup
4. 15.02 HJK-IFK Mariehamn 3-1 Talin Halli Suomen cup
5. 23.06.TPS - HJK 0-1 Veritas Stadion Suomen Cup
6. 05.07 MP-KPV 1-2 Mikkelin urheilupuisto Ykkönen
7. 08.07 HJK-Haka 3-1 Bolt areena Veikkausliiga
8. 01.08 HJK-KUPS 2-2 Bolt areena veikkausliiga
9. 06.08 HJK-Fc Lahti 1-1 Bolt areena Veikkausliiga
10. 15.08 HJK-Honka 1-1 Bolt areena Veikkausliiga
11. 25.08 Kiffen-Viikingit 4-1 Olympiastadion Kakkonen
12. 30.08 HJK-IFK Mariehamn 6-1 Bolt areena Veikkausliiga
13. 20.09 Honka-HJK 0-0 tapiolan urheilupuisto Veikkausliiga
14. 24.09 HJK-TPS 2-2 Bolt Areena Veikkausliiga
15. 28.09 HJK-Rops 4-0 Bolt Areena Veikkausliiga

« Viimeksi muokattu: 28.09.2020 klo 21:20:32 kirjoittanut Käre #13 »
Grande Duro

Poissa Poissa


Vastaus #23 : 18.01.2020 klo 16:38:56

1.   18.01  HJK - Rigas FS 2-1, harj.ottelu, Telia 5G Areena
2.   25.01  HJK - TPS 3-0, Suomen Cup, Telia 5G Areena
3.   01.02  HIFK - HJK 1-2, Suomen Cup, Talin jalkapallohalli
4.   08.02  HJK - Inter 1-0, Suomen Cup, Talin jalkapallohalli
5.   15.02  HJK - IFK Mariehamn 3-1, Suomen Cup, Talin jalkapallohalli
6.   27.02  Honka - HJK 1-1, Suomen Cup, Esport Areena
7.   27.06  FC Boda - FC Eurajoki 1-6, Nelonen, Björbodavallen
8.   05.07  Gnistan - Jaro 1-2, Ykkönen, Mustapekka Areena
9.   08.07  HJK - Haka 3-1, Veikkausliiga, Bolt Arena
10. 25.07  HJK - Ilves 2-0, Veikkausliiga, Bolt Arena
11. 06.08  HJK - FC Lahti 1-1, Veikkausliiga, Bolt Arena
12. 08.08  FC Boda - Salon Toverit 3-5, Nelonen, Björkbodavallen
13. 15.08  HJK - Honka 1-1, Veikkausliiga, Bolt Arena
14. 26.08  HJK - SJK 2-0 , Veikkausliiga, Bolt Arena
15. 10.09  HIFK - HJK 4-3, Veikkausliiga, Bolt Arena
16. 24.09  HJK - TPS 2-2, Veikkausliiga, Bolt Arena
17. 03.10  Inter - HJK 0-2, Suomen Cup, Veritas Stadion
18. 11.10  Suomi - Bulgaria 2-0, UEFA Nations League, Olympiastadion
19. 14.10  Suomi - Irlanti 1-0, UEFA Nations League, Olympiastadion
20. 18.10  HJK - HIFK 3-0, Veikkausliiga, Bolt Arena
21. 27.10  Suomi - Skottlanti 1-0, EM-karsinta, Bolt Arena

2012: 37 ottelua
2013: 39 ottelua    
2014: 45 ottelua
2015: 33 ottelua
2016: 42 ottelua
2017: 38 ottelua
2018: 33 ottelua
2019: 32 ottelua
« Viimeksi muokattu: 28.10.2020 klo 22:26:31 kirjoittanut Grande Duro »
maakato

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: Farak


Vastaus #24 : 18.01.2020 klo 16:55:04

Aloitellaan itsekin.. Viime vuonna 101 ottelua, mutta saapa nähdä päästäänkö samaan. Jos pitäisi ennakkoveikkailla, niin 80-90 matsin välimaastoon jäädään, muta katsellaan. Muutamia stadioneja listalla, joita haluaisi nähdä kesän aikana.

