FutisForum2 - JalkapalloFutisForum2 - Jalkapallo
16.05.2022 klo 23:59:31 *
Tervetuloa, Vieras. Haluatko rekisteröityä?
Aktivointiviesti saamatta? Unohtuiko salasana?

Kirjaudu käyttäjätunnuksen, salasanan ja istunnonpituuden mukaan
Uutiset: Foorumi aukeaa nopeasti osoitteella ff2.fi!
 
Futissuomi.fi, FF2-kauppa:kauppa.ff2.fi, Yhteys ylläpitoon: ff2 ät futisforum2 piste org

Sivuja: [1]
 
Kirjoittaja Aihe: Jyväskylän Futis: Kausi 2022 (ottelulistaus)  (Luettu 806 kertaa)
0 jäsentä ja 1 vieras katselee tätä aihetta.
Elmo

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: @JyvaskylanFutis


: 31.03.2022 klo 11:53:02

Ottelulistaus, kausi 2022: Jyväskylässä pelattavat plus vieraspelit Naisten Ykkösen ja Miesten Kakkosen osalta.

La 26. 03. klo 14:00 PKKU - JyPK (Naisten Ykkönen) Tuusula
Su 03. 04. klo 15:00 Ilves/2 - JyPK (Naisten Ykkönen) Tampere
Su 03. 04. klo 15:15 JJK P17/2 - KPV (P17 Ykkönen) Vehkahalli
La 09. 04. klo 13:30 FCV P20 - HIFK (P20 Ykkönen) Jyskä
La 09. 04. klo 15:15 JJK P17 - OLS (P17 SM-kars.) Vehkahalli
Su 10. 04. klo 18:00 Komeetat P20 - Gnistan/2 (P20 Ykkönen) Comets Park
La 16. 04. klo 16:00 TPS - JyPK   (Naisten Ykkönen) Turku
Pe 22. 04. klo 19:00 JPS - FC Blackbird (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 23. 04. klo 16:00 JyPK - VJS (Naisten Ykkönen) Viitaniemi
La 23. 04. klo 16:30 JJK P17 - SJK-j (P17 SM-kars.) Viitaniemi
La-Su 23.-24. 04. klo 00:00 JyPK B2 - PU-62 (T18 Ykkönen)   
Su 24. 04. klo 16:00 JJK P17/2 - VIFK (P17 Ykkönen) Viitaniemi
Su 24. 04. klo 17:15 PaRi - FC Hertta (T18 Ykkönen) Palokka
Ma 24. 04. klo 20:00 Rangers/2 - FCV/Reds (Miesten Kutonen) Säynätsalo
Ke 27. 04. klo 19:00 JJK/2 - Kuopion Elo (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 27. 04. klo 19:45 JJK Cityketut - HoDy (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 27. 04. klo 20:00 LPK - ViPa (Miesten Nelonen) Jyskä
Ke 27. 04. klo 20:00 Rangers - KaPa-51 (Miesten Nelonen) Vehkahalli
To 28. 04. klo 20:00 FC HUKI - Jilves (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 29. 04. klo 19:00 FC Blackbird - LehPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 30. 04. klo 13:00 VIFK - JyPK (Naisten Ykkönen) Vaasa
La 30. 04. klo 14:00 Närpes Kraft - FCV (Miesten Kakkonen) Närpiö
La 30. 04. klo 14:00 Hercules - Komeetat (Miesten Kakkonen) Oulu
La 30. 04. klo 18:00 OTP - JJK (Miesten Kakkonen) Oulu
Ma 02. 05. klo 17:45 Harjun Potku - FC Soho (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 02. 05. klo 19:45 KaDy - SOULS AC (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 02. 05. klo 19:45 FC Blackbird/Ak - LuoVu (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 02. 05. klo 20:15 FCV/Reds - Komeetat/3 (Miesten Kutonen) Jyskä
Ma 02. 05. klo 20:15 PaRi - KonnU (Miesten Kutonen) Palokka
Ti 03. 05. klo 20:00 Komeetat/2 - Huima/Urho 2 (Miesten Vitonen) Comets Park
Ke 04. 05. klo 19:00 JJK/2 - AC BARCA (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 04. 05. klo 19:45 BET - FC HUKI (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 04. 05. klo 20:00 HoDy - Huima/Urho (Miesten Nelonen) Jyskä
To 05. 05. klo 20:00 Rangers - LPK (Miesten Nelonen) Palokka
To 05. 05. klo 20:15 Inter Jyväskylä - MJK (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Pe 06. 05. klo 19:00 JPS - Kings SC (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Pe 06. 05. klo 19:30 Rangers/2 - HPP (Miesten Kutonen) Tikkakoski
