• FutisForum2 - JalkapalloFutisForum2 - Jalkapallo
Päävalikko

Urheilukanava hereillä! Lahti - Brugge tultava TV:stä!

Aloittaja naula, 31.07.2009 klo 00:36:36

0 Jäsenet ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

naula

Niin. Palautetta nyt heti UK:lle (tai sitten YLE:lle, mutta epäilenpä heidän kiinnostustaan koko ottelua kohtaan). Virkkunen selotamaan ja Eve studioon. :tuoppi:

Tolsa



Dickinson

Tunnin kooste maikkarilta keskiyöllä, tulos toki kerrotaan ensin brömbröm-ruudussa isoon ääneen. Mika Saukkonen selostaa ja Toni Nieminen kommentoi. :ylos:

Transfer

Lainaus käyttäjältä: naula - 31.07.2009 klo 00:36:36
Niin. Palautetta nyt heti UK:lle (tai sitten YLE:lle, mutta epäilenpä heidän kiinnostustaan koko ottelua kohtaan). Virkkunen selotamaan ja Eve studioon. :tuoppi:

No eihän Kotkasta oo pitkäkään matka junalla Lahteen.

Luís Fernando


BlueForce

Ehdottomasti!! Kaikenmaailman kendon höntsäcupit kyllä näytetään, mutta futiksen euro-otteluista tavallinen tallaaja ei edes tiedä että niitä pelataan. Ei jalkapalloilun asema ikinä nouse Suomessa kun ei edes sille tärkeitä otteluita pysty seuraan!!

NYT vittu ääriliike töihin ja peli televisioon!!! :ylos:

Tolsa


Luís Fernando

Lainaus käyttäjältä: ^Tolsa^ - 31.07.2009 klo 00:46:26
Kyllähän legendaarinen peli pitää saada talteenkin?

Kuten ehdotettiin, niin jälkilähetys UK:lta riittää. Niin ei jää harkinnan varaa, että mistä pelin aikoo seurata.

takkamakkara


Skroddu


Vastapallo

#11
k

Pasculli

Ei todellakaan TV:stä. Laskee yleisömäärää ja tunnelmaa.

Eteenpäinonmenty


Grorudil

Lainaus käyttäjältä: Pasculli - 31.07.2009 klo 00:58:22
Ei todellakaan TV:stä. Laskee yleisömäärää ja tunnelmaa.

NO tunnelmaa ei laske ainakaan yhtään, siitä pitää huolen 200 päinen apinalauma, parempi vaan jos jostain tulee telkkarista, jää pahimma gh:t himaan.

Transfer