1. La 18.1. 13:00 HJK - Rigas FS 2-1 (0-0) @ Telia 5G -areena (hönts)
2. La 25.1. 13:30 HJK - TPS 3-0 (2-0) AM 569 @ Telia 5G -areena (cuphönts)

3. La 1.2. 13:30 HIFK - HJK 1-2 (0-2) AM 700 @ Talin Jalkapallohalli (cuphönts)
4. La 8.2. 13:30 HJK - FC Inter 1-0 (0-0) AM 423 @ Talin Jalkapallohalli (cuphönts)
5. Su 9.2. 12:00 PK-35 A - KuPS A 1-2 (1-1) AM 69 (heh) @ Talin Jalkapallohalli (ASM-karsinta)
6. Ma 10.2. 21:00 PK-35 - HPS 1-0 (0-0) @ Pallomylly (Winterliiga)
7. La 15.2. 13:30 HJK - IFK Mariehamn 3-1 (2-0) @ Talin Jalkapallohalli (cuphönts)
8. Su 16.2. 12:00 PK-35 A - Gnistan 2-6 (1-4) AM 69 @ Talin Jalkapallohalli (ASM-karsinta)
9. To 27.2. 15:00 FC Honka - HJK 1-1 (0-0) AM 250 @ Esport Arena (cuphönts)
10. La 29.2. 12:00 PK-35 - EPS 2-2 (0-1) @ Peakfin Arena (Winterliiga)

11. Su 1.3. 20:15 PK-35 A - Atlantis FC 0-3 (0-1) @ Talin Jalkapallohalli (ASM-karsinta)
12. Su 8.3. 14:20 Gnistan - PK-35 2-2 (2-1) @ Pajulahti-halli (hönts)

13. To 4.6. 19:00 Atlantis FC - PK-35 1-1 (0-0) @ Pukinmäen Liikuntapuisto (VIHDOIN FUTISTA-hönts)
14. Ti 9.6. 19:45 FC Espoo - JäPS 1-5 (0-2) @ Leppävaaran Stadion (hönts)
15. La 13.6. 12:00 Nopsa - SAPA/3 0-2 (0-1) AM 50 @ Nastolan Urheilukeskus (Etelä-Suomen Kolmonen)
16. La 13.6. 17:00 Reipas - PK-35 2-1 (0-1) AM 390 @ Kisapuisto (Kakkonen A-lohko)
17. Su 14.6. 15:00 HJK A - FC Lahti A 3-0 (3-0) @ Talin nurmi (ASM-karsinta)
18. Ma 15.6. 20:15 FC Espoo/2 - CLE 2-1 (1-0) @ Leppävaaran TN1 (Etelä-Suomen Kolmonen)
19. Ti 16.6. 20:15 VJS - KoiPS 5-1 (1-0) AM 250 @ Myyrmäen Jalkapallostadion (Etelä-Suomen Kolmonen)
20. Ke 17.6. 19:00 PK-35 - FC Viikingit 3-0 (1-0) AM 309 @ Puistolan nurmi (Kakkonen A-lohko)
21. Ke 24.6. 20:00 FC Honka - FC Lahti 0-1 (0-1) AM 353 @ Tapiolan Urheilupuisto (Suomen Cup)
22. La 27.6. 15:00 PK-35 N - TPS N 4-0 (2-0) AM 285 @ Puistolan nurmi (Kansallinen Liiga)
23. Su 28.6. 17:00 FC Honka/Akatemia - PK-35 0-0 AM 250 @ Tapiolan Urheilupuiston tn. (Kakkonen A-lohko)