La 07. 05. klo 17:00 JJK - RoPS (Miesten Kakkonen) Jyväskylä
La 07. 05. klo 17:00 PaRi - PK-35 (T18 Ykkönen) Palokka
La 07. 05. klo 18:00 Komeetat P20 - PPJ/2 (P20 Ykkönen) Comets Park
La-Su 07.-08. 05. klo 00:00 JyPK B1 - HJK/2 (T18 Ykkönen)   
Su 08. 05. klo 14:00 GBK - FCV (Miesten Kakkonen) Kokkola
Su 08. 05. klo 16:00 JyPK - EBK (Naisten Ykkönen) Viitaniemi
Su 08. 05. klo 18:00 Komeetat - Närpes Kraft (Miesten Kakkonen) Comets Park
Ma 09. 05. klo 17:45 SOULS AC - Harjun Potku (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 09. 05. klo 19:45 FC Soho - ViPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 09. 05. klo 19:45 LuoVu - FCV/Reds (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 09. 05. klo 20:00 Komeetat/3 - Jämsänkosken Jyry (Miesten Kutonen) Comets Park
Ti 10. 05. klo 20:15 JJK/4 - FCS (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 11. 05. klo 19:00 FC Blackbird - JJK/2 (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 11. 05. klo 19:45 Rangers - Jilves (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 11. 05. klo 20:00 LPK - JJK Cityketut (Miesten Nelonen) Jyskä
To 12. 05. klo 20:00 FC HUKI - HoDy (Miesten Nelonen) Palokka
La 14. 05. klo 13:30 JyPK/2 - GBK (Naisten Kakkonen) Palokka
La 14. 05. klo 17:00 JBK - JJK (Miesten Kakkonen) Pietarsaari
La 14. 05. klo 17:00 FCV - KajHa (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
La 14. 05. klo 18:00 RoPS - Komeetat (Miesten Kakkonen) Rovaniemi
La-Su 14.-15. 05. klo 00:00 JyPK B2 - FC Lahti (T18 Ykkönen)   
Su 15. 05. klo 14:00 P-Iirot - JyPK (Naisten Ykkönen) Rauma
Ma 16. 05. klo 17:45 KaDy - PetPet (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 16. 05. klo 19:45 Harjun Potku - Huima/Urho 2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 16. 05. klo 19:45 FC Blackbird/Ak - MJK (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 16. 05. klo 20:00 Komeetat/3 - JJK/4 (Miesten Kutonen) Comets Park
Ma 16. 05. klo 20:15 FCV/Reds - KonnU (Miesten Kutonen) Jyskä
Ma 16. 05. klo 20:15 PaRi - HPP (Miesten Kutonen) Palokka
Ti 17. 05. klo 20:15 Rangers/2 - FCS (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 18. 05. klo 19:45 BET - Rangers (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 18. 05. klo 20:00 HoDy - KaPa-51 (Miesten Nelonen) Jyskä
To 19. 05. klo 17:45 JJK Cityketut - Huima/Urho (Miesten Nelonen) Palokka
To 19. 05. klo 20:15 Inter Jyväskylä - MuurY (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Pe 20. 05. klo 19:00 JJK - FCV (Miesten Kakkonen) Harju
Pe 20. 05. klo 19:00 JPS - KeuPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 21. 05. klo 12:30 PaRi - KJP/FC Peltirumpu (T18 Ykkönen) Säynätsalo
La 21. 05. klo 13:00 JJK P17 - RoPS (P17 SM-kars.) Viitaniemi
La 21. 05. klo 14:00 Komeetat P20 - FC Kontu (P20 Ykkönen) Comets Park
La 21. 05. klo 15:30 JyPK/2 - SeMi (Naisten Kakkonen) Viitaniemi
La 21. 05. klo 16:00 JyPK - Sport (Naisten Ykkönen) Harju
La-Su 21.-22. 05. klo 00:00 JyPK B1 - VJS (T18 Ykkönen)   
Su 22. 05. klo 13:30 FCV P20 - TuPS/KP-75 (P20 Ykkönen) Jyskä
Su 22. 05. klo 15:00 JJK/2 - SC Riverball (Miesten Kolmonen) Säynätsalo
Su 22. 05. klo 16:00 JJK P17/2 - AC Oulu/OLS 2 (P17 Ykkönen) Viitaniemi
Su 22. 05. klo 18:00 Komeetat - JBK (Miesten Kakkonen) Comets Park
