Sama. Myntille roiskittiin oikeastaan yllättävänkin vähän. Myntti kuitenkin sitoi KuPS:n toppareita ja Niemelle tuli tilaa ja kaksi maalia. Kärjessä voisi peluuttaa heti alusta Danielia, jos Daniel saataisiin vaan pelikuntoon.
Vastaavasti puolustuspäässä on mielenkiintoinen ongelma, viime kaudella meillä oli heittää mielestäni kaksi liigan parhaimmistoon kuulunutta oikeaa pakkia samalle tontille.
Tällä hetkellä Järvinen on täysin umpijäässä ja mies oli hukassa kerta toisensa jälkeen omalla laidallaan, minne lie kadonnut itseluottamus sillä Lindström & Kuoppala taistelivat aivan eri ilmeellä, jopa Saarisen puolustusesitys vei järän vastaavaa 100-0.
Aho taas ei ole pelannut liigaa käytännössä lainkaan mikä on aika huono tilanne vaihtoehtojen miettimisen kannalta.