Kai näitä joku katsoo? Viaplayltä kova kattaus:
30.5.
klo 21.15 Sveitsi – USA, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
1.6.
klo 19.00 Kroatia – Armenia, selostus Mikko Aaltonen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 19.00 Pohjois-Makedonia – Slovenia (Elisa Viihde Viaplay)
klo 19.00 Slovakia – Bulgaria, selostus Tero Kainulainen (Elisa Viihde Viaplay, V sport urheilu)
klo 21.45 Puola – Venäjä, selostus Tero Kainulainen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
2.6.
klo 21.45 Hollanti – Skotlanti (Elisa Viihde Viaplay)
klo 22.00 Englanti – Itävalta, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport urheilu)
klo 22.00 Saksa – Tanska, selostus Ville Kuusinen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 22.05 Ranska – Wales (Elisa Viihde Viaplay)
3.6.
klo 19.00 Sveitsi – Liechtenstein, selostus Mikko Aaltonen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 20.00 Turkki – Moldova (Elisa Viihde Viaplay)
klo 21.00 Ukraina - Pohjois-Irlanti, selostus Mikko Aaltonen (Elisa Viihde Viaplay, V sport urheilu)
klo 21.45 Belgia – Kreikka, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
4.6.
klo 18.00 Suomi - Viro (studio), selostus Ville Kuusinen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 20.30 Espanja – Portugali, selostus Tero Kainulainen (Elisa Viihde Viaplay, V sport urheilu)
klo 21.00 Unkari – Kypros (Elisa Viihde Viaplay)
klo 21.45 Färsaaret – Islanti (Elisa Viihde Viaplay)
klo 21.45 Italia – Tshekki, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 21.45 Slovenia – Gibraltar (Elisa ViihdeViaplay)
5.6.
klo 19.00 Venäjä – Bulgaria, selostus Tero Kainulainen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 19.00 Wales – Albania, selostus Mikko Aaltonen (Elisa Viihde Viaplay, V sport urheilu)
klo 21.45 Ruotsi – Armenia, selostus Tero Kainulainen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
6.6.
klo 18.30 Itävalta – Slovakia (Elisa Viihde Viaplay)
klo 19.00 Tanska - Bosnia ja Hertsegovina, selostus Ville Kuusinen (Elisa Viihde Viaplay, V sport urheilu
klo 19.00 Englanti – Romania, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 19.00 Luxemburg – Skotlanti (Elisa Viihde Viaplay)
klo 19.00 Hollanti – Georgia (Elisa Viihde Viaplay)
klo. 21.45 Belgia – Kroatia, selostus Ville Kuusinen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
7.6.
klo 19.00 Ukraina – Kypros (Elisa Viihde Viaplay)
klo 21.45 Saksa – Latvia, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
8.6.
klo 19.00 Puola – Islanti, selostus Ville Kuusinen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 21.00 Unkari – Irlanti (Elisa Viihde Viaplay)
klo 21.15 Tshekki – Albania (Elisa Viihde Viaplay)
klo 21.45 Espanja – Liettua, selostus Ville Kuusinen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
klo 22.10 Ranska – Bulgaria, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)
9.6.
klo 21.45 Portugali – Israel, selostus Mikko Innanen (Elisa Viihde Viaplay, V sport jalkapallo)