Ma 23. 05. klo 17:45 SOULS AC - KeuPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 23. 05. klo 19:45 FC Soho - JoSePa (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 23. 05. klo 19:45 LuoVu - Komeetat/3 (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ti 24. 05. klo 20:00 Komeetat/2 - KaDy (Miesten Vitonen) Comets Park
Ti 24. 05. klo 20:15 JJK/4 - Rangers/2 (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 25. 05. klo 19:45 Rangers - HoDy (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 25. 05. klo 20:00 LPK - Huima/Urho (Miesten Nelonen) Jyskä
To 26. 05. klo 00:00 JyPK B2 - JyPK B1 (T18 Ykkönen)   
To 26. 05. klo 20:00 FC HUKI - JJK Cityketut (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 27. 05. klo 19:00 FC Blackbird - Kuopion Elo (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 28. 05. klo 15:00 JJK P17 - Ilves/2 (P17 SM-kars.) Palokka
La 28. 05. klo 15:00 Komeetat P20 - FCV (P20 Ykkönen) Comets Park
La-Su 28.-29. 05. klo 00:00 JyPK B2 - PK-35 (T18 Ykkönen)   
Su 29. 05. klo 11:30 KuPS Ak. - JyPK (Naisten Ykkönen) Kuopio
Su 29. 05. klo 18:30 KajHa - JJK (Miesten Kakkonen) Kajaani
Ma 30. 05. klo 17:45 FC Soho - SOULS AC (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 30. 05. klo 19:00 Komeetat - FCV (Miesten Kakkonen) Comets Park
Ma 30. 05. klo 19:45 Harjun Potku - Komeetat/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 30. 05. klo 19:45 LuoVu - JJK/4 (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 30. 05. klo 20:15 FCV/Reds - HPP (Miesten Kutonen) Jyskä
Ma 30. 05. klo 20:15 PaRi - FCS (Miesten Kutonen) Palokka
Ti 31. 05. klo 20:00 Komeetat/3 - KonnU (Miesten Kutonen) Comets Park
Ke 01. 06. klo 19:45 BET - LPK (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 01. 06. klo 20:00 HoDy - Jilves (Miesten Nelonen) Jyskä
Ke 01. 06. klo 20:15 FC Blackbird/Ak - MuurY (Miesten Kutonen) Vehkalampi
To 02. 06. klo 19:00 JJK/2 - SaPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
To 02. 06. klo 20:00 JJK Cityketut - KaPa-51 (Miesten Nelonen) Palokka
To 02. 06. klo 20:15 Inter Jyväskylä - Rangers/2 (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Pe 03. 06. klo 19:00 Komeetat - KajHa (Miesten Kakkonen) Comets Park
La 04. 06. klo 16:00 FC Blackbird - SC Riverball (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Su 05. 06. klo 14:00 OLS - FCV (Miesten Kakkonen) Oulu
Su 05. 06. klo 16:00 JJK - GBK (Miesten Kakkonen) Harju
Ma 06. 06. klo 17:45 KaDy - Harjun Potku (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 06. 06. klo 19:45 SOULS AC - JoSePa (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 06. 06. klo 20:15 Rangers/2 - PaRi (Miesten Kutonen) Jyskä
Ma-Ti 06.-07. 06. klo 00:00 JyPK B1 - PaRi (T18 Ykkönen)   
Ti 07. 06. klo 20:00 Komeetat/2 - ViPa/2 (Miesten Vitonen) Comets Park
Ti 07. 06. klo 20:15 JJK/4 - Inter Jyväskylä (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 08. 06. klo 14:00 JJK P17 - JIPPO (P17 SM-kars.) Viitaniemi
Ke 08. 06. klo 19:45 BET - HoDy (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 08. 06. klo 20:00 LPK - FC HUKI (Miesten Nelonen) Jyskä
To 09. 06. klo 19:00 JJK - Komeetat (Miesten Kakkonen) Harju
To 09. 06. klo 20:00 Rangers - JJK Cityketut (Miesten Nelonen) Palokka
La 11. 06. klo 14:00 PaRi - Valtti (T18 Ykkönen) Palokka
La 11. 06. klo 17:00 FCV - Hercules (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