24. Ke 1.7. 18:30 FC Lahti - HJK 0-4 (0-2) AM 1928 @ Lahden Stadion (Liiga)
25. Pe 3.7. 19:00 Atlantis FC - Klubi-04 3-4 (2-1) AM 250 @ Pukinmäen Liikuntapuisto (Kakkonen B-lohko)
26. La 4.7. 14:00 PK-35 - NJS 4-0 (1-0) AM 261 @ MagneCit Areena (Kakkonen A-lohko)
27. Su 5.7. 18:30 GrIFK - FC Espoo 2-1 (1-0) AM 316 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Kakkonen A-lohko)
28. Ke 8.7. 18:30 HJK - FC Haka 3-1 (1-0) AM 2430 @ Bolt Areena (Liiga)
29. Pe 10.7. 18:30 JäPS - PEPO 1-1 (1-0) AM 617 @ Järvenpään Keskuskenttä (Kakkonen A-lohko)
30. Su 12.7. 18:30 MiPK - PK-35 0-4 (0-4) AM 435 @ Mikkelin Urheilupuisto (Kakkonen A-lohko)
31. Ti 14.7. 19:00 Kiffen - FC Viikingit 3-0 (0-0) AM 284 @ Pallokenttä (Kakkonen A-lohko)
32. Pe 17.7 18:30 FC Inter - HJK 1-0 (0-0) AM 2190 @ Veritas Stadion (Liiga)
33. La 18.7. 15:00 PK-35 - JäPS 5-0 (3-0) AM 389 @ MagneCit Areena  (Kakkonen A-lohko)
34. Su 19.7. 18:30 Gnistan - KTP 0-3 (0-0) AM 764 @ Mustapekka Areena (Ykkönen)
35. Ke 22.7. 18:30 FC Honka - FC Inter 1-1 (0-0) AM 1082 @ Tapiolan Urheilupuisto (Liiga)
36. La 25.7. 18:30 HJK - Ilves 2-0 (1-0) AM 2430 @ Bolt Areena (Liiga)
37. Su 26.7. 17:00 FC Honka - RoPS 1-0 (1-0) AM 1120 @ Tapiolan Urheilupuisto (Liiga)

38. La 1.8. 15:00 PKKU - PK-35 2-3 (1-0) AM 110 @ Tuusulan Urheilupuisto (Kakkonen A-lohko)
39. Su 2.8. 15:00 FC Espoo - Klubi-04 1-3 (0-1) AM 351 @ Leppävaaran Stadion (Kakkonen B-lohko)
40. Su 2.8. 18:30 GrIFK - Atlantis FC 5-1 (3-0) AM 158 @ Kauniaisten Keskuskenttä (Kakkonen B-lohko)
41. Ke 5.8. 18:30 Ilves - RoPS 1-0 (0-0) AM 2004 @ Ratina (Liiga)
42. To 6.8. 18:30 HJK - FC Lahti 1-1 (1-0) AM 1867 @ Bolt Areena (Liiga)
43. Pe 7.8. 18:30 PK-35 - JäPS 2-1 (1-1) AM 392 @ MagneCit Areena (Kakkonen A-lohko)
44. La 8.8. 18:00 FK Dinamo Riga - Saldus SS/Leevon 1-0 (0-0) AM 153 @ RTU Stadion (Latvijas Futbola 1.liga)
45. La 8.8. 20:00 Rigas FS - FK Liepaja 3-0 (1-0) AM 255 @ Stadions Arkādija (Virslīga)
46. Su 9.8. 13:00 Paide Linnameeskond - Tallinna JK Kalev 4-0 (3-0) AM 513 @ Paide Linnastaadion (Meistriliiga)
47. Su 9.8. 19:00 Tartu JK Tammeka - FCI Levadia 1-1 (0-1) AM 372 @ Tartu Tamme Staadion (Meistriliiga)


Aikaisemmat vuodet:
2014: 50
2015: 120
2016: 96
2017: 83
2018: 35
2019: 101
« Viimeksi muokattu: 11.08.2020 klo 15:44:07 kirjoittanut maakato »

 
Sivuja: [1] 2 ... 4
 
Siirry:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines