• FutisForum2 - JalkapalloFutisForum2 - Jalkapallo
Päävalikko

Parane pian K€k€!

Aloittaja APOPHIS, 30.03.2007 klo 18:45:35

0 Jäsenet ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

APOPHIS

Vaikka paskaa joukkuetta luotsaatkin :ylos:


FC Apollo


Vuoden Vaihde


Super-Pippo


Ave Roy!

Lainaus käyttäjältä: Vuoden Vaihde - 30.03.2007 klo 19:45:20
parane pian  :)

Tuli täysin puun takaa, repesin kovaäänisesti  :D

Sairastu Keke mielummin sitten europelien aikaan.

jaanu$


Samsonite

Parane pian ja johda meidät triplamestaruuteen!

tosi roudari

Lainaus käyttäjältä: Samsonite - 30.03.2007 klo 22:47:30
Parane pian ja johda meidät triplamestaruuteen!
?kevään uefacuppi

Samsonite

Lainaus käyttäjältä: tosi roudari - 30.03.2007 klo 23:24:25
?kevään uefacuppi

No, nelinkertaiseen mestaruuteen sitten! (Liiga Cup, Liiga, Suomen Cup, Uefa Cup)

Ior Bock

Lainaus käyttäjältä: Samsonite - 30.03.2007 klo 23:39:34
No, nelinkertaiseen mestaruuteen sitten! (Liiga Cup, Liiga, Suomen Cup, Uefa Cup)

Unohdit supercupin :pallo:

SSL20


Thouni

Keken kuume poissa- 03.04.2007 -

HJK:n päävalmentaja Keith Armstrongin korkea kuume on laskenut ja tiistai oli Kekellä jo kuumeeton päivä.

Kuumeen laskemisesta huolimatta tutkimukset kuumeen aiheuttajasta jatkuvat edelleen englantilaisessa sairaalassa.

Armstrong perheineen haluaa lausua kiitoksensa kaikista myötätunnon osoituksista, joita he ovat saaneet osakseen viime aikoina.

HJK:n verkkosivuilla tiedotetaan Keken tilanteesta lisää heti kun uutta kerrottavaa on.

www.hjk.fi


Udi

"Keke" Armstrong edelleen sairaalassa     

Veikkausliigaseura HJK tiedotti keskiviikkona, että joukkueen päävalmentaja Keith Armstrongin korkea kuume on laskenut. Tästä huolimatta tutkimukset kuumeen aiheuttajasta jatkuvat edelleen englantilaisessa sairaalassa. Armstrong perheineen haluaa lausua kiitoksensa kaikista myötätunnon osoituksista, joita he ovat saaneet osakseen viime aikoina.

2008~

Armstrong on parantunut. Antoi jo kommentteja lehtiin. Sanoi mm. että "Pelimme ei ole vielä valmista moneen kuukauteen." Antoi ymmärtää, että parin kuukauden kuluttua on peli valmista.

Mystinen metsätyömies

Lainaus käyttäjältä: 2008~ - 12.04.2007 klo 11:27:06
Armstrong on parantunut. Antoi jo kommentteja lehtiin. Sanoi mm. että "Pelimme ei ole vielä valmista moneen kuukauteen." Antoi ymmärtää, että parin kuukauden kuluttua on peli valmista.

Keke tietää, että koska kausi on pitkä, niin täytyy pelin olla parhaassa kuosissa play-offien alkaessa.