La 11. 06. klo 17:00 JPS - LehPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La-Su 11.-12. 06. klo 00:00 JyPK B1 - FC Lahti (T18 Ykkönen)   
Su 12. 06. klo 13:00 JJK P17/2 - TP-47 (P17 Ykkönen) Viitaniemi
Su 12. 06. klo 18:00 JyPK - PKKU (Naisten Ykkönen) Harju
Ma 13. 06. klo 17:45 FC Soho - PetPet (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 13. 06. klo 19:45 SOULS AC - Huima/Urho 2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 13. 06. klo 19:45 LuoVu - MJK (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 13. 06. klo 20:00 Komeetat/3 - HPP (Miesten Kutonen) Comets Park
Ma 13. 06. klo 20:15 FCV/Reds - FCS (Miesten Kutonen) Jyskä
Ma 13. 06. klo 20:15 PaRi - Inter Jyväskylä (Miesten Kutonen) Palokka
Ke 15. 06. klo 19:00 JJK/2 - PK-37 (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 15. 06. klo 19:45 JJK Cityketut - Jilves (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 15. 06. klo 20:00 LPK - HoDy   (Miesten Nelonen) Jyskä
To 16. 06. klo 20:00 FC HUKI - KaPa-51 (Miesten Nelonen) Palokka
To 16. 06. klo 20:15 FC Blackbird/Ak - Rangers/2 (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Pe 17. 06. klo 19:00 FC Blackbird - SaPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 18. 06. klo 13:30 FCV P20 - HJK/2 (P20 Ykkönen) Vaajakoski
La 18. 06. klo 15:00 Komeetat P20 - FCFJ (P20 Ykkönen) Comets Park
La 18. 06. klo 16:00 JyPK - Ilves/2 (Naisten Ykkönen) Harju
La 18. 06. klo 18:00 OTP - FCV (Miesten Kakkonen) Oulu
La-Su 18.-19. 06. klo 00:00 JyPK B2 - KJP/FC Peltirumpu (T18 Ykkönen)   
Su 19. 06. klo 14:00 OLS - JJK (Miesten Kakkonen) Oulu
Su 19. 06. klo 16:00 JyPK/2 - HauPa (Naisten Kakkonen) Säynätsalo
Su 19. 06. klo 18:30 GBK - Komeetat (Miesten Kakkonen) Kokkola
Ma 20. 06. klo 17:45 Harjun Potku - ViPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 20. 06. klo 19:45 KaDy - KeuPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ti 21. 06. klo 18:30 FCV - VIFK (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
Ti 21. 06. klo 20:00 Komeetat/2 - FC Soho (Miesten Vitonen) Comets Park
Ke 22. 06. klo 18:30 Komeetat - OLS (Miesten Kakkonen) Comets Park
Ke 22. 06. klo 19:00 JPS - JJK/2 (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 22. 06. klo 19:00 PaRi - JyPK B2 (T18 Ykkönen) Palokka
Ke-To 22.-23. 06. klo 00:00 JyPK B1 - PU-62 (T18 Ykkönen)   
To 23. 06. klo 18:30 JJK - Hercules (Miesten Kakkonen) Harju
Ma 27. 06. klo 17:45 SOULS AC - Komeetat/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 27. 06. klo 19:45 FC Soho - KaDy (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 27. 06. klo 19:45 Inter Jyväskylä - FC Blackbird/Ak (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ti 28. 06. klo 20:15 JJK/4 - PaRi (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 29. 06. klo 19:00 FC Blackbird - PK-37 (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 29. 06. klo 19:45 BET - JJK Cityketut (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 29. 06. klo 20:00 Rangers - FC HUKI (Miesten Nelonen) Jyskä
To 30. 06. klo 20:00 HoDy - ViPa (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 01. 07. klo 19:00 JJK/2 - LehPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 02. 07. klo 00:00 JyPK B1 - FC Hertta (T18 Ykkönen)   
La 02. 07. klo 14:00 PaRi - JäPS (T18 Ykkönen) Palokka
La 02. 07. klo 17:00 RoPS - JJK (Miesten Kakkonen) Rovaniemi
La 09. 07. klo 16:00 Komeetat - OTP (Miesten Kakkonen) Comets Park
La 09. 07. klo 16:00 JyPK/2 - FC United (Naisten Kakkonen) Palokka
La 09. 07. klo 19:00 FCV - RoPS (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
Su 10. 07. klo 18:30 JJK - VIFK (Miesten Kakkonen) Harju
La 16. 07. klo 16:00 JyPK - TPS (Naisten Ykkönen) Harju
La 16. 07. klo 18:00 VIFK - Komeetat (Miesten Kakkonen) Vaasa
Su 17. 07. klo 18:30 Närpes Kraft - JJK (Miesten Kakkonen) Närpiö
Su 17. 07. klo 18:30 JBK - FCV (Miesten Kakkonen) Pietarsaari
Ma 18. 07. klo 19:45 LuoVu - MuurY (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 18. 07. klo 20:00 Komeetat/3 - FCS (Miesten Kutonen) Comets Park
Ma 18. 07. klo 20:15 FCV/Reds - Inter Jyväskylä (Miesten Kutonen) Jyskä
Ti 19. 07. klo 20:15 FC Blackbird/Ak - PaRi (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 20. 07. klo 19:00 FCV - GBK (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
Ke 20. 07. klo 19:00 JJK/2 - WJK (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Su 21. 07. klo 15:00 Komeetat - RoPS (Miesten Kakkonen) Comets Park
La 23. 07. klo 15:00 VJS - JyPK (Naisten Ykkönen) Vantaa
Su 24. 07. klo 18:30 Närpes Kraft - Komeetat (Miesten Kakkonen) Närpiö
Ma 25. 07. klo 17:45 FC Soho - Harjun Potku (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 25. 07. klo 19:45 SOULS AC - KaDy (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 25. 07. klo 20:15 Rangers/2 - Komeetat/3 (Miesten Kutonen) Palokka
Ma 25. 07. klo 20:15 PaRi - FCV/Reds (Miesten Kutonen) Palokka
Ti 26. 07. klo 20:15 JJK/4 - FC Blackbird/Ak (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 27. 07. klo 19:45 BET - Huima/Urho (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 27. 07. klo 20:00 HoDy - JJK Cityketut (Miesten Nelonen) Jyskä
To 28. 07. klo 19:00 KajHa - FCV (Miesten Kakkonen) Kajaani
To 28. 07. klo 20:15 Inter Jyväskylä - Jämsänkosken Jyry (Miesten Kutonen) Vehkalampi
La 30. 07. klo 14:00 JyPK - VIFK (Naisten Ykkönen) Harju
La 30. 07. klo 17:00 JPS - SC Riverball (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 30. 07. klo 18:00 JJK - JBK (Miesten Kakkonen) Harju
Su 31. 07. klo 14:00 JyPK/2 - VIFK/2 (Naisten Kakkonen) Viitaniemi
Ma 01. 08. klo 17:45 Harjun Potku - SOULS AC (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 01. 08. klo 19:45 KaDy - Huima/Urho 2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 01. 08. klo 19:45 LuoVu - Rangers/2 (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 01. 08. klo 20:00 Komeetat/3 - Inter Jyväskylä (Miesten Kutonen) Comets Park
Ma 01. 08. klo 20:15 FCV/Reds - FC Blackbird/Ak (Miesten Kutonen) Jyskä
Ti 02. 08. klo 20:00 Komeetat/2 - PetPet (Miesten Vitonen) Comets Park
Ke 03. 08. klo 19:45 JJK Cityketut - ViPa (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 03. 08. klo 20:00 FC HUKI - BET (Miesten Nelonen) Jyskä
To 04. 08. klo 20:00 LPK - Rangers (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 05. 08. klo 19:00 FC Blackbird - WJK (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 06. 08. klo 16:00 EBK - JyPK (Naisten Ykkönen) Espoo
La 06. 08. klo 17:00 JBK - Komeetat (Miesten Kakkonen) Pietarsaari
Ma 08. 08. klo 17:45 SOULS AC - ViPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 08. 08. klo 19:45 FC Soho - KeuPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 08. 08. klo 19:45 FC Blackbird/Ak - Jämsänkosken Jyry (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 08. 08. klo 20:15 Rangers/2 - KonnU (Miesten Kutonen) Jyskä
Ma 08. 08. klo 20:15 PaRi - Komeetat/3 (Miesten Kutonen) Palokka
Ti 09. 08. klo 20:00 Komeetat/2 - JoSePa (Miesten Vitonen) Comets Park
Ti 09. 08. klo 20:15 JJK/4 - FCV/Reds (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Ke 10. 08. klo 18:30 FCV - JJK (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
Ke 10. 08. klo 19:45 BET - KaPa-51 (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 10. 08. klo 20:00 HoDy - FC HUKI (Miesten Nelonen) Jyskä
To 11. 08. klo 19:00 JJK/2 - FC Blackbird (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
To 11. 08. klo 20:00 JJK Cityketut - LPK (Miesten Nelonen) Palokka
To 11. 08. klo 20:15 Inter Jyväskylä - LuoVu (Miesten Kutonen) Vehkalampi
Pe 12. 08. klo 19:00 JPS - SaPa   (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 13. 08. klo 16:00 JyPK - P-Iirot (Naisten Ykkönen) Harju
Su 14. 08. klo 18:30 JJK - KajHa (Miesten Kakkonen) Harju
Ma 15. 08. klo 17:45 KaDy - Komeetat/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 15. 08. klo 19:45 Harjun Potku - PetPet (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 15. 08. klo 19:45 LuoVu - PaRi (Miesten Kutonen) Tikkakoski
Ma 15. 08. klo 20:00 Komeetat/3 - FC Blackbird/Ak (Miesten Kutonen) Comets Park
Ti 16. 08. klo 18:30 FCV - Komeetat (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
Ke 17. 08. klo 19:45 Rangers - BET (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 17. 08. klo 20:00 LPK - Jilves (Miesten Nelonen) Jyskä
To 18. 08. klo 20:00 FC HUKI - ViPa (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 19. 08. klo 19:00 FC Blackbird - AC BARCA (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 20. 08. klo 13:00 Sport - JyPK (Naisten Ykkönen) Vaasa
La 20. 08. klo 17:00 FCV - OLS (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
La 20. 08. klo 17:00 KajHa - Komeetat (Miesten Kakkonen) Kajaani
Su 21. 08. klo 18:30 GBK - JJK (Miesten Kakkonen) Kokkola
Ma 22. 08. klo 17:45 SOULS AC - FC Soho (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 22. 08. klo 19:45 KaDy - JoSePa (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ti 23. 08. klo 20:00 Komeetat/2 - Harjun Potku (Miesten Vitonen) Comets Park
Ke 24. 08. klo 19:00 JJK/2 - Kings SC (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 24. 08. klo 19:45 BET - Jilves (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 24. 08. klo 20:00 HoDy - Rangers (Miesten Nelonen) Jyskä
To 25. 08. klo 20:00 JJK Cityketut - FC HUKI (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 26. 08. klo 19:00 Komeetat - JJK (Miesten Kakkonen) Comets Park
Pe 26. 08. klo 19:00 JPS - PK-37 (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 27. 08. klo 13:00 JyPK - KuPS Ak. (Naisten Ykkönen) Harju
La 27. 08. klo 14:00 Hercules - FCV (Miesten Kakkonen) Oulu
La 27. 08. klo 16:00 JyPK/2 - Esse IK (Naisten Kakkonen) Palokka
Ma 29. 08. klo 17:45 Harjun Potku - KaDy (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 29. 08. klo 19:45 FC Soho - Huima/Urho 2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ke 31. 08. klo 19:45 Rangers - ViPa (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 31. 08. klo 20:00 LPK - BET (Miesten Nelonen) Jyskä
To 01. 09. klo 20:00 FC HUKI - Huima/Urho (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 02. 09. klo 19:00 JPS - Kuopion Elo (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 03. 09. klo 15:00 FCV - OTP (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
La 03. 09. klo 16:00 JyPK/2 - SJK-j (Naisten Kakkonen) Palokka
La 03. 09. klo 18:00 JJK - OLS (Miesten Kakkonen) Harju
Su 04. 09. klo 18:30 Komeetat - GBK (Miesten Kakkonen) Comets Park
Ma 05. 09. klo 17:45 KaDy - ViPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 05. 09. klo 19:45 Harjun Potku - JoSePa (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ti 06. 09. klo 20:00 Komeetat/2 - KeuPa/2 (Miesten Vitonen) Comets Park
Ke 07. 09. klo 19:00 JJK/2 - KeuPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 07. 09. klo 19:45 JJK Cityketut - Rangers (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 07. 09. klo 20:00 HoDy - BET (Miesten Nelonen) Jyskä
To 08. 09. klo 20:00 FC HUKI - LPK (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 09. 09. klo 19:00 FC Blackbird - Kings SC (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 10. 09. klo 14:00 OLS - Komeetat (Miesten Kakkonen) Oulu
La 10. 09. klo 18:00 Hercules - JJK (Miesten Kakkonen) Oulu
Su 11. 09. klo 18:00 VIFK - FCV (Miesten Kakkonen) Vaasa
Ma 12. 09. klo 17:45 FC Soho - Komeetat/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 12. 09. klo 19:45 SOULS AC - PetPet (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ke 14. 09. klo 19:45 BET - ViPa (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 14. 09. klo 20:00 HoDy - LPK (Miesten Nelonen) Jyskä
To 15. 09. klo 20:00 Rangers - Huima/Urho (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 16. 09. klo 19:00 JPS - WJK (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La-Su 17.-18. 09. klo 00:00 JyPK/2 - RoPS (Naisten Kakkonen)   
Su 18. 09. klo 13:00 Komeetat - Hercules (Miesten Kakkonen) Comets Park
Su 18. 09. klo 15:30 FCV - Närpes Kraft (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
Su 18. 09. klo 19:00 JJK - OTP (Miesten Kakkonen) Harju
Ma 19. 09. klo 17:45 KaDy - FC Soho (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ma 19. 09. klo 19:45 Harjun Potku - KeuPa/2 (Miesten Vitonen) Säynätsalo
Ti 20. 09. klo 20:00 Komeetat/2 - SOULS AC (Miesten Vitonen) Comets Park
Ke 21. 09. klo 19:00 JJK/2 - JPS (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
Ke 21. 09. klo 19:45 JJK Cityketut - BET (Miesten Nelonen) Säynätsalo
Ke 21. 09. klo 20:00 LPK - KaPa-51 (Miesten Nelonen) Jyskä
To 22. 09. klo 20:00 FC HUKI - Rangers (Miesten Nelonen) Palokka
Pe 23. 09. klo 19:00 FC Blackbird - KeuPa (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 24. 09. klo 18:00 VIFK - JJK (Miesten Kakkonen) Vaasa
La 24. 09. klo 18:00 RoPS - FCV (Miesten Kakkonen) Rovaniemi
Su 25. 09. klo 14:00 OTP - Komeetat (Miesten Kakkonen) Oulu
Ke 28. 09. klo 19:00 FC Blackbird - JPS (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La 01. 10. klo 14:00 FCV - JBK (Miesten Kakkonen) Vaajakoski
La 01. 10. klo 16:00 JPS - AC BARCA (Miesten Kolmonen) Viitaniemi
La-Su 01.-02. 10. klo 14:00 JJK - Närpes Kraft (Miesten Kakkonen) Harju
La-Su 01.-02. 10. klo 14:00 Komeetat - VIFK (Miesten Kakkonen) Comets Park
Su 02. 10. klo 14:00 JyPK/2 - FC OTP (Naisten Kakkonen) Viitaniemi

https://www.facebook.com/JyvaskylanFutis
Furu

Poissa Poissa


Vastaus #1 : 31.03.2022 klo 12:05:34

Ylos
Puupiä

Poissa Poissa


Vastaus #2 : 31.03.2022 klo 16:04:24

Mites toi Palloliiton tulospalvelu? Tuoltahan saa haettua pelit vaikka tietyn kentän tai joukkueen tarkkuudella jos haluaa.

https://tulospalvelu.palloliitto.fi/city/179/fixture
Elmo

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: @JyvaskylanFutis


Vastaus #3 : 31.03.2022 klo 19:29:22

Kyllä, yksittäistä sitä, yksittäistä tätä, mutta kun pointti oli koota kaikki yhteen. Jota sitten hyödyntää viikoittain muistuttaen peleistä.
Puupiä

Poissa Poissa


Vastaus #4 : 31.03.2022 klo 22:30:19

Kyllä, yksittäistä sitä, yksittäistä tätä, mutta kun pointti oli koota kaikki yhteen. Jota sitten hyödyntää viikoittain muistuttaen peleistä.
Joo, ymmärrän, mutta eikö nuo kaikki matsit ole tuon laittamani linkin takana? Siellä tosin on myös futsal-matsit… Eli tuohon listaanhan ne aina päivittyvät jos vaikka jotain muutoksia tulee. Siinä on myös linkit jos jostain pelistä lähetetään vaikka streamia tai jos sen näkee Ruudusta tms. Samanlaisen listan saa tietysti mistä tahansa paikkakunnasta. Toki jos tekemäsi lista palvelee tarkoitusta paremmin, niin ei silloin tuota Tulospalvelun listausta tarvita. Ajattelin vain, että ei tarviis niin paljon kirjoitella jos käyttää suoraan järjestelmästä haettua tietoa.
Elmo

Poissa Poissa

Suosikkijoukkue: @JyvaskylanFutis


Vastaus #5 : 08.04.2022 klo 10:12:41

Sen verran nyt listaamattomia Cupin pelejä ja muutoksia, että viikon menu:

Perjantai
18:30 JaPS M35 - JJK (Suomen Cup) Lahti

Lauantai
15:15 JJK P17 - OLS (P17 SM-kars.) Vehkahalli
18:00 FCV - Reipas (Suomen Cup) Vehkahalli [Ruutu]
18:15 Komeetat - JPS (Harj.) Vehkalampi

Sunnuntai
13:00 Komeetat P20 - Gnistan/2 (P20 Ykkönen) Vehkahalli
17:30 FCV P20 - HIFK (P20 Ykkönen) Vehkahalli

Keskiviikko
19:30 BET - PEPO (Suomen Cup) Vehkahalli
« Viimeksi muokattu: 08.04.2022 klo 10:44:32 kirjoittanut Elmo »

 
Sivuja: [1]
 
Siirry:  

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2011, Simple Machines | Mainosvalinnat | Tietoa